Косметика отруює організм жінки

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Косметика отруює організм жінки
image

Британський біохімік Ричард Бенс у результаті трирічного дослідження проблеми вживання жінками косметики прийшов до висновків, що до організму жінки, яка щодня користується косметикою, впродовж року надходить до 2 кг хімічних речовин.
Косметичні препарати, як відомо, мають побічні ефекти. Вони можуть викликати подразнення шкіри, передчасне старіння і навіть онкологічні хвороби. Але, за твердженням британського біохіміка, головна небезпека криється не в кількості хімікатів, а в їхній комбінації.
Фахівець стверджує, що кожний з косметичних препаратів сам по собі може бути безпечний, однак невідомо, який ефект можуть мати речовини, коли вони змішуються одна з одною.
Виявляється, потрапляння хімікатів до стравоходу через рот може виявитися менш небезпечним, ніж їхнє втирання у шкіру. Професор Бенс пояснює це так: якщо губна помада попадає жінці до рота, вона розщеплюється ферментами, які містяться у слині і згодом у шлунку, а от хімічні речовини, які залишаються на шкірі, потрапляють прямо у кров не переробленими.
Крім цього, у результаті досліджень професор Бенс з’ясував, що дев’ять з десяти жінок користуються простроченою косметикою. Але ж відомо, що прострочені косметичні препарати можуть стати розсадниками небезпечних бактерій.
Під особливою підозрою у фахівців знаходяться окремі хімічні речовини - парабени, що використовуються як консерванти у милі, шампунях, дезодорантах і дитячих лосьйонах. Їхні залишки були знайдені в ракових пухлинах грудей, хоча їхня причетність до виникнення раку і не була доведена.
Приміром, лаурилсульфатнатрію, що спінює мило і шампунь, а також входить до складу кремів для гоління, зубної пасти і піни для ванн, здатний викликати подразнення шкіри. Таким чином, косметичні засоби для догляду за тілом можуть стати предметом тривоги і чоловіків.
У відповідь на заяви британського біохіміка Асоціація виробників косметики, парфумерії і гігієнічних засобів заявила, що причин для остраху немає, позаяк всі подібні продукти відповідають вимогам Євросоюзу з безпеки. Можливо, уся справа лише в обсязі і різномаїтті споживаних хімічних засобів.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (5 posted):

replique montre suisse on 14/07/2017 02:45:04
avatar
Très bon truc avec de bonnes idées et concepts, beaucoup d'excellentes informations et d'inspiration, dont nous avons tous besoin.
Thumbs Up Thumbs Down
0
www.strategyandmarketing.ca on 10/07/2017 01:23:44
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
Thumbs Up Thumbs Down
0
jason spencer dallas on 08/07/2017 11:43:57
avatar
I know your expertise on this. I must say we should have an online discussion on this. Writing only comments will close the discussion straight away! And will restrict the benefits from this information.
Thumbs Up Thumbs Down
0
montre replique on 06/07/2017 12:27:04
avatar
Merci beaucoup pour la conservation des choses énormes. Je suis extrêmement reconnaissant utilisé pour cet endroit.
Thumbs Up Thumbs Down
0
www.dgbloggers.com on 02/07/2017 05:18:52
avatar
Awesome and interesting article. Great things you've always shared with us. Thanks. Just continue composing this kind of post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 5 | displaying: 1 - 5

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: