ЧОЛОВІЧІ ЖИЛЕТИ ЗНОВУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ У МОДУ

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | ЧОЛОВІЧІ ЖИЛЕТИ ЗНОВУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ У МОДУ
image

Більшість ключових речей гардеробу рано чи пізно переживають ренесанс: процес цей абсолютно закономірний. У моди, не дивлячись ні на що, є свої розумні межі, і перевершити творіння класичних дизайнерів мало кому вдається. Зате інтерпретувати класику по-своєму, привносити у звичні речі актуальні риси - на цьому зійдеться творчість багатьох сучасних модельєрів.
Так, за останні десятиліття чоловіча краватка спочатку збільшувалася у ширині, а останнім часом виглядає «змарнілою», геть-чисто як на подіумі моделі. Але немає ніяких гарантій, що вже завтра краватка не почне «товстіти» знов. Сорочки надовго позбулися оздоблених манжетів, а колись модне жабо і зовсім стало архаїзмом. Мода постійно вибирає між практичністю і вишуканістю, між химерністю і мінімалізмом. Втім, деякі намагаються знайти золоту середину.
Свідченням тому є одна річ, яка, будучи позбавлена абсолютної практичності, залишається в чоловічому гардеробі вже багато десятиліть і при цьому символізує високий стиль і елегантність. Це жилет. Ще зовсім недавно цей елемент одягу здавався старомодним і непотрібним, але багато прихильників традиційного стилю не розлучалися з жилетом, вірячи в його швидке повернення. І нарешті, відбулося: сьогодні жилет переживає пік свого відродження!
Своєрідним поштовхом до зміни статусу жилета стала його поява в колекції Dior Homme: французький модельний дім знов вказав фарватер всьому модному світу.
Найпарадоксальніше полягає в тому, що повернення жилета - одного з головних атрибутів денді - відбулося саме в цей неоднозначний період, коли брутальність має абсолютне рівноправ'я. При цьому практичність і нераціональний шлях її досягнення уживаються між собою не менш легко. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж надіти під куртку або піджак светр або водолазку: тепло і комфорт гарантовані. І немає ніякої необхідності купувати собі якусь річ з ґудзиками і, цілком ймовірно, не зовсім зручною застібкою ззаду лише для того, щоб привнести в свою ділову зовнішність шик і вишуканість. Але все відбувається не на благо практичності, а всупереч. Це говорить про те, що чоловікам, як і жінкам, властива примхливість в одязі, від якого багато хто з них відхрещується. Або тільки вдають.
Відродження актуальності жилета в принципі не може не радувати, інакше прагнення провідних чоловічих брендів до утилітаризму могло б досягти абсурдних переділів. Фантазія і вишуканість завжди мають право на існування в чоловічому гардеробі - відтепер на цілком законних підставах.
Не можна заперечувати, що надітий під костюм жилет миттєво додає величі вашій зовнішності, адже ця річ, мабуть, найстильніше, що взагалі може існувати в чоловічому гардеробі. При цьому жилет поєднується з набагато більшою кількістю речей, ніж це може видатися на перший погляд - від класики до деніма. Але якщо експериментів ви не любите, тандем жилета і традиційного піджака на двох ґудзиках безпомилковий.
Різноманітність жилетів сьогодні не знає меж. Дизайнерам майже вдалося перевершити розмаїття фасонів і текстур, характерних для середини 19 століття: двобортні і однобортні, сірі і білі, в смужку і строкаті - тільки в он-лайн магазині Topman можна знайти 22 різних варіанти, адже всього кілька років тому там не було жодного.
Як повелося, тенденцію провідних стилістів підхопили і доступні марки: наприклад, актуальні і вельми підхожі жилети сьогодні можна купити у Zara.
Втім, невідомо, скільки продовжиться це «жилетне безумство»: мода непередбачувана, тому є сенс вже зараз купити декілька моделей про запас. Адже, як показує історія, жилет завжди залишається поза модними тенденціями і був свідченням смаку та індивідуального стилю.

Rate this article
514.00


Subscribe to comments feed Comments (254 posted):

mobil on 16/08/2018 09:36:09
avatar
The information you have posted is very useful. The sites you have referred was good. Thanks for sharing...
Thumbs Up Thumbs Down
0
edwardsragatz.com on 16/08/2018 02:52:57
avatar
I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
Thumbs Up Thumbs Down
0
lol boost on 15/08/2018 09:21:07
avatar
It is a great website.. The Design looks very good.. Keep working like that!.
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://lukemedikal.co.id/ on 15/08/2018 06:36:27
avatar
I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Impetus Consulting on 11/08/2018 02:55:09
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Intro kaufen on 06/08/2018 08:47:16
avatar
I think that thanks for the valuabe information and insights you have so provided here.
Thumbs Up Thumbs Down
0
techinexpert on 06/08/2018 05:26:26
avatar
This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post!
Thumbs Up Thumbs Down
0
jagdish on 02/08/2018 23:50:15
avatar
VRL House Shifting Company serve you anywhere according to your needs of moving and relocation, vrl house shifting office shifting, vrl house shifting house relocation in bangalore, vrl house shifting Karnataka. vrl house shifting Chikkaballapura, vrl house shifting Packers Movers Chikmagalur, vrl house shifitng Packers Movers Davanagere, vrl house shifting Packers Movers Dharwad, vrl house shifting Packers Movers Domlur, vrl house shifting Packers Movers Gadag, vrl home relocations Packers Movers Gulbarga, vrl house shifting unloading services Packers Movers Hassan, vrl house shifting unpacking services Haveri, vrl house shifting car carrier bangalore, vrl house shifting moving packing, vrl house shifting mover packer bangalore, vrl bangalore house shifting and packing, vrl house shifting, packers,movers, logistic, relocation services in bangalore, vrl house shifting relocation in bangalore


http://www.vrlhouseshifting.com
Thumbs Up Thumbs Down
0
underground dumps shop on 29/07/2018 17:31:55
avatar
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 254 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: