Колір нації

image

 

Англійські студенти рекомендують навесні вдягати рожевий джемпер поверх салатового поло.

Вправно піддягти

Багатошаровість — не зовсім вдалий переклад англійського layering (шарування). Насправді цей стиль передбачає два, найчастіше трикотажні, шари. При цьому нижній має добре виднітися у вирізі верхнього.

Таким чином, для верхніх шарів годяться: трикотаж з V-подібним вирізом; сорочка поло; кардиган; футболка або светр із широкою горловиною; сорочка у стилі casual. А в нижні — футболка або водолазка.

За Гринвічем

Яскравий у всіх сенсах приклад багатошаровості — стиль preppy, поширений серед студентів привілейованих коледжів та університетів англомовних держав, які зазвичай поєднують шари яскравих відтінків. Канонічним вважається смілива, але перевірена часом комбінація світло-зеленого і рожевого. Часто це виглядає так: поверх салатового поло недбало накинутий на плечі рожевий кашеміровий джемпер. До такого ансамблю підходять виключно штани (або шорти) кольору хакі, а з взуття — мокасини або тенісні туфлі.

Вийшли ми всі з води

У наших широтах кардиган є занадто аристократичним для звичайної футболки. Класичне доповнення до неї — сорочка, зазвичай однотонна або у вертикальну смужку. Можна ефектно довершити образ неширокою вовняною краваткою. Альтернативою кардигану може стати водолазка. Однак її слід піддягти під сорочку, створивши третій шар. У будь-якому разі штани мають бути максимально стриманими. Якщо джинси, то темні й однотонні. Ще краще — штани класичного крою.

Глибока глотка

За всієї симпатії до героя Майкла Дугласа в «Основному інстинкті» трикотаж з глибокою V-подібною горловиною на голе тіло не носять. Якщо ви вже його, трикотаж, так любите, багатошаровість у вигляді сорочки або футболки під низ стилістично просто необхідна.

Модне поло

Сорочка поло — найконсервативніший предмет у спортивному гардеробі. Розроблена спеціально для однойменної спортивної гри, вона і зараз є спортивним must have англосаксонської еліти. Зазначимо, що представник останньої ніколи не вдягне поло з яскраво вираженим візерунком або великим написом у стилі молодіжних футболок. І ми не радимо. Гарне поло — однотонне поло. Виняток — горизонтальна смужка. Допустимими також є дрібний повторюваний візерунок і непомітний логотип на грудях. Додатковим шаром до нього може виступати однотонна футболка зі звичайним круглим вирізом.

Остерігайтеся підробок

Тенденція сезону — речі, що імітують багатошаровість. Наприклад, кардиган з імітацією вдягненої під нього водолазки або сорочки. Насправді видима частина водолазки виявляється шматком тканини, яку вшили в горловину. Тенденція загалом є сумнівною. Для оточуючих цей хитромудрий дизайнерський хід залишиться непоміченим — імітація занадто достовірна. Зате ви будете позбавлені змоги вигадувати інші поєднання, як це було б можливо зі звичайним кардиганом і водолазкою.

Хороший тон

Базовим і завжди безпрограшним є поєднання чорного та білого (наприклад, чорної сорочки поло і білої футболки). За бажання внести розмаїтість радимо виходити із сезонності.

У прохолодну погоду хорошими будуть такі комбінації:

коричневий + пурпурний;  коричневий + вишневий; маслиновий + фіолетовий;            коричневий + золотисто-жовтий; сірий + чорний.

У теплішу пору найвдалішими є:

кораловий + світло-зелений; світло-коричневий + бірюзовий; світло-зелений + яскраво-синій; жовтий + помаранчевий; червоний + жовтий; червоний + жовтогарячий; рожевий + світло-сірий; синій + зелений.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: