Сауна і вплив деяких ефірних масел на сексуальну чутливість

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Сауна і вплив деяких ефірних масел на сексуальну чутливість
image

 

У наші часи в ароматерапії застосовуються різні ефірні масла з рослин, що виростають по всьому світу, і в міру того, як цей напрям оздоровлення завойовує визнання у людей, все більше видів ароматних масел з'являються в обороті.

У статті основна увага буде приділена загальним аспектам чутливості людини до тих або інших речовин, проте слід пам'ятати, що кожен з нас — унікальна особа, і тому одні і ті ж запахи можуть впливати на різних людей по-різному. Ефірні масла можуть бути іноді, як вже мовилося, дорогими, проте, оскільки для одного сеансу ароматерапії потрібна дуже незначна їх кількість, витрати достатньо невеликі. Крім того, ви можете купувати масажні масла, уже готові до вживання, — це цілком гарний варіант.

Кипарис (Cupress sempervirens)

Ефірне масло кипарисів витягують з листя і шишок. Головним чином воно використовується для стимулюючої дії на кровоносну систему, укріплює венозні клапани, що протидіє розвитку варикозу вен і допомагає загальному кровотоку. Проте уражені варикозним розширенням вени ніколи не слід масажувати, можна лише змащувати периферичні ділянки шкіри, наприклад на стопах ніг.

Терапевтичний ефект (тут і далі терапевтичний ефект описаний з погляду дії масла на сексуальну чутливість).

Кипарис особливо рекомендується людям із слабким кровообігом, причому незалежно від причин, якими воно викликане, — фізичними або емоційними. Дуже часто характерною ознакою таких людей є дуже холодні або дуже гарячі кінцівці.

Хвойний запах кипариса сприяє рухливості кінцівок, перш за все рук, при цьому активізуються і сексуальні відчуття людини.

Герань (Pelargonium odorantissimum)

Багатьом людям подобається солодкуватий аромат цієї рослини, який як би відображає його цілющі властивості. Якщо стисло виразити суть дії масла герані — це заспокоєння організму і його збалансування. Герань має м'яку заспокійливу дія, разом з тим не переводячи його у фазу гальмування, а навпаки, тонізує, але і тут в міру — не доходячи до фази збудження. При застосуванні цієї рослини чоловік відчуває релаксацію, залишаючись в той же час свіжим і готовим до дії. Воно також є відмінним протизапальним засобом і рекомендується в тих випадках, коли спостерігається почервоніння або сухість шкіри.

Терапевтичний ефект

Хоча герань і діє на коханців розслаблююче, одночасно вона підсилює романтичний настрій і підвищує здатність фантазувати, спонукає здійснити найсміливіші мрії. Її застосування — виклик у партнерів підвищеного відчуття бажання й ніжності, примушуючи їх активніше пестити один одного, роблячи це максимально ніжно і з любов'ю, усуваючи холодність і механістичність, якщо вони якось виявлялися.

Жасмин (Jasminum officinale/ Jasminum grandiflorum)

Якщо коли-небудь теплою літньою ніччю ви вдихали аромат квітів жасмину, вам не треба пояснювати, як він діє на людину. Серце починає прискорено битися, грудна клітка розширюється, депресія, якщо вона у вас була, швидко відступає. Масло цієї рослини в значній мірі підвищує життєву активність всього організму, не викликаючи при цьому небезпечних перевантажень окремих його систем, як це трапляється при вживанні деяких пряних і «гострих» ефірних масел.

Терапевтичний ефект

Жасмин сприяє виникненню у людини радісного і підведеного настрою. Він знімає затиски сексуального характеру, відновлює відчуття сексуальної невинності і первозданності. Жасмин допомагає нам зрозуміти, яким глибоким може бути задоволення від сексу, коли нас не стримують ті або інші заборони. Наскільки я можу судити із власного досвіду, це якнайкращий і найбезпечніший афродізіак (засіб, що збільшує життєві сили організму, у тому числі посилює сексуальність), тому його цілком можна користуватися для масажу сідниць.

Лаванда (Lavandula vera/ Lavandula officinalis)

Лавандове масло, можливо, є одним з найчастіше вживаних в оздоровчих цілях, причому воно застосовується в самих різних випадках і володіє різко вираженою дією. На нервову систему воно надає заспокійливо, добре допомагаючи при неспокоях, безсонні й істеричних проявах. Лаванда також знімає біль і тому використовується при невритах і болях невралгічного характеру. Нею лікують зовнішні травми тіла, наприклад синці від ударів, синяки. Вона володіє і протизапальними і заспокійливими властивостями і з успіхом застосовується для лікування роздратованих ділянок шкіри або укусів бджіл.

Крім того, лаванда є і дезинфікуючим засобом і допомагає при порізах і мозолях, покращує кровообіг і знімає хворобливі спазми м'язів. Проте через сильну пригнічуючу дію на нервову систему лавандове масло не слід вживати для масажу частіше за два рази на тиждень.

Терапевтичний ефект

Лаванда добре допомагає сексуально боязким і затиснутим людям, які під час занять любов'ю ніяковіють. Причому у деяких людей напруженість буває настільки сильною, що викликає непритомність, затруднення дихання і холодний піт. Аромат лаванди дуже швидко виводить їх із такого затиснутого стану, дозволяє відчути себе більш розкуто.

Квіти апельсинового дерева (Citrus vulgaris)

Це масло видобувається з квітів гіркого апельсина, дерев, які ростуть в Севільї, Іспанії, і вважається одним з кращих засобів для заспокоєння і релаксації організму, оскільки не викликає зайвого седативного (гальмуючого) ефекту або підвищеної сонливості. Воно рекомендується при безсонні, підвищеному відчутті неспокою і напруженості.

Терапевтичний ефект

З погляду впливу на сексуальне спілкування, масло гіркого апельсина сприяє створенню відповідного розслабленого стану, викликаючи в той же самий час у партнерів відчуття підвищеної цікавості і збудженого передчуття задоволень. Ви можете вживати це масло в будь-якій формі, яка вам подобається: при прийомі ванн, розпилюючи його в повітрі, наносячи на шкіру, капаючи на подушку. Усе це можна робити до занять любов'ю, щоб досягти стану розслаблення і підвищеної чуттєвості. Або на завершення: це допоможе продовжити відчуття сексуального «післясмаку» і довше насолоджуватися сексуальними відчуттями.
Шкурка апельсина (Citrus aurantium)

Це популярний натуральний лікувальний засіб, що широко застосовується в багатьох країнах світу, але особливо широко використовуване в китайській медицині. Воно сприяє хорошому травленню — можна робити масаж живота.

Терапевтичний ефект

Багатьом людям дуже подобаються запахи цитрусових фруктів, які будять у них фантазії і загострюють чуттєвість у цілому. Це особливо виявляється теплою літньою ніччю, коли легкий вітерець приносить чудовий, трохи гіркуватий запах. Якщо ви захочете створити у себе таку ж чарівливу атмосферу під час занять сексом, масло шкірки апельсина з легкістю допоможе вам в цьому.

Цікаво? Читаємо продовження у наступних числах „Українського Слова”.

(У статті використані матеріали з книги Карло де Паолі «Нова Кама-сутра»)

Сторінку підготувала Соломія МАМАН

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (43 posted):

suction cups on 19/07/2017 07:44:16
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
buy whey isolate online on 17/07/2017 05:04:08
avatar
Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts.
Thumbs Up Thumbs Down
0
property management sites on 16/07/2017 04:51:05
avatar
Thanks for another wonderful post. Where else could anybody get that type of info in such an ideal way of writing?
Thumbs Up Thumbs Down
0
tu van du hoc da nang on 13/07/2017 10:12:18
avatar
Great articles and great layout. Your blog post deserves all of the positive feedback it’s been getting.
Thumbs Up Thumbs Down
0
valentus coffee reviews on 10/07/2017 06:10:25
avatar
Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information..
Thumbs Up Thumbs Down
0
vacation deals online on 09/07/2017 09:05:51
avatar
Nice post mate, keep up the great work, just shared this with my friendz
Thumbs Up Thumbs Down
0
www.scottsdalestonebrook.org on 01/07/2017 09:43:16
avatar
Thanks for your insight for your fantastic posting. I’m glad I have taken the time to see this.
Thumbs Up Thumbs Down
0
visit here on 22/06/2017 06:43:01
avatar
Hi, I find reading this article a joy. It is extremely helpful and interesting and very much looking forward to reading more of your work..
Thumbs Up Thumbs Down
0
TerryClout on 02/05/2017 19:32:58
avatar
На нашем портале мы предлагаем огромный выбор роз. Варианты букетов роз вы сможете посмотреть и подобрать нужный букет у нас в каталоге. <a href=https://roses.kh.ua/uk/>послати квіти</a>. У нас вы можете заказать красивые розы в Харькове с доставкой. Ещё посредством нашего сайта вы сможете послать букет роз через Интернет посредством быстрой доставки курьером.

Мы продаём классические и дизайнерские букеты роз разных оттенков и сортов, свадебные букеты, а ещё подарки и сладости к цветам. У нас трудятся исключительно опытные флористы, которые красиво оформят любой заказ для доставки цветов по Харькову и остальным крупным городам области. <a href=https://roses.kh.ua/uk/buketi/vesilni-buketi>скільки коштує весільний букет нареченої</a>. У нас очень дешёвые и красивые цветы в Харькове! Наши букеты роз с доставкой по Харькову очень популярны.

Наши опытные и профессиональные курьеры смогут в кратчайшее время доставить приобретённые розы в Харькове или по области в не зависимости от места нахождения адресата и времени суток. <a href=https://roses.kh.ua/uk/kompoziciyi/kviti-v-korobci>квіти в капелюшних коробках</a>. Приобрести букет цветов или несколько букетов с доставкой по городу и области вы можете как по телефонам, указанным на нашем портале, так и оставив заявку на приобретение с доставкой. Наши сотрудники уточнят все детали по заказу и доставят его к нужному адресату в очень короткий срок.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Nassau county Tree removal on 07/01/2017 14:59:14
avatar
Very informative Consects
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 next total: 43 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: