Імпотенцію лікують соком з жаб і отрутою павуків

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Імпотенцію лікують соком з жаб і отрутою павуків
image

Дослідники зі США і Бразилії вивчають можливість лікування еректильної дисфункції за допомогою отрути бразильських мандрівних павуків Phoneutria nigriventer, укус яких украй болючий і може спричинити смерть.
Спочатку увагу вчених привернуло повідомлення про те, що одним з наслідків дії отрути може бути пріапізм - тривала і хвороблива ерекція. Крім того, деякі жертви Phoneutria nigriventer стверджували, що укус павука  значно підвищив якість їхнього сексуального життя.
У ході дослідження, що тривало два роки, з’ясувалося, що цей ефект може бути викликаний токсином Tx2-6, що міститься в отруті павука. Досвіди на тваринах підтвердили це припущення.
Зараз фахівці Медичного Коледжу Джорджії продовжують вивчати властивості Tx2-6. За результатами їхньої роботи буде прийнято рішення про доцільність застосування токсину в медицині.
Дослідники вважають, що при використанні в комбінації з існуючими нині препаратами Tx2-6 може значно підвищити ефективність медикаментозного лікування імпотенції.
«Перуанська віагра» - таку назву одержав у народі сік, який п’ють жителі Перу з медичною метою і для набуття чоловічої сили. Чудодійний результат досягається, як вірять перуанці, завдяки його головному компонентові - соку жаби.
Кармен Гонсалес, головний кухар одного з ресторанів східної частини Ліми, столиці латиноамериканської держави, дістає з акваріума одну з 50 жаб, убиває її ударом об плитку, потім робить кілька розрізів уздовж живота і знімає з неї шкіру, немов з горіха.
Очищена жаба відтак занурюється в рідину, приготовлену з гарячого білого бобового бульйону, двох столових ложок меду, сирих гілок алое і кількох столових ложок соку maca - рослини, що успішно використовувалася аборигенами-перуанцями як збудливий засіб.
Отриманий напій, що пече горло і на вигляд схожий на густий молочний коктейль, за переконанням багатьох народів Анд, може вилікувати бронхіт, астму, низьку сексуальну активність. «Перуанська віагра» продається по 90 центів за порцію.
Близько 50 чоловік щодня приходять у ресторан і замовляють великі пивні кружки з жаб’ячим соком. Багато хто навіть віддає перевагу цьому напою перед ранковою і пообідньою філіжанкою кави. Як стверджують місцеві жителі, цей сік просто допомагає їм бути сильнішими.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

david on 28/02/2017 02:17:06
avatar
You have a good point here!I totally agree with what you have said!!Thanks for sharing your views...hope more people will read this article!!!
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: