Чорний, гіркий, цілющий

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Чорний, гіркий, цілющий
image

Учені в усьому світі дедалі частіше говорять про корисність справжнього гіркого шоколаду, в якому найбільше какао. Саме в ньому повно флавонів — натуральних поліфенолів какао-бобів. Вони перешкоджають утворенню тромбів у судинах не гірше за варфарин. Це — серйозна заява американських учених зі знаменитого Університету ім. Джона Хопкінса. Тромби — головна причина інфарктів та інсультів. Тож не виключена ймовірність, що в недалекому майбутньому, відвідавши лікаря, можна буде отримати рецепт: «Уживати вранці та ввечері по 15-20 грамів чорного гіркого шоколаду, який містить не менше 70% какао».
До речі, після 40 років такий припис дуже актуальний, бо в цьому віці ризик тромбозу зростає. А на сердечників цей засіб справлятиме комплексну дію: вже тепер доведено, що чорний шоколад ще й знижує тиск, зменшує вміст шкідливого холестерину і благотворно впливає на глюкозу крові (певна річ, якщо в ньому немає цукру!). Останнє зауваження дуже важливе, адже діабет II типу часто супроводить хвороби серця і гіпертонію, різко погіршуючи прогнози при цих недугах. Купити цілющий шоколад сьогодні можливо, деякі фірми виробляють навіть продукт із умістом 90% какао. Що вищий цей відсоток і що менше цукру, то корисніший шоколад.
А ще в чорному шоколаді є серотонін, який не дає розвиватися депресії, фенілетиламін, т. зв. «речовина оргазму», і анандамід, який діє приблизно так, як відомий «екстазі», тільки без жодної шкоди. Прагматичні медики вбачають у цих компонентах медикаментозний потенціал і рекомендують гіркий чорний шоколад при іпохондрії, пригніченому стані, синдромі хронічної втоми, а також під час передменструального синдрому в жінок.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost 350 finn on 27/02/2018 20:22:21
avatar
This rings especially true for sneakers, as trends and what’s popular is constantly changing – even within sub-cultures like sportswear or chunky sneakers. So, to help you make sense of it all and keep you looking fresh we’ve rounded up some of our favorite sneakers from London
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: