Як зберегти любов і порозуміння

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Як зберегти любов і порозуміння
image

Китайське вчення Фен Шуй не схвалює, коли подружжя (точніше будь-яка людина) спить ногами до вхідних дверей. Це — так звана поза небіжчика. Не дуже добре, коли, лежачи в ліжку, ви не бачите дверей. Тоді в спальні вішається дзеркало таким чином, щоб, лежачи на ліжку, ніхто з подружжя у ньому не відбивався, зате обоє бачили відбиток вхідних дверей.
Ліжко мусить мати якнайменше «роздільних ознак». Насамперед, забудьте про два ліжка, зсунутих докупи. Це неприйнятне для чоловіка і дружини ложе. Якщо ліжко одне, то краще мати один спільний матрац, а не два різних.
У Китаї навіть подушку (точніше, валик) клали один на двох! Фен Шуй не схвалює меблі-трансформери. Але куди від них подітися? Намагайтеся хоча б у спальні поставити ліжко на чотирьох ніжках, із суцільним матрацом. Під ліжком не має бути буквально нічого — ні коробки для білизни, ні банок чи старих рулонів шпалер. Нічого, крім рівної і гладенької підлоги. Тільки так ви досягнете нормальної циркуляції енергії Ци у всьому просторі спальні.
Якщо ж через різні обставини спати доводиться на розкладному дивані, застеляйте його перед спанням товстою ковдрою.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

CP9366 on 30/03/2017 01:43:09
avatar
“All the time,” said Noebel, who wears size 12.5 shoes. “Most of my friends are 10s, so they can’t fit into them. But they’ll always be like, ‘Hey, I can wear two or three pairs of socks, I don’t care.’”
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: