Сауна і вплив деяких ефірних масел на сексуальну чутливість

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Сауна і вплив деяких ефірних масел на сексуальну чутливість
image

 

У наші часи в ароматерапії застосовуються різні ефірні масла з рослин, що виростають по всьому світу, і в міру того, як цей напрям оздоровлення завойовує визнання у людей, все більше видів ароматних масел з'являються в обороті.

У статті основна увага буде приділена загальним аспектам чутливості людини до тих або інших речовин, проте слід пам'ятати, що кожен з нас — унікальна особа, і тому одні і ті ж запахи можуть впливати на різних людей по-різному. Ефірні масла можуть бути іноді, як вже мовилося, дорогими, проте, оскільки для одного сеансу ароматерапії потрібна дуже незначна їх кількість, витрати достатньо невеликі. Крім того, ви можете купувати масажні масла, уже готові до вживання, — це цілком гарний варіант.

Кипарис (Cupress sempervirens)

Ефірне масло кипарисів витягують з листя і шишок. Головним чином воно використовується для стимулюючої дії на кровоносну систему, укріплює венозні клапани, що протидіє розвитку варикозу вен і допомагає загальному кровотоку. Проте уражені варикозним розширенням вени ніколи не слід масажувати, можна лише змащувати периферичні ділянки шкіри, наприклад на стопах ніг.

Терапевтичний ефект (тут і далі терапевтичний ефект описаний з погляду дії масла на сексуальну чутливість).

Кипарис особливо рекомендується людям із слабким кровообігом, причому незалежно від причин, якими воно викликане, — фізичними або емоційними. Дуже часто характерною ознакою таких людей є дуже холодні або дуже гарячі кінцівці.

Хвойний запах кипариса сприяє рухливості кінцівок, перш за все рук, при цьому активізуються і сексуальні відчуття людини.

Герань (Pelargonium odorantissimum)

Багатьом людям подобається солодкуватий аромат цієї рослини, який як би відображає його цілющі властивості. Якщо стисло виразити суть дії масла герані — це заспокоєння організму і його збалансування. Герань має м'яку заспокійливу дія, разом з тим не переводячи його у фазу гальмування, а навпаки, тонізує, але і тут в міру — не доходячи до фази збудження. При застосуванні цієї рослини чоловік відчуває релаксацію, залишаючись в той же час свіжим і готовим до дії. Воно також є відмінним протизапальним засобом і рекомендується в тих випадках, коли спостерігається почервоніння або сухість шкіри.

Терапевтичний ефект

Хоча герань і діє на коханців розслаблююче, одночасно вона підсилює романтичний настрій і підвищує здатність фантазувати, спонукає здійснити найсміливіші мрії. Її застосування — виклик у партнерів підвищеного відчуття бажання й ніжності, примушуючи їх активніше пестити один одного, роблячи це максимально ніжно і з любов'ю, усуваючи холодність і механістичність, якщо вони якось виявлялися.

Жасмин (Jasminum officinale/ Jasminum grandiflorum)

Якщо коли-небудь теплою літньою ніччю ви вдихали аромат квітів жасмину, вам не треба пояснювати, як він діє на людину. Серце починає прискорено битися, грудна клітка розширюється, депресія, якщо вона у вас була, швидко відступає. Масло цієї рослини в значній мірі підвищує життєву активність всього організму, не викликаючи при цьому небезпечних перевантажень окремих його систем, як це трапляється при вживанні деяких пряних і «гострих» ефірних масел.

Терапевтичний ефект

Жасмин сприяє виникненню у людини радісного і підведеного настрою. Він знімає затиски сексуального характеру, відновлює відчуття сексуальної невинності і первозданності. Жасмин допомагає нам зрозуміти, яким глибоким може бути задоволення від сексу, коли нас не стримують ті або інші заборони. Наскільки я можу судити із власного досвіду, це якнайкращий і найбезпечніший афродізіак (засіб, що збільшує життєві сили організму, у тому числі посилює сексуальність), тому його цілком можна користуватися для масажу сідниць.

Лаванда (Lavandula vera/ Lavandula officinalis)

Лавандове масло, можливо, є одним з найчастіше вживаних в оздоровчих цілях, причому воно застосовується в самих різних випадках і володіє різко вираженою дією. На нервову систему воно надає заспокійливо, добре допомагаючи при неспокоях, безсонні й істеричних проявах. Лаванда також знімає біль і тому використовується при невритах і болях невралгічного характеру. Нею лікують зовнішні травми тіла, наприклад синці від ударів, синяки. Вона володіє і протизапальними і заспокійливими властивостями і з успіхом застосовується для лікування роздратованих ділянок шкіри або укусів бджіл.

Крім того, лаванда є і дезинфікуючим засобом і допомагає при порізах і мозолях, покращує кровообіг і знімає хворобливі спазми м'язів. Проте через сильну пригнічуючу дію на нервову систему лавандове масло не слід вживати для масажу частіше за два рази на тиждень.

Терапевтичний ефект

Лаванда добре допомагає сексуально боязким і затиснутим людям, які під час занять любов'ю ніяковіють. Причому у деяких людей напруженість буває настільки сильною, що викликає непритомність, затруднення дихання і холодний піт. Аромат лаванди дуже швидко виводить їх із такого затиснутого стану, дозволяє відчути себе більш розкуто.

Квіти апельсинового дерева (Citrus vulgaris)

Це масло видобувається з квітів гіркого апельсина, дерев, які ростуть в Севільї, Іспанії, і вважається одним з кращих засобів для заспокоєння і релаксації організму, оскільки не викликає зайвого седативного (гальмуючого) ефекту або підвищеної сонливості. Воно рекомендується при безсонні, підвищеному відчутті неспокою і напруженості.

Терапевтичний ефект

З погляду впливу на сексуальне спілкування, масло гіркого апельсина сприяє створенню відповідного розслабленого стану, викликаючи в той же самий час у партнерів відчуття підвищеної цікавості і збудженого передчуття задоволень. Ви можете вживати це масло в будь-якій формі, яка вам подобається: при прийомі ванн, розпилюючи його в повітрі, наносячи на шкіру, капаючи на подушку. Усе це можна робити до занять любов'ю, щоб досягти стану розслаблення і підвищеної чуттєвості. Або на завершення: це допоможе продовжити відчуття сексуального «післясмаку» і довше насолоджуватися сексуальними відчуттями.
Шкурка апельсина (Citrus aurantium)

Це популярний натуральний лікувальний засіб, що широко застосовується в багатьох країнах світу, але особливо широко використовуване в китайській медицині. Воно сприяє хорошому травленню — можна робити масаж живота.

Терапевтичний ефект

Багатьом людям дуже подобаються запахи цитрусових фруктів, які будять у них фантазії і загострюють чуттєвість у цілому. Це особливо виявляється теплою літньою ніччю, коли легкий вітерець приносить чудовий, трохи гіркуватий запах. Якщо ви захочете створити у себе таку ж чарівливу атмосферу під час занять сексом, масло шкірки апельсина з легкістю допоможе вам в цьому.

Цікаво? Читаємо продовження у наступних числах „Українського Слова”.

(У статті використані матеріали з книги Карло де Паолі «Нова Кама-сутра»)

Сторінку підготувала Соломія МАМАН

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (34 posted):

Nassau county Tree removal on 07/01/2017 14:59:14
avatar
Very informative Consects
Thumbs Up Thumbs Down
0
cartoon hd pro on 22/12/2016 22:33:21
avatar
Cartoon Hd Apk for android, ios and pc. Download the app and watch cartoons in hd
Thumbs Up Thumbs Down
0
GarageBand For Windows on 07/10/2016 13:20:19
avatar
<a href="http://www.garagebandforwindowspcs.com/"> GarageBand For Windows</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
CoC Hack on 29/09/2016 05:18:52
avatar
A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. combat, law enforcement You will find a lot of approaches after visiting your post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
OnePlus 4 on 25/09/2016 03:18:49
avatar
<a href="http://www.oneplus4s.com/"> OnePlus 4</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
GarageBand For PC on 25/09/2016 03:18:25
avatar
<a href="http://www.garagebandforwindowspcs.com/"> GarageBand For PC</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
talktalk login on 25/09/2016 03:17:42
avatar
talktalk login
Thumbs Up Thumbs Down
0
garage flooring nh on 24/08/2016 05:49:44
avatar
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value. Im glad to have found this post as its such an interesting one!
Thumbs Up Thumbs Down
0
cartoon hd apk on 10/08/2016 06:27:57
avatar
You and all people on the pictures authorize PrintGamesNow to publish the pictures now and any time in the future, on our website and any of our social networks.
Thumbs Up Thumbs Down
0
itube apk on 10/08/2016 06:26:28
avatar
Even though a lot of things have taken our technology these scratch cards are still here to stay. They give extreme joy to everyone and they are still used by collectors all around the world. Football fans still use these cards to get the joy from them.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 next total: 34 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: