ЧОЛОВІЧІ ЖИЛЕТИ ЗНОВУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ У МОДУ

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | ЧОЛОВІЧІ ЖИЛЕТИ ЗНОВУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ У МОДУ
image

Більшість ключових речей гардеробу рано чи пізно переживають ренесанс: процес цей абсолютно закономірний. У моди, не дивлячись ні на що, є свої розумні межі, і перевершити творіння класичних дизайнерів мало кому вдається. Зате інтерпретувати класику по-своєму, привносити у звичні речі актуальні риси - на цьому зійдеться творчість багатьох сучасних модельєрів.
Так, за останні десятиліття чоловіча краватка спочатку збільшувалася у ширині, а останнім часом виглядає «змарнілою», геть-чисто як на подіумі моделі. Але немає ніяких гарантій, що вже завтра краватка не почне «товстіти» знов. Сорочки надовго позбулися оздоблених манжетів, а колись модне жабо і зовсім стало архаїзмом. Мода постійно вибирає між практичністю і вишуканістю, між химерністю і мінімалізмом. Втім, деякі намагаються знайти золоту середину.
Свідченням тому є одна річ, яка, будучи позбавлена абсолютної практичності, залишається в чоловічому гардеробі вже багато десятиліть і при цьому символізує високий стиль і елегантність. Це жилет. Ще зовсім недавно цей елемент одягу здавався старомодним і непотрібним, але багато прихильників традиційного стилю не розлучалися з жилетом, вірячи в його швидке повернення. І нарешті, відбулося: сьогодні жилет переживає пік свого відродження!
Своєрідним поштовхом до зміни статусу жилета стала його поява в колекції Dior Homme: французький модельний дім знов вказав фарватер всьому модному світу.
Найпарадоксальніше полягає в тому, що повернення жилета - одного з головних атрибутів денді - відбулося саме в цей неоднозначний період, коли брутальність має абсолютне рівноправ'я. При цьому практичність і нераціональний шлях її досягнення уживаються між собою не менш легко. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж надіти під куртку або піджак светр або водолазку: тепло і комфорт гарантовані. І немає ніякої необхідності купувати собі якусь річ з ґудзиками і, цілком ймовірно, не зовсім зручною застібкою ззаду лише для того, щоб привнести в свою ділову зовнішність шик і вишуканість. Але все відбувається не на благо практичності, а всупереч. Це говорить про те, що чоловікам, як і жінкам, властива примхливість в одязі, від якого багато хто з них відхрещується. Або тільки вдають.
Відродження актуальності жилета в принципі не може не радувати, інакше прагнення провідних чоловічих брендів до утилітаризму могло б досягти абсурдних переділів. Фантазія і вишуканість завжди мають право на існування в чоловічому гардеробі - відтепер на цілком законних підставах.
Не можна заперечувати, що надітий під костюм жилет миттєво додає величі вашій зовнішності, адже ця річ, мабуть, найстильніше, що взагалі може існувати в чоловічому гардеробі. При цьому жилет поєднується з набагато більшою кількістю речей, ніж це може видатися на перший погляд - від класики до деніма. Але якщо експериментів ви не любите, тандем жилета і традиційного піджака на двох ґудзиках безпомилковий.
Різноманітність жилетів сьогодні не знає меж. Дизайнерам майже вдалося перевершити розмаїття фасонів і текстур, характерних для середини 19 століття: двобортні і однобортні, сірі і білі, в смужку і строкаті - тільки в он-лайн магазині Topman можна знайти 22 різних варіанти, адже всього кілька років тому там не було жодного.
Як повелося, тенденцію провідних стилістів підхопили і доступні марки: наприклад, актуальні і вельми підхожі жилети сьогодні можна купити у Zara.
Втім, невідомо, скільки продовжиться це «жилетне безумство»: мода непередбачувана, тому є сенс вже зараз купити декілька моделей про запас. Адже, як показує історія, жилет завжди залишається поза модними тенденціями і був свідченням смаку та індивідуального стилю.

Rate this article
514.00


Subscribe to comments feed Comments (226 posted):

LA GRANGE POOL SERVICE on 02/06/2018 17:06:04
avatar
Nice to read your article! I am looking forward to sharing your adventures and experiences.
Thumbs Up Thumbs Down
0
bitcoin on 29/05/2018 14:57:21
avatar
you get all the tricks about bitcoin here <a href="http://multicryptogenerator.com/"> bitcoin guide 2018 </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
work achievements on 27/05/2018 14:35:21
avatar
Cool stuff you have got and you keep update all of us.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Country games on 22/05/2018 07:35:41
avatar
Wow i can say that this is another great article as expected of this blog.Bookmarked this site..
Thumbs Up Thumbs Down
0
smilezoneedmonton on 21/05/2018 12:28:41
avatar
Pretty good I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info.
<b><a href="https://goo.gl/maps/NkZs7meAD842">Edmonton Dentist near me</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/NkZs7meAD842">Edmonton Dentist</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/NkZs7meAD842">Dentist in Edmonton</a></b>
Thumbs Up Thumbs Down
0
baseball pro on 21/05/2018 02:50:36
avatar
Its a really fun game but its pretty slow and keeps breaking up on my tablet so please could you make it easier to use on tablets? Because its starting to annoy me! But it is a REALLY GOOD gamexx♥♥ but if it dosnt start working im going to uninstall it xx♥♥ but I defiantly recommend this app for phones
Thumbs Up Thumbs Down
0
fruit chef on 21/05/2018 02:49:49
avatar
Help!! I love this game but I had to do a hard reset on my tablet due to a fault & have now lost all my data, progress & coins from over 5 years of playing with my other games I just signed back in & all my progress is still there! Is there anyway I can get back everything Ive lost please!
Thumbs Up Thumbs Down
0
sierraspringsdental on 17/05/2018 15:13:03
avatar
Pretty good I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info.
<b><a href="https://goo.gl/WibAi3">Airdrie Dentist</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/WibAi3">Dentist Airdrie</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/WibAi3">Dentist in Airdrie</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/WibAi3">dentist near me Airdrie</a></b>
Thumbs Up Thumbs Down
0
oakvilledentistry on 16/05/2018 10:36:18
avatar
I read that Post and got it fine and informative.
<b><a href="https://goo.gl/maps/fcVfyqc69362">Oakville dental</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/fcVfyqc69362">Oakville dentist</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/fcVfyqc69362">Emergency dentist in oakville</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/fcVfyqc69362">Painless oakville dentist</a></b>
<b><a href="https://goo.gl/maps/fcVfyqc69362">Tooth extraction dentist in oakville</a></b>
Thumbs Up Thumbs Down
0
home foundation concrete contractor on 16/05/2018 06:23:43
avatar
This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post!
Thumbs Up Thumbs Down
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 226 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: