Кондиціонер — не тільки комфорт

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Кондиціонер — не тільки комфорт
image

Чи можна серйозно захворіти через кондиціонер? Так! Скажімо, ці прилади заборонено до експлуатації в операційних, адже становлять серйозну загрозу життю пацієнта. У них можуть осідати, розмножуватись і поширюватися повітрям небезпечні мікроорганізми, що уражають дихальну систему.
Під час роботи в кондиціонер потрапляє повітря з приміщення, а з ним пил, віруси, мікроорганізми. Вони осідають на фільтрах і перебувають там у вологому середовищі, через що швидко розмножуються. Тож кондиціонер слід регулярно чистити. Раз на місяць треба знімати фільтри під передньою кришкою внутрішнього блока, пилососити їх, промивати, ретельно висушувати.
Через недотримання норм обслуговування у приладі можуть утворитись сприятливі умови для розмноження грибків та такої небезпечної бактерії, як легіонела. Потрапивши в організм, вона осідає в дихальних шляхах і викликає важку форму пневмонії.
Василь ДЯЧУК,
отоларинголог

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

Replica Handbags on 28/08/2017 22:32:03
avatar
Раз на місяць треба знімати фільтри під передньою кришкою внутрішнього блока, пилососити їх, промивати, ретельно висушувати.
Thumbs Up Thumbs Down
0
swiss replica watches on 31/07/2017 03:33:19
avatar
great
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fake Yeezys on 20/07/2017 01:18:33
avatar
The latest kick, however, is perhaps the most blatant yet. Its knitted upper, zebra stripes and “Solar Red” design clearly aped from the YEEZY Boost 350 V2 “Beluga.” Earlier this year, Skechers applied the same aesthetic to this frankly bizarre looking dress shoe:
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: