Мрійники розумніші

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Мрійники розумніші
image

Ізраїльські вчені довели, що мріяти корисно. Виявилося: коли людина поринає у мрії, відбувається значна активізація лобних часток головного мозку, і цей процес сприяє подоланню стресів та ефективному пошуку відповідей на найскладніші запитання.
У ході експерименту дослідники запропонували учасникам помріяти про щось приємне й бажане. Після цього дали їм кілька вельми складних завдань — розв’язати логічні задачі, знайти виходи з життєвих ситуацій, пройти тест на кмітливість. Резуль¬тат наочно показав, що «мрійна» стимуляція мозку (а саме ділянок, відповідальних за розумово-пізнавальну діяльні¬сть) сприяє швидкому й ефективному розв’язанню проблем і виконанню завдань.
Крім того, активізація лобних часток мозку позитив¬но позначається на вмінні правильно аналізувати й прогнозувати ситуа¬цію, приймаючи на цій основі оптимальні рішення і уникаючи таким чином нервування та стресових станів.
Отже, кажуть ізраїльські медики, мрійте і розумнішайте.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Assignment Writing Service on 13/11/2017 02:03:26
avatar
I have bookmarked your site since this site contains profitable data in it. I am truly content with articles quality and introduction. You're the best to keep incredible stuff. I am especially grateful for this site and your work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: