Чоловічі фантазії

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Чоловічі фантазії
image

Може, це комусь і здасться дивним, але чоловік теж людина. Не всі, звичайно, і не завжди, але переважно все ж таки  «люди». А людині властиво бути слабким, бажати, мріяти й мріяти. Про процеси в мозку чоловіків відомо ще менше, ніж про аналогічні жіночі процеси. Народна поголоска говорить, що чоловік хоче все, що не може від нього втекти. А мріє про усе, що таки втекло...
А, якщо серйозно, які ж сексуальні фантазії долають сильну половину людства?
СЕКС УТРЬОХ: ВІН, ВОНА Й ВОНА
Кажуть, такі фантазії властиві сильним, активним, впевненим у собі чоловікам. Вони можуть упоратися із двома жінками й для них дві коханки одночасно - приємний спосіб задоволення себе, улюбленого. Якщо він так тільки фантазує - це великий плюс. Адже міг би й піти та знайти собі подружок... Не робить, значить, щось його стримує. Кілька порад: такі чоловіки зазвичай надзвичайно ревниві. Підтримати пристрасть можна примітивними способами, відомими кожній жінці: дзвінки, букетики, загадкові посмішки... Дуже непогано було б записатися до косметолога й у тренажерний зал. Допомагає раз у сезон змінювати зачіску.
СЕКС УТРЬОХ: ВІН, ВОНА Й ВІН
Ще одна чоловіча фантазія. Є думка, що все це від непевності, скованості чоловіка, сам, начебто, не впорається, помічник потрібний... Хоча професійна думка інша: чоловік прагне «приземлити» жінку, перевести її з «ікони» в «блудницю». Що це означає? Він занадто ніжно ставиться до партнерки, бачить у ній істоту неземну, чисту й прекрасну. Він не може займатися з нею «брудним» сексом, він більше схильний підносити до неї молитви... Боротися із цим просто: напоїти й спокусити. Дуже зараджує.
ПІДГЛЯДАННЯ
От за чим (або ким), окрема тема, але близько 70% чоловіків були б не здатними підглянути за чимось цікавеньким. В ізольованій квартирі можна винайти масу дуже цікавих способів доставити подібну радість коханому. Сильно розганятись ні до чого, але можна дверцята не прикривати, засувки не засувати, та й взагалі, якщо постаратися...
ПРИМУС
Приблизно 15% чоловіків уявляють у своїх фантазіях, як вони жорстоко приборкують жінку, заподіюючи їй біль і принижуючи її. У той же час близько 37% опитаних  не проти відчути сильну руку пані. Вам, дівчата, і карти в руки. Вірніше, батіг...
DAS ІST FANTASTІSCH
80% чоловіків хочуть зіграти у власному порнофільмі. Такий відсоток вказує, насамперед, на вкорінений у нашому суспільстві ексгібіціонізм. Ну, і ще на те, що можна запросто брати камеру й влаштовувати сеанс юного кіномеханіка.
ЛЕСБІЙСЬКІ ТЕМИ
Все ясно: багато голих дівиць, які просто знемагають без такого бійця... А поки його нема, вони й допомагають одна одній всіма доступними способами.
ОРГІЯ
Про дружню вечірку із двома десятками голих учасників й учасниць фантазує приблизно половина чоловіків. Зважуються на таке близько двох відсотків, так ще й у віці до 25 років. Так що, чим би дитя не тішилося...
СЕКС ІЗ ЧОЛОВІКОМ
Вважається, що приблизно 10% чоловіків потай мріють про одностатевий секс. І все це зовсім не означає, що чоловік - гей. Можливо, він - бісексуал, але це теж нічого не означає, тому що здійснити свої фантазії чоловік, швидше за все, ніколи не зважиться. Занадто сильні гомофобні настрої в суспільстві.
Як визначити, про що конкретно фантазує чоловік? Запитати? Ні, у жодному разі! Особливо не треба при цьому скеровувати світло лампи йому в обличчя, скручувати кисті за спиною дротом... Фантазії - дуже особиста територія. Щоб визначитися, варто трохи поспостерігати: які сцени в порнофільмах його особливо заводять? Як він реагує на пещення, покусування? Зрештою, на що це він там натякає вже п’ятнадцять років? Якщо прозорості не додається, можна зробити зовсім рішучий крок: келих вина, червона білизна із чорними панчохами й, як би ненароком, маленьке, але дуже мальовниче оповіданнячко про яку-небудь свою викохану фантазію. Голову даю на відсіч, що до ранку ви будете знати як мінімум десяток таємних думок коханого!

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

replica tag heuer on 10/04/2017 07:44:36
avatar
Адже міг би й піти та знайти собі подружок. Не робить, значить, щось його стримує.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: