64–річна Алла Пугачова стала мамою

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | 64–річна Алла Пугачова стала мамою
image

У сім’ї Алли Пугачової та Максима Галкіна поповнення — сурогатна мати народила їм двійню, хлопчика та дівчинку. Подія ця сталася ще 18 вересня, але батьки сповістили про це лише днями. Галкін на своєму «Фейсбуцi» вже розмістив таке повідомлення, а поруч — фото ніжок малюків, що лежать на його долоні. Дівчинку назвали Лізою, а хлопчика — Гаррі.
Минулими вихідними зоряне подружжя влаштувало банкет на честь малюків у своєму палаці в підмосковному селі Грязі. 64–річна Алла Пугачова з природних причин не може мати дитину, тому немовлят для її родини виношувала сурогатна мати. Та жінка, за повідомленням преси, в останні місяці вагітності мешкала в домі Пугачової та Галкіна під пильним наглядом примадонни.
Донька Алли Борисівни Крістіна Орбакайте на святі не була, позаяк знімалася в Києві у шоу «Вечірній квартал», пишуть «Вєсті». Нагадаємо, у Крістіни є троє дітей: найстаршому Нікіті — 21 рік, середньому Денису — 14 і донька від останнього шлюбу, Клавдія, побачила світ минулого березня. Тож найстарший з онуків Пугачової за віком годиться в батьки своєму рідному дядькові Гаррі й тітоньці Лізі.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

pay per view ads on 26/09/2014 04:14:21
avatar
овлят для її родини виношувала сурогатна мати. Та жінка, за повідомленням преси, в останні місяці вагі
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: