DLuxe Lashes

image

Немає нічого кращого за густі та довгі вії, щоб підкреслити привабливість і красу жіночих очей. Вії здатні надати погляду звабливу таємничість, чарівність і глибину. На засоби косметики теж не завжди можна покластися, часом навіть розрекламована і дорога туш не здатна що-небудь виправити.
Однак не варто впадати у відчай: індустрія краси не стоїть на місці, а отже,  існує спосіб виправити це нарощуванням вій. Як правильно нарощувати вії, щоб не нашкодити здоров’ю і виглядати привабливо?
Сучасні салони краси таку послугу надають своїм клієнтам порівняно недавно, проте вона вже встигла завоювати велику кількість прихильниць.
Нарощені вії – це не тільки дуже красиво, це ще й практично: відпадає необхідність витрачати гроші на туш і час на її змивання ввечері, а також не потрібно витрачати зранку свій час на макіяж.  Крім цього, не потрібно переживати, що туш осиплеться або потече під час відпочинку на пляжі або під дощем.
В даний час існує два основних методи нарощування вій: класика та об’ємне нарощування.
При об‘ємному нарощуванні вій майстер-косметолог прикріплює пучки, зазвичай з трьох, чотирьох, а також можливо і більше війок поверх натуральних з допомогою спеціального клею. Сама процедура займає до двох годин.
Класичне нарощування - це процес нарощування однієї вії на кожну натуральну вію. Ефект  від її проведення - вії виглядають більш природно і натурально.
В нашому салоні є великий вибір довжини, товщини, кольору,  а також вигину вій.
Наші роботи можете побачити на інстаграм @dluxelasheschicago

Наша адреса: 1500 W Shermer Rd, Northbrook, IL 60062
Телефонуйте або пишіть за номером: 773-3179190
Special promotion Classic full set for $79.99 for First Time Client only!



Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: