Принадити нігтями можливо!

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Принадити нігтями можливо!
image

Із історії манікюру
Якщо колись тобі забагнеться написати історію манікюру, це бажання можна зрозуміти, - вона й справді досить довга і цікава. У різних культурах та епохах нігті відігравали величезну роль та символізували іноді цілком протилежні речі.
У деяких первісних племенах було “модно” фарбувати нігті у чорний колір - вважалося, що руки так виглядають значно красивішими. Середньовічні китайські мандарини нігті взагалі не стригли, дозволяючи їм закручуватися донизу - це було символом влади та багатства.
Якщо говорити про розвиток тих явищ, які ми зараз співвідносимо з поняттям манікюр, то розпочати розповідь треба з 1890 року - тоді вперше в Європі жінки почали використовувати для приведення нігтів до порядку металеві ножиці та пилочки. В 1926 році у продажу вперше з’явився лак для нігтів. Щоправда, тоді вважалося модним покривати кольором лише центральну частину нігтьової пластинки. У 1932 році була заснована всесвітньовідома сьогодні компанія Revlon, яка ввела в моду відповідність кольору манікюру та губної помади. І тільки через шість років - у 1938 - жінки почали звертати увагу на нігті на ногах, фарбуючи їх у той самий колір, що й на руках.
У 1934 році вперше винайдено накладні нігті, до речі, цікаво, що до цього проекту долучилися лікарі-стоматологи - з їх допомогою дантисти сподівалися боротися з такою шкідливою звичкою як гризіння нігтів.
Із 1978 року модними почали вважатися лише довгі нігті, причому квадратної форми. Відтоді починає свою історію і так званий французький манікюр.
Якщо говорити про моду сьогодення - вона стала дуже різнобарвною та демократичною. На нігтях тепер можна побачити малюнки і блискітки, срібло та золото, а їх форма різноманітна, як і довжина. Проте класику нічим не перекреслити (на те вона й класика!) - червоний лак та французький манікюр завжди будуть вважатися стильними!
Миле дзеркальце, скажи, чи красиві мої нігті?
А тепер давай звернемо увагу на твої нігті! Які вони?
Напевно, дуже часто тобі доводилося чути різноманітні теорії про те, що нігті на руках - це відображення стану здоров’я організму. До певної міри це правда. Наприклад, надто тонкі, ламкі та тендітні нігті можуть свідчити про недостатність в організмі вітаміну В2 та мікроелементу заліза. Проте не варто завжди шукати проблему в собі. Багато ознак часто лише є свідченням того, що твої нігті вимагають догляду. Їх пошкоджена поверхня здатна, для прикладу, промовисто розповідати про те, як недбало та нашвидкуруч ти робиш манікюр, як мало уваги приділяєш своїм рукам тощо.
Вказівка до дій
Що ж робити? Насамперед, треба засвоїти кілька важливих аксіом. По-перше. Ніколи не варто робити манікюр, поспішаючи. Коли недбало обрізати кутикулу, тобто білу тоненьку шкірочку довкола нігтя, можна пошкодити його поверхню. Від цього вона вкривається маленькими борознами, з’являються білі плямки. В результаті, - ніготь втрачає свій вигляд. Тому не полінуйся витратити більше часу, але ретельно виконати усі обов’язкові процедури - розпарити нігті, зробити ванночку, охайно зрізати задирки! Окрім того, якщо твоя кутикула аж надто ніжна, варто спробувати спеціальні косметичні засоби для її розм’якшення та видалення. Можливо, це саме те, що тобі потрібно!
Якщо нігті в тебе досить шорсткі, не забувай після миття посуду, прибирання за допомогою різноманітних засобів побутової хімії, прання тощо на чисто вимиті руки наносити жирний крем. Ще краще під час таких робіт користуватися спеціальними рукавичками - гумовими з бавовняною підкладкою. Тоді можна реально застрахувати свої нігті ще й від появи на них плям жовтуватого або коричневого відтінку.
Проте, працюючи в рукавичках, кожні півгодини потрібно робити перерву і знімати їх, інакше може виникнути “ефект сауни”, від чого нігті стають слабкими та м’якими.
Корисно час від час протирати нігті ваткою, змоченою в розчині йоду. А щоразу перед нанесенням нового лаку їх варто натерти скибочкою лимона.
Нігті та імідж
Пам’ятаєш, на початку нашої розмови ми говорили про імідж? Так от, вигляд твоїх нігтів - важлива його складова. Доглянуті нігті свідчать, що їх господиня досить дисциплінована та самоорганізована людина - у вирі подій їй вистачає часу на те, щоб зайнятися собою. Обкусані нігті видають такі риси особистості людини як хвилювання та неспокій. І хоча психологам відомо, що, як правило, цим особам властивий ще й неабиякий творчий потенціал, оточуючі навряд чи про це здогадуються.
Отож, якщо ти хочеш створити приємне, позитивне враження про себе і досягти задуманого, зверни увагу на свої нігті. Нехай мова рук буде однією з основних складових твого успіху.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost 350 Replica on 13/09/2017 23:15:46
avatar
New York was a logical starting place for this wave given the city’s connections to global sneaker culture, but as the next wave of Nike “OFF CAMPUS” kicks up during London Fashion Week in just a few days
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: