Коли двоє не ладять

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Коли двоє не ладять
image

Досить часто трапляється таке, що взаєморозуміння в сім’ї незрозуміло чому зникає. Починаються сварки, взаємні образи… Звідки, звідки це береться?
А ТИ ЗНАЄШ?..
Неприпустиме втручання у відносини між подружжям у вигляді пліток: «Ти знаєш, з ким я бачила сьогодні твого чоловіка? Ні за що не здогадаєшся! Вони, між іншим, сиділи в кафе як два голубка...» Можливо, чоловік, повернувшись додому, і сам розповість, що зустрів сьогодні свою шкільну подругу або подругу дитинства і на радощах зайшов з нею в кафе, щоб за чашкою кави поділитися спогадами, а можливо, нічого не розповість, щоб не турбувати дружину без причини. У будь-якому випадку плітки слід рішуче присікати на самому початку, поки вони не встигли перетворитися на чутки, а потім і в усталену думку, що «спирається» на убивчий «аргумент»: усі говорять! Наш партнер по шлюбу не раб, що належить тільки нам, а безглузді ревнощі до його друзів здатні тільки отруїти наше існування і привести врешті-решт до дійсної зради.
ПІДОЗРИ
Олег підозрював свою дружину в невірності мало не з кожним її товаришем по службі. Дружню увагу до неї він тлумачив як відкрите залицяння і мучив її питаннями: «Чому ти наділа сьогодні блакитне плаття? Ах, вибач мене за моє безглузде питання, я абсолютно забув, що блакитний колір — улюблений колір X. До речі, а як відноситься до тебе його дружина, адже ви, здається, працюєте разом?» Дружина Олега, бажаючи довести йому, що у неї з товаришами по службі цілком нормальні ділові відносини, повелася не кращим чином: почала сторонитися їх, боялася, що чоловік побачить що вона виходить з ким-небудь з товаришів по службі разом після роботи, і тому поспішала скоріше втекти або вскочити в трамвай, перестала дзвонити ним, брати у них книги і так далі. Така поведінка лише посилила підозрілість Олега. «А чому X перестав дзвонити тобі? — питав він. — У вас зіпсувалися відносини? Або він розлюбив тебе?» Круг, таким чином, замкнувся, і позбавлена яких би то не було зовнішніх емоційних зв'язків дружина Олега опинилася в якнайглибшій депресії, від якої пізніше довго лікувалася.
ТРЕТЯ СТОРОНА КОНФЛІКТУ
Дисгармонію в молоду сім'ю часто вносять батьки, особливо свекрухи. Нерідко ця дисгармонія виникає через прагнення свекрухи перешкодити пліткам про її сина і невістку, але частіше причина криється в тому, що свекрухи, як правило, бувають незадоволені вибором сина і переконані, що їх «дитині» потрібна «інша дружина». Подібної точки зору на заміжжя своїх дочок дотримуються і тещі, особливо коли дочка у них єдина дитина. Тому важливо, щоб із самого початку між батьками і їх дітьми були встановлені нормальні, здорові відносини, коли молоді знають, що не можна через сімейну сварку шукати співчуття у своїх батьків, а батьки знають, що їх діти вступили в нову для них смугу життя, у якій можливі непорозуміння, якщо вони навчаться самостійно їх вирішувати, лише загартують молодих і укріплять їх відчуття.
Упереджений суддя не в змозі об'єктивно оцінити ситуацію. На жаль, і батьки, і їх діти ще дуже часто одягаються в суддівську мантію, забуваючи про те, що роль судді їм найменше підходить. Немає нічого дивовижного в тому, що тещі більше люблять своїх дочок, а свекрухи — синів, як у свою чергу сини більше люблять свою матір, а не тещу, а дочки вельми скептично відносяться до рад свекрухи і у всьому слухаються свою матір. Проте для гармонійного розвитку молодої сім'ї буде корисно, щоб і чоловік не скаржився дружині або своїм батькам на тещу, і дружина не скаржилася чоловікові і своїм батькам на свекруху. Двоє дорослих людей, що одружилися, повинні уміти самі вирішувати свої проблеми, радячись один з одним, а не з людьми, які по-своєму люблять їх і не можуть бути об'єктивними суддями.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (27 posted):

avatar
this article is helpful<a href="http://www.obatberengan.com"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Obat pembengkakan kelenjar ludah on 16/01/2018 20:54:53
avatar
may be useful<a href="http://www.obatberengan.com"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
obat berengan on 05/12/2017 20:09:18
avatar
thank you <a href="http://www.obatberengan.com
"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Window cleaning company Houston on 29/10/2017 03:22:49
avatar
Nice blog and absolutely outstanding. You can do something much better but i still say this perfect.Keep trying for the best.
Thumbs Up Thumbs Down
0
reformer pilates on 12/10/2017 01:20:33
avatar
I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well..
Thumbs Up Thumbs Down
0
go here on 09/10/2017 02:18:37
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
Thumbs Up Thumbs Down
0
AaronScets on 06/10/2017 07:31:06
avatar
wh0cd1308619 <a href=http://tadacip.schule/>tadacip</a> <a hrefs="http://tadacip.schule/">tadacip</a> http://tadacip.schule/ <a href=http://buysilagra.party/>buy silagra</a> <a href=http://buycavertaonline.gdn/>caverta</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Web Design on 02/10/2017 09:55:18
avatar
I am very enjoyed for this blog. Its an informative topic. It help me very much to solve some problems. Its opportunity are so fantastic and working style so speedy.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Charlesdum on 29/09/2017 09:50:05
avatar
wh0cd527745 <a href=http://trazodone.store/>trazodone</a> <a hrefs="http://trazodone.store/">trazodone</a> http://trazodone.store/ <a href=http://buyavana.work/>buy avana</a> <a hrefs="http://buyavana.work/">avana</a> http://buyavana.work/ <a href=http://indocin.reisen/>indocin 50 mg</a> <a hrefs="http://indocin.reisen/">indocin</a> http://indocin.reisen/ <a href=http://buy-antabuse.work/>citation</a> <a hrefs="http://buy-antabuse.work/">antabuse</a> http://buy-antabuse.work/ <a href=http://buycafergot.reisen/>cafergot medication</a> <a hrefs="http://buycafergot.reisen/">buy cafergot</a> http://buycafergot.reisen/
Thumbs Up Thumbs Down
0
먹튀사이트 on 29/09/2017 09:04:43
avatar
Thanks for taking the time to discuss this, I feel strongly about it and love learning more on this topic. If possible, as you gain expertise, would you mind updating your blog with more information? It is extremely helpful for me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 27 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: