Болючі уколи можуть замінити оральні капсули

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Болючі уколи можуть замінити оральні капсули
image

Вчені з університету Каліфорнії в США створили спеціальну капсулу, яка зможе замінити болючі уколи в медицині.
Півтора сантиметрову капсулу необхідно розкусити, щоб її складові вступили в реакцію. В результаті якої капсула «вибухне» і миттєво доставить дрібнодисперсні частинки ліки на слизову оболонку. Через останню препарат швидко абсорбується і через найдрібніші капіляри потрапить у кров, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.
За словами вчених, тестування капсули MucoJet на тваринах показало, що завдяки цьому у них виробилося три рази більше антитіл. На людях випробування ще не проводилися.
Батьки з гаджетами ігнорують потреби дитини
Британська організація цифрової обізнаності та конференція директорів шкіл світу провели дослідження серед школярів віком від 11 до 18 років на використання їхніми батьками мобільних. Воно свідчить, що надмірне використання батьками мобільних телефонів підриває родинне життя, передає  ВВС.
Понад третина з двох тисяч школярів, які взяли участь в опитуванні, заявили, що просили батьків припинити переглядати свої пристрої.
14% опитаних зазначили, що їхні батьки щось переглядали в інтернеті під час обіду, натомість 95% з трьох тисяч опитаних батьків заперечили таку практику.
Також за результатами досліджень серед опитуваних школярів стало відомо, що 82% вважають, що спільні обіди мають бути без використання гаджетів, 22% заявили, що використання мобільних телефонів не дає насолоджуватися спільним проведення часу та 36% просили батьків відкласти свої телефони.
Серед тих, хто попросив батьків відкласти телефон, 46% вказали, що батьки не звернули увагу на прохання, а 44% — засмутились і далі ігнорували дитя.
Попри це, тільки меншість батьків визнала, що використання мобільних непокоїло дітей — 10%. Але 43% відчували, що проводять занадто багато часу у мережі.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (7 posted):

new futura 2 bedroom on 18/09/2017 09:16:28
avatar
I admire what you have done here. I like the part where you say you are doing this to give back but I would assume by all the comments that this is working for you as well.
Thumbs Up Thumbs Down
0
new futura 5 bedroom on 14/09/2017 03:05:15
avatar
Hi, I find reading this article a joy. It is extremely helpful and interesting and very much looking forward to reading more of your work..
Thumbs Up Thumbs Down
0
new futura price on 13/09/2017 09:38:35
avatar
I am no expert, but I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about, and I can truly get behind that.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Replica Omega on 28/08/2017 22:29:18
avatar
Понад третина з двох тисяч школярів, які взяли участь в опитуванні, заявили, що просили батьків припинити переглядати свої пристрої.
Thumbs Up Thumbs Down
0
carte psn gratuit on 21/08/2017 05:27:38
avatar
The PSN code is instantaneously provided to you after passing the robot detection program. Keep inspecting back daily, as well as felt confident we will certainly be publishing a bigger quantity of codes soon.
Thumbs Up Thumbs Down
0
rolex replica on 17/07/2017 02:56:53
avatar
спільним проведення часу та 36% просили батьків відкласти свої телефони.
Thumbs Up Thumbs Down
0
cheap oakley sunglasses on 17/06/2017 09:32:59
avatar
good
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 7 | displaying: 1 - 7

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: