Крутіть педалі, як Іван Павлов

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Крутіть педалі, як Іван Павлов
image

Оздоровчий ефект їзди на велосипеді відзначав фізіолог Іван Павлов, який не розлучався із своєю двоколісною машиною до 70 років. Сучасні кардіологи встановили, що при нормальній їзді на велосипеді один цикл дихання (вдих-видих) збігається з двома півобертами педалей, а це позитивно впливає на організм у цілому.
Ще один секрет благодійного впливу велосипеда (або велотренажера) на здоров'я полягає в тому, що в людини, яка крутить педалі, підвищується кров'яний відтік від нижніх кінцівок до серця і легень. Велосипед не тільки зміцнює м'язи і серцеві судини, а й тренує легені, допомагає боротися із зайвою вагою. Хоча, як стверджують велотерапевти, справжню користь їзда дає у тому разі, якщо вона має тренувальний ефект. Частота пульсу при цьому повинна збільшитись удвічі.

Не рийте собі яму ложкою
Біологи з Вісконсінського університету „генетично” обґрунтували широко відомий факт, що низькокалорійне харчування сприяє довголіттю.
Томас Пролл з колегами порівняли особливості спадкового апарату мишей, які отримували або нормальний раціон, або раціон зменшеної калорійності. З’ясувалося, що в другої групи тварин у процесі старіння виникало менше генних поломок.

Скоро нервів матимемо більше
Американські вчені експериментально довели можливість відновлення нормальної структури нервів, у яких ушкоджена захисна мієлінова оболонка. Такі патології характерні для розсіяного склерозу та багатьох інших неврологічних захворювань.
Рональд Мак-Кей з колегами виростили з недиференційованих клітин мишиного ембріону допоміжні нервові клітини, які виконують опорні та секреторні функції. Внаслідок трансплантації в піддослідних тварин почалося формування мієлінових оболонок навколо оголених волокон.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Best iPhone 6 Case on 02/01/2018 00:15:12
avatar
Apple Inc. has spent the year racing toward that milestone, in terms of total market value. With two days remaining in the year, Apple’s share price has already surged 47%—its best annual performance since 2010, when the company was worth about one-third its current value.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: