Ukrainske Slovo - Час для безлічі салонних процедур

Час для безлічі салонних процедур

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Час для безлічі салонних процедур
image

 

Незабаром зима - ідеальний час для безлічі салонних процедур, які допоможуть відновитися і підготуватися до наступної весни. 

Пілінг. Він - король осінньо-зимового сезону. Ця процедура допомагає підвищити пружність шкіри, позбавитися дрібних дефектів шкіри і поліпшити колір обличчя. У теплу пору року робити пілінг не можна: як саме вплине ультрафіолетове випромінювання на ніжну оновлену шкіру складно передбачити, але нічого хорошого точно не буде.

Сенс процедури - механічно (ультразвук, вакуум, лазер, скраби з абразивами) або хімічно (органічні кислоти різної концентрації) знімають верхній шар шкіри, відтак активізуються відновні процеси.

Епіляція. Після лазерної і фотоепіляції шкіру необхідно берегти від ультрафіолету близько 3-4 тижнів. Щоб повністю позбавитися небажаних волосків, необхідно від 3 до 5 процедур з інтервалом між ними близько місяця. Отже осінь та зима - ідеальний час для початку курсу епіляції - до весни все буде добре.

Відбілювання. Всі відбілюючі процедури проводяться в холодну пору року, щоб не стимулювати меланогенез. Видаляти можна свіжі пігментні плями - результат пляжного відпочинку, хлоазми після вагітності і з дитинства обридлі веснянки. У домашніх умовах відбілюючого ефекту можна досягти за допомогою огірка, лимона, петрушки і спеціальних кремів і масок, у салоні - за допомогою професійної косметики, що зменшує пігментацію, і пілінга.

Видалення родимок і бородавок.

Щоб позбавитися їх, використовують: скальпель, лазер, рідкий азот, електрику і різноманітну хімію. Що підходить саме вам, потрібно вирішити разом з косметологом і... онкологом. Завдання останнього - визначити наскільки безпечно видалення шкірного "наросту" у кожному конкретному випадку.

Фотоомолоджування. За допомогою направленого пучка високоінтенсивного світла можна не тільки прибрати судинну сіточку і усунути дефекти, пов`язані з кольором шкіри, але і стимулювати оновлення шкіри.

Ефект фотоомолоджування досягається, в першу чергу, за рахунок стимуляції вироблення колагену - білка, що відповідає за пружність шкіри.

Татуаж і перманентний макіяж. Наносити і прибирати татуювання теж краще в холодну пору року: по-перше, загоєння буде швидшим, по-друге, татуювання якийсь час потрібно берегти від ультрафіолету. Все це належить до такого виду татуажа, як перманентний макіяж. Але він, додатково, виконується менш стійкими фарбами і з часом вигоряє на сонці, так що, зважившись на довгий макіяж восени, їм можна насолодитися подовше.

Лікування ослабленого волосся. Ті, хто суворо виконував літні розпорядження "обполіскувати волосся прісною водою після моря, носити головний убір і є більше багатих бета-каротином жовтих овочів і фруктів", цей пункт, напевно, пропустять. Якщо ж влітку волосся близько познайомилося з вітром, спекою і морською водою, то восени вони вимагатимуть особливої уваги. Спочатку потрібно позбавитися кінчиків, що січуться, а потім зайнятися відновленням структури ушкодженого волосся. Для нормальних злегка пересушених і таких, що втратили блиск зазвичай вистачає курс з 4-6 домашніх масок, а ось з серйознішими проблемами краще звернутися в салон і підібрати концентровані медичні сироватки.

Догляд за руками. Шкіра рук, від природи достатньо суха, реагує на літню спеку і сонце відповідно. Тому восени та взимку їй необхідне додаткове живлення і зволоження. Відновити водно-ліпідний баланс і пружність шкіри рук можна за допомогою парафінотерапії або способу, відомого ще нашим прабабусям: на ніч змастити руки персиковою або оливковою олією і надягти тканинні рукавички.

Профілактика куперозу. З початком холодів починають заявляти про себе судинні зірочки і сіточки на обличчі. Поки перепади температури на вулиці і в приміщенні не стали критичними, варто зайнятися профілактикою: збільшити надходження вітаміну С в організм, за узгодженням з лікарем пропити аскорутин або інші препарати для зміцнення судин, почати використовувати креми і мазі для профілактики купероза і, нарешті, видалити старі "зірочки" за допомогою вже згадуваної фототерапії або лазера.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (211 posted):

erotik butikk on 14/08/2018 03:55:10
avatar
Прекрасна стаття! Я хочу, щоб люди знали, наскільки добре ця інформація знаходиться у вашій статті. Цікавий, переконливий вміст. Ваші погляди дуже подібні до моїх відносно цього питання
Thumbs Up Thumbs Down
0
suzuki coin on 07/08/2018 11:04:23
avatar
I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article.
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://www.cinderconeclaycenter.com on 01/08/2018 08:33:03
avatar
Thank you very much for writing such an interesting article on this topic. This has really made me think and I hope to read more.
Thumbs Up Thumbs Down
0
non dual teachers on 31/07/2018 04:54:13
avatar
Awesome article! I want people to know just how good this information is in your article. It’s interesting, compelling content. Your views are much like my own concerning this subject.
Thumbs Up Thumbs Down
0
acim on 30/07/2018 10:09:54
avatar
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
ucdm on 30/07/2018 03:36:38
avatar
Very useful post. This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. Really its great article. Keep it up.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
The author should have many good posts like this. A quality article, the content is very new and interesting.
Thumbs Up Thumbs Down
0
alo29 vinaphone on 18/07/2018 02:40:31
avatar
I read this article and found it quite interesting, the topic you write is indeed the one I was looking for, thanks for your article. Visit my website: <a title="https://vinaphonevn.com.vn/tin-tuc/dang-ky-goi-cuoc-alo29-vinaphone.html" href="https://vinaphonevn.com.vn/tin-tuc/dang-ky-goi-cuoc-alo29-vinaphone.html">https://vinaphonevn.com.vn/tin-tuc/dang-ky-goi-cuoc-alo29-vinaphone.html</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Gordon Tang on 17/07/2018 23:09:58
avatar
10 simple steps you can do today to build your social media profile, your personal network and traffic to your blog or website. This article focuses on StumbleUpon but can also be used for other social media sites.
Thumbs Up Thumbs Down
0
acim on 16/07/2018 04:42:10
avatar
Please continue this great work and I look forward to more of your awesome blog posts.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 211 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: