Сеньйори, на паркет!

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Сеньйори, на паркет!
image

Бадьора ритмічна танцювальна музика поліпшує настрій, знімає роздратування, нервове напруження, депресію. А усмішка, обов'язкова під час танців, таїть у собі велику силу.
Сучасна медицина взяла її на озброєння як терапевтичний засіб. У Франції, наприклад, організували клуб сміхотерапії, де людей вчать сміятися. Повірте, вас ж танці навчать частіше усміхатися, радіти життю. Зникне пригнічений настрій, що позитивно вплине на загальний настрій у домі, сім'ї. Учені з кафедри спортивної медицини Віденського університету довели, що позитивний вплив танців відбувається на молекулярному рівні: молекули ДНК, які відповідають за побудову всього живого, посилають під час танцювальних рухів позитивні сигнали до усіх життєво важливих органів. До того ж танцювальна музика навіює гарні думки, наповнює вас духовністю, допомагає бути у доброму гуморі. Лікування музикою сьогодні широко застосовують за кордоном, особливо в онкології, стоматології.
У багатьох європейських країнах існують спеціальні танцювальні клуби, де танці для людей різного віку є засобом лікування. У нас же здебільшого танцює молодь. Але ж саме у похилому віці такою потрібною є терапевтична корекція діяльності багатьох життєво важливих органів!
Головне - не комплексувати, а пересилити себе й записатися в студію танців. Тож раджу всім: змінімо спосіб життя, "відклеймося" від телевізора, встаньмо з ліжка і вперед, до руху, до перемоги над своєю хворобою - без скальпеля, пігулок та ін'єкцій.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Air Jordan Release Dates 2017 on 30/03/2017 01:24:26
avatar
The payoff never came after the Jazz handed the Bulls one of their 13 regular-season losses and Jordan was in a foul postgame mood. He walked by the table of memorabilia without signing a thing but stopped when he saw Truman.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: