Почуй мене

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | Люстерко | Почуй мене
image

Вивчаючи сімейні конфлікти, психологи дійшли несподіваного висновку: в більшості випадків подружжю потрібне не розв’язання проблеми, а її розуміння. Тому немає нічого важливішого за співчуття, вміння бачити речі іншим поглядом.
Емпатія — це вищий ступінь розуміння. Щоб її досягти, психологи радять починати з малого і йти поступово. Спершу визнати свою відповідальність за конфлікт (адже за стосунки в сім’ї завжди відповідають обидві сторони), вибачитися, віддати належне партнерові. Слід дотримуватися правил доброї поведінки. У процесі обговорення треба якомога спокійніше, стисло і зрозуміло описати, що відбувається, на ваш погляд. Висловлюйте претензії краще зі слів «я», «мені», «мене», а не «ти...» або ще гірше «ти завжди...». Виражайте свої думки чітко і будьте гранично ввічливі. Ваша мова повинна мати позитивний характер.
Не забувайте застосовувати чарівні слова і словосполучення: «будь ласка», «мені здається, було б непогано», «мені було б дуже приємно, якби». Після першої вдало проведеної суперечки вам може здатися, що ви вже опанували це мистецтво. Не поспішайте, все ще може повернутися на круги своя. Так само, як у будь-якій справі, тут важливі практика та увага. Потрібно оволодіти навичками спілкування і взаєморозуміння до такого ступеня, щоб вони не випарувалися навіть під час обговорення найпекучіших і найболючіших тем.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

オフ ホワイト 偽物 on 03/09/2018 21:29:39
avatar
最初はゆっくり行ったのですが、結局かなりテンポアップして(フツフツと燃えて前を追いかけてしまいました。汗)、1キロ3:15〜3:20ぐらいで走りましたが、このペースでスッキリ。トレーニングシューズではなく、テンポアップランシューズだと確信しました。
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: