Косметика отруює організм жінки

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Косметика отруює організм жінки
image

Британський біохімік Ричард Бенс у результаті трирічного дослідження проблеми вживання жінками косметики прийшов до висновків, що до організму жінки, яка щодня користується косметикою, впродовж року надходить до 2 кг хімічних речовин.
Косметичні препарати, як відомо, мають побічні ефекти. Вони можуть викликати подразнення шкіри, передчасне старіння і навіть онкологічні хвороби. Але, за твердженням британського біохіміка, головна небезпека криється не в кількості хімікатів, а в їхній комбінації.
Фахівець стверджує, що кожний з косметичних препаратів сам по собі може бути безпечний, однак невідомо, який ефект можуть мати речовини, коли вони змішуються одна з одною.
Виявляється, потрапляння хімікатів до стравоходу через рот може виявитися менш небезпечним, ніж їхнє втирання у шкіру. Професор Бенс пояснює це так: якщо губна помада попадає жінці до рота, вона розщеплюється ферментами, які містяться у слині і згодом у шлунку, а от хімічні речовини, які залишаються на шкірі, потрапляють прямо у кров не переробленими.
Крім цього, у результаті досліджень професор Бенс з’ясував, що дев’ять з десяти жінок користуються простроченою косметикою. Але ж відомо, що прострочені косметичні препарати можуть стати розсадниками небезпечних бактерій.
Під особливою підозрою у фахівців знаходяться окремі хімічні речовини - парабени, що використовуються як консерванти у милі, шампунях, дезодорантах і дитячих лосьйонах. Їхні залишки були знайдені в ракових пухлинах грудей, хоча їхня причетність до виникнення раку і не була доведена.
Приміром, лаурилсульфатнатрію, що спінює мило і шампунь, а також входить до складу кремів для гоління, зубної пасти і піни для ванн, здатний викликати подразнення шкіри. Таким чином, косметичні засоби для догляду за тілом можуть стати предметом тривоги і чоловіків.
У відповідь на заяви британського біохіміка Асоціація виробників косметики, парфумерії і гігієнічних засобів заявила, що причин для остраху немає, позаяк всі подібні продукти відповідають вимогам Євросоюзу з безпеки. Можливо, уся справа лише в обсязі і різномаїтті споживаних хімічних засобів.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (37 posted):

Robotik on 15/11/2017 00:50:38
avatar
All the contents you mentioned in post is too good and can be very useful. I will keep it in mind, thanks for sharing the information keep updating, looking forward for more posts.Thanks
Thumbs Up Thumbs Down
0
Dolce Vita on 11/11/2017 00:39:20
avatar
I’ve read some good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to create such a great informative website.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Morocco Tours on 02/11/2017 08:12:10
avatar
useful information on topics that plenty are interested on for this wonderful post.Admiring the time and effort you put into your b!..
Thumbs Up Thumbs Down
0
go here on 30/10/2017 03:22:13
avatar
I’ve been searching for some decent stuff on the subject and haven't had any luck up until this point, You just got a new biggest fan!..
Thumbs Up Thumbs Down
0
read the article on 28/10/2017 07:54:16
avatar
I am very enjoyed for this blog. Its an informative topic. It help me very much to solve some problems. Its opportunity are so fantastic and working style so speedy.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Sheraton Mactan Residences on 25/10/2017 08:23:41
avatar
Thank you for helping people get the information they need. Great stuff as usual. Keep up the great work!!!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Lelio Vieira Carneiro Junior on 25/10/2017 02:44:42
avatar
Good article, but it would be better if in future you can share more about this subject. Keep posting.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Hot Deals Today on 23/10/2017 03:46:42
avatar
Most of the time I don’t make comments on websites, but I'd like to say that this article really forced me to do so. Really nice post!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wat zijn cryptocurrency on 22/10/2017 07:35:13
avatar
Interesting post. I Have Been wondering about this issue, so thanks for posting. Pretty cool post.It 's really very nice and Useful post.Thanks
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer!..
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 next total: 37 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: