Перевірено — працює!

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Перевірено — працює!
image

Спробуйте дотриматися цих порад, і у вас значно поменшає причин для сімейних конфліктів.
1. Якщо кар’єра вашого чоловіка просувається не так швидко, як вам того хотілося б, ніколи не дорікайте йому.
2. Якщо під час перебування вашого чоловіка у відрядженні до вас навідався знайомий, розкажіть про це чоловікові самі — інакше це зроблять сусіди.
3. Якщо ви купили річ, яка виходить за рамки сімейного бюджету, неодмінно скажіть про це чоловікові.
4. Донька поділилася з вами секретом, що вона закохалася, — тримайте це при собі. Як схоче, то сама розповість батькові.
5. Якщо вас запрошують до школи (син вчинив якусь шкоду), то неодмінно розкажіть про це чоловіку. Він має відчувати відповідальність за виховання сина.
6. Частіше повторюйте чоловікові, що ви його кохаєте. Який він розумний і гарний! Такі слова впродовж багатьох тисячоліть творять дива.
7. Не заперечуйте йому, навіть якщо він не правий. Спокійно висловіть свою думку, мине трохи часу, і він сам пересвідчиться у своєму хибному погляді.
8. Вранці не ходіть у нічній сорочці по кухні.
9. Коли чоловік щось вам розповідає, вислухайте його уважно. В жодному разі не перебивайте і не переключайтеся на іншу тему. Це дратує.
10. Даруйте йому ті речі, які для вас нічого не означають, а він їх хотів би мати. Це може бути якийсь інструмент або те, що має відношення до його хобі. Прислуховуйтеся під час прогулянки супермаркетом до його висловлювань на кшталт: «От би мені таку викрутку!»
Шановні читачі! Пропонуємо доповнити цей список, виходячи з власного сімейного досвіду. Цінні поради обов’язково надрукуємо!

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

friv Games 2018 on 08/12/2017 02:33:56
avatar
Let’s Play Simulator is a brand new game at friv 4. Increasing subscribers of a channel – How? Discover it right now with Let’s Play Simulator!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kate Spade iPhone 8 Case on 10/10/2017 01:26:47
avatar
This year’s iPhone 8 line has landed with a bit of a dud, undercut by the fancier and pricier iPhone X that won’t be available until November. Only the new model has a redesigned exterior body and a higher-quality OLED display
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: