Чоловіки бояться закохуватися у бізнес-пані

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Чоловіки бояться закохуватися у бізнес-пані

Галерея типів бізнес-пані воістину невичерпна. Отож їх поцінувачі можуть годинами сперечатися про об’єкти своїх досліджень, щоправда, мало кого надихає перспектива завести з ними службовий роман. Ось що вдалося почути від знайомих чоловіків під час однієї з таких дискусій.
Приміром, кожен із них стикався з типажем, який умовно охрестили “ябедою”. Це особа, котра працює зовсім не для того, аби фахово вдосконалюватися. Вона прагне боротьби з усім світом, інтриг і пліток. Безрадісне дитинство і ще нещасливіша юність обізлили цю пані не лише на чоловіків, а й на жінок. Її мета — “вивести всіх на чисту воду”. Вона добровільно поклала на себе місію громадського контролера і маніакально стежить за порядком. Завжди в курсі, хто з ким і куди пішов, коли повернулися і про що говорили. “Ябеду” не прихилити до себе ні лагідним словом, ні професійною допомогою, ні галантністю, ні букетом квітів до свята. Тож кавалери й колеги вважають, що від такої феміни треба триматися подалі і поводитися з нею нейтрально. Адже залицяння чи компліменти можуть тільки розлютити її. Ще ризикованіше закохати в себе інший тип ділової жінки — “наставницю”. Вона завжди знає все найкраще за всіх. Позбутися уваги такої бізнес-пані важче, ніж нав’язливої мухи. Вона надзвичайно енергійна, справжній трудоголік і хоче, аби всі без винятку колеги поважали її. Улюблений одяг — “білий верх, темний низ”, фарбує губи яскраво-рожевою або вогняно-червоною помадою і обожнює парфуми а-ля “Красная Москва” чи “Шахерезада”. А якщо її погляд впаде на якогось представника сильної статі, постійно стоятиме в нього над душею і вказуватиме, що йому робити. “Щасливчик” ризикує опинитися під її опікою в усіх питаннях, зокрема інтимних. Якщо ж когось із чоловіків така доля влаштовує — будь ласка...

Сторінку підготувала Соломія МАМАН

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

replica reloj on 06/12/2017 11:06:59
avatar
Este blog es muy lindo. El diseño web es muy atractivo y llamativo.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Givenchy iPhone 8 Case on 30/11/2017 21:38:17
avatar
For Apple’s part, it did a great job at not only ensuring the public its data was safe, but going above and beyond standard industry practices to ensure them it was.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: