Чоловік і жінка — не такі вже й схожі істоти

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Чоловік і жінка — не такі вже й схожі істоти
image

 

Відмінності між ними не закінчуються на рівні анатомії. Більша різниця виявляється на рівні психології. Фінський журнал «Нові рубежі» склав список відмінностей у характерах та поведінці жінок і чоловіків. Вважаємо, прочитати його буде цікаво всім без винятку.

Висловлювання. Слова, що зриваються з вуст жінки, яка поцілила молотком не по цвяху, а по пальцях, можна сміливо випускати в ефір. Те, що кажуть у таких випадках чоловіки, трансляції не підлягає.

Рухи. Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не вбік, а назад. Жінка не прикушує сигарету зубами, не залишає її в роті, а завжди тримає в руці. Розпеченою галькою жінка йде навшпиньки, чоловік — на п’ятах. Жінки затуляють вуха пальцями, чоловіки закривають їх долонями. Коли ви просите жінку передати вам запальничку, вона її вам передає, а не кидає, перевіряючи вашу реакцію. Жінки ніколи не чухають потилицю — це псує зачіску.

Дзеркала. Чоловіки дивляться в дзеркало лише для того, щоб оцінити свій зовнішній вигляд. Жінки оцінюють свій зовнішній вигляд, зазираючи в будь-який предмет, що віддзеркалює, чи то власне дзеркало, вітрина чи навіть полірований капот автомобіля.

Телефон. Чоловіки вважають телефон засобом зв’язку й використовують його як передавач інформації. Жінка може погостювати в подруги кілька днів, але, повернувшись додому, негайно зателефонує їй і балакатиме ще майже годину.

Покупки. Коли жінка вибирається в магазин, вона складає попередньо список, що необхідно купити, потім купує все потрібне й повертається додому. Чоловік же вибирається в магазин лише тоді, коли з продуктів у холодильнику залишаються лише засохлий лимон і півпляшки пива.

Взуття. Прийшовши на роботу, жінка змінює зручне вуличне взуття на більш витончені черевички. Сівши за стіл, вона непомітно роззувається: хто ж здатен мучити свої ноги повний робочий день? Чоловік звичайно не змінює свого взуття протягом дня.

Вихід із дому. Коли чоловік каже, що він готовий виходити, це означає, що йому залишилось лише відвідати туалет. Та сама фраза у вустах жінки означає, що до виходу їй потрібно встигнути помити голову, випрасувати вбрання і, звичайно, зробити макіяж.

Кінець любовного роману. Жінки, як правило, плачуть і діляться своїми душевними стражданнями з подругами. Після цього, написавши вірш на тему «Усі чоловіки — свині», жінка досить упевнено зустрічає завтрашній день. Для чоловіків період роману — це «той час, коли ми спілкувалися». Місяців через шість після розриву чоловік може зателефонувати своїй колишній подрузі десь о 3 годині, перед тим «взявши на груди», щоб поінформувати, що, хоча ненависть усе ще не вщухла в його серці, він готовий вибачити тій, яка «сама в усьому винна». Якщо вона згодна перемити брудний посуд, що не мився півроку.

Преса й тіло. На сторінках видань для чоловіків безліч фотографій оголених жінок. На сторінках жіночих журналів такі фото теж не виняток. Причина в тому, що жіноче тіло — прекрасний витвір природи і його не гріх показати оголеним. Чоловіче ж тіло покрите волоссям, незграбне, його не варто демонструвати при денному освітленні. Більшість чоловіків, побачивши оголене жіноче тіло, виявляють до нього непідробне зацікавлення. У жінок знімок оголеної чоловічої натури викликає звичайно напад веселощів.

Секс. Жінки прагнуть 30—40 хвилин любовних ігор перед власне зближенням. Чоловіки на «попередню підготовку» відводять 30—40 секунд, причому вони зараховують сюди і шлях від ресторану до квартири. Займаючись сексом, жінка думає про те, чи гарний у неї вигляд. Після цього вона хоче не спати, а розмовляти й цілуватися.

Ванна кімната й пов’язані з нею ритуали. У ванній кімнаті чоловіка звичайно є шість предметів: зубна щітка, зубна паста, піна для гоління, приладдя для гоління, брусок мила, а частіше обмилок, і рушник, прихоплений у якомусь мотелі. У ванній кімнаті середньостатистичної жінки ви знайдете 437 предметів, більшість яких звичайний чоловік навряд чи зможе розпізнати. Скупавшись у ванній, жінка (не важливо, довговолоса, стрижена чи яка перехворіла тифом), намотує собі на голову чалму з рушника хоча б на одну хвилину. Причини появи цього східного ритуалу невідомі.

Нащадок. Жінки знають про власних дітей усе: час наступних відвідин стоматкабінету, день важливого для дитини спортивного змагання, історію її останньої закоханості, кращих друзів своїх чад, їхні улюблені страви, таємні страхи й мрії. Уявлення чоловіків про істот невеличкого зросту, які живуть у їхній квартирі, дуже розпливчасті.

Флора і фауна. Жінки бояться павуків, черв’яків і мишей. Їм не подобаються гусениці, навіть найгарніші. Жінки люблять кішок. Чоловіки стверджують, що теж люблять кішок, але, коли жінки немає вдома, прагнуть спровадити цю тварину подалі. Чоловік не розуміє, чому його подрузі подобаються ці драні віники, які вона чомусь називає «композиціями із сухих квітів». Жінка їде на тиждень і просить чоловіка поливати квіти. Чоловік, природно, обіцяє це робити. Жінка повертається і виявляє, що всі квіти зів’яли. Ніхто не знає, чому так сталося.

Одяг і аксесуари. Жінка вдягається по-різному для виходу в магазин, прогулянки із собакою, відповіді на телефонний дзвінок, винесення сміття, читання книги, готування їжі. Чоловіки змінюють своє звичне вбрання лише у випадку весілля чи похорону.

За кермом. Якщо жінка за кермом розуміє, що заблудилася, то зупиняється на найближчій бензоколонці й запитує дорогу. Чоловіки вважають таку поведінку суто жіночою слабкістю і годинами катаються незнайомою місцевістю, подбадьорюючи себе фразами на кшталт: «Як цікаво знайти новий шлях до нашого дому!» чи «Ага, ось і універмаг — тепер зовсім недалеко».

Удари нижче пояса. Дивлячись боксерський матч, під час удару нижче пояса чоловік може закричати й сильно зігнутися, оскільки лише йому відома гострота того болю, яку відчуває спортсмен. Жінка ніколи по-справжньому не зрозуміє, чому футболісти, шикуючись у стінку, роблять кумедну «гірку» долонями. Тому вона навіть не здригається, коли кіногерой отримує удар черевиком у пах.

Іграшки. Маленькі дівчатка люблять гратися іграшками. До підліткового віку їхнє зацікавлення цим майже зникає. Чоловіки ніколи не втрачають інтересу до іграшок. Чим старшими вони стають, тим дорожчі та непрактичніші їхні іграшки. Типові іграшки чоловіків: автомобілі, міні-телевізори, мобільні телефони, графічні калькулятори, маленькі роботи, які за командою пропонують різні напої, відео- та комп’ютерні ігри, будь-які інші предмети, що пищать і блимають.

У роздягальні. Чоловіки розмовляють у роздягальні про гроші, хокей і жінок. Вони завищують свої доходи, мало що знають про хокей, а їхні історії про жінок, як правило, вигадані. Жінки розмовляють у роздягальні лише про секс, розмовляють прямо, нічого не приховуючи, їхні описи дуже докладні та мальовничі. Вони ніколи не брешуть.

Смаки. Чоловікам подобаються жінки. Жінкам подобаються лише нескладні речі, приміром чоловіки.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (28 posted):

find here on 30/10/2017 06:19:36
avatar
Please continue this great work and I look forward to more of your awesome blog posts.
Thumbs Up Thumbs Down
0
find here on 29/10/2017 02:27:22
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
click this site on 28/10/2017 05:04:36
avatar
Nice post. I was checking constantly this blog and I’m impressed! Extremely useful info specially the last part I care for such information a lot. I was seeking this certain info for a long time. Thank you and good luck.
Thumbs Up Thumbs Down
0
coursenligne.com on 26/10/2017 04:23:41
avatar
I am very enjoyed for this blog. Its an informative topic. It help me very much to solve some problems. Its opportunity are so fantastic and working style so speedy.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Lelio Vieira Carneiro Junior on 25/10/2017 04:46:56
avatar
I really appreciate this wonderful post that you have provided for us. I assure this would be beneficial for most of the people.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Lelio Vieira Carneiro Junior on 25/10/2017 02:49:24
avatar
Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I’m happy to find so many useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pleural Mesothelioma on 19/10/2017 04:58:15
avatar
I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well..
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fire Sale on 18/10/2017 07:57:03
avatar
I was looking at some of your posts on this website and I conceive this web site is really instructive! Keep putting up..
Thumbs Up Thumbs Down
0
limited brands aces on 15/10/2017 08:43:08
avatar
I admire this article for the well-researched content and excellent wording. I got so involved in this material that I couldn’t stop reading. I am impressed with your work and skill. Thank you so much.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative..
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 28 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: