Правила поведінки у шлюбі

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Правила поведінки у шлюбі
image

Проаналізувавши типові ситуації, які призводять до сімейних сварок, а згодом й до розірвання шлюбу, ми склали  правила, які могли би суттєво полегшити спільне життя подружніх пар.
«Чоловічі заповіді», наприклад, рекомендують миритися з тим, що представники сильної статі часто забувають піднімати кришку від унітазу, а вихідні присвячують заняттю спортом.
Оскільки природа створила жіночі груди та сідниці для приваблення чоловіків, не слід забороняти коханому звертати увагу на чужі принади.
Жінкам важливо засвоїти: речей у вашій шафі достатньо, а перед виходом у люди неважливо, що ви вдягнете, головне – вчасно зібратися.
Що стосується наших українських чоловіків, то більшість з них обурюється стосовно жіночих фраз на зразок: “Милий, хоч ти й не найкращий коханець, я все одно тебе поважаю та люблю, адже ти – чудова людина!”.
Якщо чоловікам й притаманно задивлятися на принади чужих жінок, у жодному випадку це не можна робити в присутності дружини.
Яким би не було матеріальне становище представника сильної статі, не можна економити на колготках своєї “половинки”.
Навіть колишня дружина залишається вашим обличчям: як ви до неї ставитеся та підтримуєте, так про вас судитимуть оточуючі. Жінкам не варто порівнювати фінансове становище свого чоловіка з матеріальними благами інших. Не можна застосовувати фрази: “Краще б я тебе ніколи не зустріла! Для чого я вийшла заміж? Ти вкрав мої найкращі роки!”.
Не дозволяйте коханому вдягати білі шкарпетки під класичний костюм: зовнішній вигляд “половинки” – ваша візитна картка. Саме тому переймайтеся не лише своїм іміджем – подбайте про зовнішність чоловіка! Будуйте стосунки поступово, без “ривків” - у сімейному житті слід набиратися досвіду та чекати. Не забувайте, що навряд чи хтось із чужих чоловіків зможе по-справжньому полюбити ваших дітей та замінити їм батька, тому бережіть свою “половинку”.
Ідеальний чоловік той, який каже: “Кохана, ти вільна людина, роби те, що хочеш, я тебе підтримаю!”. Зате від нього ніколи не почуєш дорікань, на зразок: “Поглянь, яка струнка твоя подруга та як вона гарно вдягається! Бери з неї приклад!”. Чоловіку, який робить такі зауваження, потрібна не його дружина, а зовсім інша жінка.
Представницям чарівної статі не можна посягати на право чоловіка робити те, що він вважає за потрібне. Не варто виставляти жодних табу: тоді будете повноцінними партнерами, а не господарями одне одного.
Усі представники сильної статі – як діти. Їх не потрібно критикувати або сварити, навпаки – намагайтеся говорити лише хороше. Ви для них – немов дзеркало, й ставлення до вас залежить від його відображення.
Мудра дружина не гриматиме на коханого через розкидані шкарпетки: простіше мовчки прибрати, аніж влаштовувати черговий скандал, який все одно не призведе до бажаного результату.
Не радимо жінкам розповідати чоловікам про колишніх коханців. Навіть при найбурхливіших кульмінаційних моментах “половинці” не варто знати всієї правди.
Не потрібно читати SMS на телефоні коханого – побережіть свої нерви.
Представники сильної статі люблять очима, тому викиньте старі тапочки та халати. Навіть удома потрібно носити шовк і мереживо: ви того варті.
Призначайте побачення чоловікові, не лінуйтеся підкладати любовні записочки під подушку або в кишені: це його приємно здивує та поверне у романтичні часи першої закоханості.
Ніколи не кажіть, як ви втомилися або погано виглядаєте: він і так це побачить, а ваші коментарі лише підсилять негативне враження.
Не культивуйте в собі образ домогосподарки: деколи не варто казати, куди ви йдете й коли повернетеся - нехай трохи вас пошукає та похвилюється.
Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (70 posted):

hai moi nhat on 30/03/2018 03:03:39
avatar
Great article. Thank you admin. If you can not visit my video site, you can find a lot of fun and unexpected.
<p><a href="https://haimoinhat.net/">video hai moi nhat</a></p>
<p><a href="https://102phim.net">102phim</a></p>
<p><a href="https://201tube.net/">201tube video</a></p>
<p><a href="https://102clip.net/">102clip</a></p>
<p><a href="https://102play.net/">102play</a></p>
<p><a href="https://102tube.site/">102tube </a></p>
<p><a href="https://hayclip.com/">hayclip</a></p>
<p><a href="https://betapchoi.com/">betapchoi</a></p>
<p><a href="https://201tube.com/">201tube</a></p>
Thank you
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kizi on 09/02/2018 03:05:13
avatar
It's very nice of you to share your knowledge through posts. I like to read stories about your experiences. They are very useful and interesting. I am excited to read the next posts. I'm so grateful for all that you've done. Keep plugging. Many viewers like me fancy your writing. Thank you for sharing precious information with us.
<a href="http://kizi-games.net"> http://www.kizi-games.net </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
abcya game on 13/01/2018 01:29:53
avatar
I think I should also work hard for my own website like I see some good and updated working in your site
Thumbs Up Thumbs Down
0
Đặt vé đi đà nẵng on 03/01/2018 19:04:43
avatar
I appreciate it
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
no credit check payday loans instant approval
best fast loans online
quick loan
loans for good credit
Thumbs Up Thumbs Down
0
Y8y8y8 on 11/12/2017 03:57:34
avatar
Try your best to become the games for free! Good luck with all games of 2018 :
Thumbs Up Thumbs Down
0
tủ nấu cơm on 06/12/2017 03:47:36
avatar
Tủ nấu cơm công nghiệp dùng gas hoạt động với cơ chế khá đơn giản nhưng khoa học đó là: sử dụng nhiên liệu điện để đun sôi nước, tạo hơi để hấp chín gạo hoặc thực phẩm; trong quá trình nấu, hơi nước sẽ tỏa đều đến tất cả các khay, làm cơm chín mà không bị nhão và không có cháy.
Thumbs Up Thumbs Down
0
friv 2018 on 06/12/2017 03:44:30
avatar
Do you feel tired of work in stifling offices? You want to find a peaceful place to relax? Great! Elsa Farmer Life at best friv Games will be an ideal place to relax. Explore Elsa Farmer Life!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bubble Sky on 04/12/2017 04:16:58
avatar
Very Nice post. This is a creative idea. I really like it. Thank you for sharing. Please keep updating!!!!!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Ghost Sniper on 04/12/2017 04:15:42
avatar
It has more to do with how badly you want to do a thing, and if you will work harder than the next person because you want it more.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 next total: 70 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: