Коли двоє не ладять

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Коли двоє не ладять
image

Досить часто трапляється таке, що взаєморозуміння в сім’ї незрозуміло чому зникає. Починаються сварки, взаємні образи… Звідки, звідки це береться?
А ТИ ЗНАЄШ?..
Неприпустиме втручання у відносини між подружжям у вигляді пліток: «Ти знаєш, з ким я бачила сьогодні твого чоловіка? Ні за що не здогадаєшся! Вони, між іншим, сиділи в кафе як два голубка...» Можливо, чоловік, повернувшись додому, і сам розповість, що зустрів сьогодні свою шкільну подругу або подругу дитинства і на радощах зайшов з нею в кафе, щоб за чашкою кави поділитися спогадами, а можливо, нічого не розповість, щоб не турбувати дружину без причини. У будь-якому випадку плітки слід рішуче присікати на самому початку, поки вони не встигли перетворитися на чутки, а потім і в усталену думку, що «спирається» на убивчий «аргумент»: усі говорять! Наш партнер по шлюбу не раб, що належить тільки нам, а безглузді ревнощі до його друзів здатні тільки отруїти наше існування і привести врешті-решт до дійсної зради.
ПІДОЗРИ
Олег підозрював свою дружину в невірності мало не з кожним її товаришем по службі. Дружню увагу до неї він тлумачив як відкрите залицяння і мучив її питаннями: «Чому ти наділа сьогодні блакитне плаття? Ах, вибач мене за моє безглузде питання, я абсолютно забув, що блакитний колір — улюблений колір X. До речі, а як відноситься до тебе його дружина, адже ви, здається, працюєте разом?» Дружина Олега, бажаючи довести йому, що у неї з товаришами по службі цілком нормальні ділові відносини, повелася не кращим чином: почала сторонитися їх, боялася, що чоловік побачить що вона виходить з ким-небудь з товаришів по службі разом після роботи, і тому поспішала скоріше втекти або вскочити в трамвай, перестала дзвонити ним, брати у них книги і так далі. Така поведінка лише посилила підозрілість Олега. «А чому X перестав дзвонити тобі? — питав він. — У вас зіпсувалися відносини? Або він розлюбив тебе?» Круг, таким чином, замкнувся, і позбавлена яких би то не було зовнішніх емоційних зв'язків дружина Олега опинилася в якнайглибшій депресії, від якої пізніше довго лікувалася.
ТРЕТЯ СТОРОНА КОНФЛІКТУ
Дисгармонію в молоду сім'ю часто вносять батьки, особливо свекрухи. Нерідко ця дисгармонія виникає через прагнення свекрухи перешкодити пліткам про її сина і невістку, але частіше причина криється в тому, що свекрухи, як правило, бувають незадоволені вибором сина і переконані, що їх «дитині» потрібна «інша дружина». Подібної точки зору на заміжжя своїх дочок дотримуються і тещі, особливо коли дочка у них єдина дитина. Тому важливо, щоб із самого початку між батьками і їх дітьми були встановлені нормальні, здорові відносини, коли молоді знають, що не можна через сімейну сварку шукати співчуття у своїх батьків, а батьки знають, що їх діти вступили в нову для них смугу життя, у якій можливі непорозуміння, якщо вони навчаться самостійно їх вирішувати, лише загартують молодих і укріплять їх відчуття.
Упереджений суддя не в змозі об'єктивно оцінити ситуацію. На жаль, і батьки, і їх діти ще дуже часто одягаються в суддівську мантію, забуваючи про те, що роль судді їм найменше підходить. Немає нічого дивовижного в тому, що тещі більше люблять своїх дочок, а свекрухи — синів, як у свою чергу сини більше люблять свою матір, а не тещу, а дочки вельми скептично відносяться до рад свекрухи і у всьому слухаються свою матір. Проте для гармонійного розвитку молодої сім'ї буде корисно, щоб і чоловік не скаржився дружині або своїм батькам на тещу, і дружина не скаржилася чоловікові і своїм батькам на свекруху. Двоє дорослих людей, що одружилися, повинні уміти самі вирішувати свої проблеми, радячись один з одним, а не з людьми, які по-своєму люблять їх і не можуть бути об'єктивними суддями.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (30 posted):

kamagra 100mg oral jelly on 30/03/2018 08:11:57
avatar
kamagra usage
<a href="http://kamagradxt.com/">kamagra 100mg tablets for sale in uses</a>
kamagra oral jelly review australia
<a href="http://kamagradxt.com/">kamagra bestellen utrecht</a>
womens kamagra 100mg tablets
http://kamagradxt.com/
kamagra 100mg oral jelly india
Thumbs Up Thumbs Down
0
kamagra store coupon on 28/03/2018 16:57:18
avatar
erfahrungsbericht kamagra shop deutschland
<a href="http://kamagradxt.com/">kamagradxt.com</a>
kamagra store reviews
<a href="http://kamagradxt.com/">http://kamagradxt.com/</a>
kamagra oral jelly sildenafil
http://kamagradxt.com/
kamagra jelly india for sell
Thumbs Up Thumbs Down
0
salsa on 08/03/2018 02:59:27
avatar
thank you for sharing<a href="http://www.caramenghilangkancairanditelinga.com/cara-menyembuhkan-penyakit-tipes-pada-anak/"> cara menyembuhkan penyakit tipes pada anak </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
this article is helpful<a href="http://www.obatberengan.com"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Obat pembengkakan kelenjar ludah on 16/01/2018 20:54:53
avatar
may be useful<a href="http://www.obatberengan.com"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
obat berengan on 05/12/2017 20:09:18
avatar
thank you <a href="http://www.obatberengan.com
"> obat berengan </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Window cleaning company Houston on 29/10/2017 03:22:49
avatar
Nice blog and absolutely outstanding. You can do something much better but i still say this perfect.Keep trying for the best.
Thumbs Up Thumbs Down
0
reformer pilates on 12/10/2017 01:20:33
avatar
I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well..
Thumbs Up Thumbs Down
0
go here on 09/10/2017 02:18:37
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
Thumbs Up Thumbs Down
0
AaronScets on 06/10/2017 07:31:06
avatar
wh0cd1308619 <a href=http://tadacip.schule/>tadacip</a> <a hrefs="http://tadacip.schule/">tadacip</a> http://tadacip.schule/ <a href=http://buysilagra.party/>buy silagra</a> <a href=http://buycavertaonline.gdn/>caverta</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 30 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: