Нецензурна лайка призведе до імпотенції

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Нецензурна лайка призведе до імпотенції
image

Несподіване відкриття зробив науковий керівник Центру екологічного виживання і безпеки Росії Геннадій Чеурін. За його словами, він довідався про справжнє походження нецензурної лайки і досвідченим способом довів її згубний вплив на людський організм у побуті.
Як заявив на прес-конференції пан Чеурін, мат - це святі слова, що у стародавності застосовувалися російськими чоловіками під час проведення обрядів і ритуалів для «виклику сили роду».
«Уживати ці слова можна було лише 16 днів у році, а відтак вони були під найсуворішою забороною, - пояснив Геннадій Чеурін. - І коли в наш час чоловіки без потреби вимовляють ці сакральні слова, то це неминуче призведе до реальної імпотенції. А якщо матюкається жінка - вона повільно перетворюється в чоловіка».
За словами автора гіпотези, його слова підтверджують недавні дослідження групи російських учених: дослідники випробували вплив нецензурної лайки на воді, яка, за переконанням Геннадія Чеуріна, володіє «пам’яттю».
Вчені вилаяли рідину добірним матом, після чого полили нею насіння пшениці. «У результаті, з тих зерен, що були политі водою з агресивним матом, зійшло тільки 48%, з тих, що побутовим - 53%, а насіння, политі святою водою проросли на 93%. Страшно уявити, що відбувається з людським організмом», - відмітив дослідник.
Крім крайніх випадків, коли необхідно викликати «родову силу», за словами Геннадія Чеуріна, мат можна використовувати на війні. «Мат корисний в екстремальних ситуаціях. Його, як останній патрон, треба берегти, наприклад, для воєнних дій. До того ж на війні за допомогою мата значно прискорюється передача інформації», - впевнений керівник Центру екологічного виживання і безпеки. За його словами, жодна іноземна лайка не здатна нанести таку шкоду людському організму, як «святі слова» з давньоруських ритуалів.
Результати дослідження були представлені в 20-хвилинному документальному фільмі «Як слово наше відгукнеться...».
Тим часом психологи пояснюють походження мату просто - у людей не вистачає слів для висловлення емоцій.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: