Що може алкоголь? Wine

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Що може алкоголь? Wine
image

Відомо, що алкоголь шкідливий для здоров’я. Особливо при надмірному споживанні. Та лікарі стверджують, що у невеликій кількості алкоголь здатен зцілювати.
Справжнім еліксиром здоров’я вважається вино. Біле — слугує чудовою профілактикою захворювання легень. А червоне вино, яке містить багато антиоксидантів, допоможе захистити судини від холестерину.
Горілка підійде тим, хто страждає на втрату апетиту. Наприклад, вживай по 50 г горілки щодня перед обідом і вже через кілька тижнів ти відчуєш помітні зміни.
Пиво варто пити, аби збагатити організм на вітамін В та зміцнити серцеві м’язи. А коньяк — задля швидкого засвоєння вітаміну С. Певно саме тому його рекомендують закусувати скибкою лимона.
ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ВАРТО Й У ТАКИХ ВИПАДКАХ:
Під час застуди. Від неї допоможе глінтвейн. Він збагачений природним аспірином, діє як антивірусний та жарознижуючий препарат. Додавши у напій спецій та цукру, ти відчуєш, як енергія наповнює твій організм.
Тонке та ослаблене волосся. Його слід полоскати після миття теплим пивом. Корисні речовини та вітамін В зроблять волосся блискучим, еластичним та міцним.
Знижений артеріальний тиск. Від нього врятує коньяк. У моменти спаду тиску випивай склянку чаю, додаючи туди 1-2 ч. ложки коньяку.
Перші ознаки застуди. Відчувши слабкість, одразу прийми гарячий чай з коньяком, медом та лимоном.
Новозеландські вчені стверджують, що щоденне вживання 150 г червоного вина зі 100 г гіркого шоколаду продовжує життя жінок в середньому на 5 років.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Fake Yeezys on 02/03/2018 21:51:19
avatar
While the timing of this month’s simultaneous announcements certainly spiked awareness of the scale of modern sneaker resale, the market has been bubbling for a while.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: