У віагри з’явиться небезпечний конкурент

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | У віагри з’явиться небезпечний конкурент
image

Незабаром вирішити проблему із сексуальним порушенням буде так само просто, як купити зубну пасту - з появою засобу від імпотенції в тюбику.
Новий гель став першими ліками від еректильної дисфункції, який продається без рецепту. Гель за назвою MED2002 розробила компанія Futura Medical у співробітництві з GlaxoSmithKline.
Якщо клінічні випробування гелю закінчаться успішно, його можна буде купити в аптеках і супермаркетах без рецепту лікаря, і тоді на ринку засобів боротьби з імпотенцією, що приносить багатомільярдні доходи, він вступить у конкуренцію з такими дохідними препаратами, як віагра - знаменита маленька блакитна таблетка від Pfizer.
Гель заснований на гліцерилтринітраті (GTN), судинорозширювальному засобі, що уже більше 40 років використовується для лікування ангіни. До речі, віагра спочатку розроблялась як серцевий препарат, однак під час клінічних випробувань у неї виявилися цікаві побічні ефекти. З моменту її появи в 1998 році рецепт на віагру одержали сотні мільйонів чоловіків.
Для трьох клінічних випробувань MED2002 буде запрошено 1500 чоловіків. Мета - зібрати достатньо даних щодо безпеки й ефективності гелю для того, щоб у 2008 році одержати схвалення контролюючих інстанцій. Вартість програми клінічних досліджень складає близько 3,65 млн. фунтів.
Крім спостереження за застосуванням чоловіками MED2002, у ході випробувань також буде вивчатися його вплив на жінок під час статевого акту.
Назва препарату ще не обрано, але відомо, що його ціна буде знаходитися на рівні цін на інші безрецептурні ліки, таких як засобу від застуди.
Потенційний ринок гелю - це 152 млн. чоловіків, що страждають від легкої і помірної форм імпотенції. До 2025 року їхнє число, як очікується, подвоїться.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Best Michael Kors Handbags on 13/03/2017 00:24:50
avatar
Michael Kors: the man who launched a thousand trends. What he doesn’t know about being ‘In Style’ isn’t worth knowing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: