Життя з чистого аркуша

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Для чоловіків | Життя з чистого аркуша
image

Ви більше не чоловік і дружина. Тобі боляче, сумно, самотньо. Але навіть у цій стресовій ситуації можна знайти позитивні моменти. Психологи розробили кілька простих порад з приводу того, як забути стару любов і почати все заново.
Найперше — зосередься на своїй роботі. Якщо ти останнім часом замислювалася про зміну професії, то настав час зайнятися цим упритул. Як можна рідше влаштовуй «сеанси самокопання». Втекти від важких думок і забути про розлучення тобі не вдасться, а ось звести їх до мінімуму — цілком під силу. Частіше бувай у гостях, запрошуй друзів до себе. Навіть якщо цього не дуже хочеться, приємне, ненав'язливе, миле спілкування, напевно, піде тобі на користь. Займися своїм здоров'ям — як духовним, так і фізичним.
Спогади про знайомство, перше побачення, поцілунки, спільні поїздки — це те, чим часто живуть жінки після розлучення. Радості вони вже не приносять, лише відчуття втрати і несправедливості. Тож не дай спогадам ятрити твою душу. Залиш їх у минулому. Раз і назавжди закрий цю сторінку свого життя!
Кращий спосіб зцілити розбите серце і пережити розлучення — не зациклюватися на тому, що трапилося, і продовжувати жити. Часто буває, що сімейне життя не залишає часу на цікаві заняття. Тепер можна надолужити згаяне. Пережити розлучення допоможе здійснення твоєї мрії — морський круїз, подорож. Розлучення неприємне, але це не смертельний вирок. Швидше — це путівка в нове життя!
Важко переживають розлучення і діти. Завдання батьків — правильно пояснити дитині, чому мама і тато більше не будуть жити разом. Запевніть її, що відсутність тата ніяк не пов'язана з поведінкою малюка (часто діти звинувачують якраз себе в розриві батьків), що нічого у його взаєминах із батьком не зміниться.
Після розлучення багато жінок не поспішають будувати нові стосунки. Вони бояться повторення ситуації розставання. І все ж не варто уникати чоловічого товариства. Як не крути, по-справжньому жіночними ми відчуваємо себе тільки в оточенні чоловіків.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (7 posted):

JosephSon on 09/07/2018 21:03:45
avatar
http://airexr.ru/ схема электродвигателя +на 220в
Thumbs Up Thumbs Down
0
Allenfoemn on 28/06/2018 15:17:54
avatar
http://ip23xr.ru/ электродвигатель IP23
Thumbs Up Thumbs Down
0
JosephSon on 10/05/2018 23:49:33
avatar
электродвигатель цена
защита электродвигателя
аир 80
купить эл двигатель аир 80а6gу3
электродвигатель асинхронный аир


<a href=http://airxr.ru/>электродвигатель iek аир</a>
<a href=http://airxr.ru/>электродвигатель 4 квт аир</a>
<a href=http://krxr.ru/>электродвигатель мтн крановый 412 6</a>
<a href=http://airxr.ru/>эл двигатель асинхронный</a>
<a href=http://aisexr.ru/>подключение электродвигателя 220в</a>


http://aisalxr.ru/
Thumbs Up Thumbs Down
0
AlfredoFAG on 08/04/2018 08:20:12
avatar
Услуги для вашего бизнеса
http://uesk.tw1.su
Thumbs Up Thumbs Down
0
James on 05/04/2018 14:52:59
avatar
The game <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com">how to get free v bucks</a> is finally here, but a lot of people don't know how to get #1 - We have a guide to help you.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Battle gamr on 05/04/2018 14:34:32
avatar
The game fortnite <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> http://fortnitebattleroyaleguide.com </a> is so interesting game
Thumbs Up Thumbs Down
0
Replica Yeezy on 10/10/2017 00:45:16
avatar
Because the kicks will only be available via sign-up in extremely limited quantities, their impact won't be felt on a mass scale just yet. But like all of Adidas's recent innovations, it signals a sneaker-heavy future we're excited to reach.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 7 | displaying: 1 - 7

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: