64–річна Алла Пугачова стала мамою

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | 64–річна Алла Пугачова стала мамою
image

У сім’ї Алли Пугачової та Максима Галкіна поповнення — сурогатна мати народила їм двійню, хлопчика та дівчинку. Подія ця сталася ще 18 вересня, але батьки сповістили про це лише днями. Галкін на своєму «Фейсбуцi» вже розмістив таке повідомлення, а поруч — фото ніжок малюків, що лежать на його долоні. Дівчинку назвали Лізою, а хлопчика — Гаррі.
Минулими вихідними зоряне подружжя влаштувало банкет на честь малюків у своєму палаці в підмосковному селі Грязі. 64–річна Алла Пугачова з природних причин не може мати дитину, тому немовлят для її родини виношувала сурогатна мати. Та жінка, за повідомленням преси, в останні місяці вагітності мешкала в домі Пугачової та Галкіна під пильним наглядом примадонни.
Донька Алли Борисівни Крістіна Орбакайте на святі не була, позаяк знімалася в Києві у шоу «Вечірній квартал», пишуть «Вєсті». Нагадаємо, у Крістіни є троє дітей: найстаршому Нікіті — 21 рік, середньому Денису — 14 і донька від останнього шлюбу, Клавдія, побачила світ минулого березня. Тож найстарший з онуків Пугачової за віком годиться в батьки своєму рідному дядькові Гаррі й тітоньці Лізі.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

yolasite.com on 24/06/2017 16:51:10
avatar
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
choker necklaces on 22/06/2017 05:11:53
avatar
Thanks for sharing the info, keep up the good work going.... I really enjoyed exploring your site. good resource...
Thumbs Up Thumbs Down
0
pay per view ads on 26/09/2014 04:14:21
avatar
овлят для її родини виношувала сурогатна мати. Та жінка, за повідомленням преси, в останні місяці вагі
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: