Продукти, що зігріють

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Продукти, що зігріють
image

За сльотаво-снігової чи морозної погоди, аби зігрітись, завжди хочеться випити чи з’їсти чогось тепленького. А українська приказка каже: їж сало з часником, щоб п’яти не мерзли!
І це справді так: сало — найкалорійніший зігрівальний продукт. А часник — потужний противірусний засіб. Щоправда, останній не варто вживати перед виходом на роботу через різкий запах ефірних олій, що містяться в ньому.
Тому хочу запропонувати читачам, особливо людям похилого віку, які мають проблеми з травним трактом, свій простий смачний і зігрівальний рецепт.
Знадобляться гречка, волоські горіхи й топлене масло. До речі, за білками та калорійністю така каша перевершує якісне м’ясо. А мікроелементів та вітамінів у гречці у два-три рази більше, ніж у будь-яких інших крупах. Своєю чергою топлене масло чинить благотворну дію на шлунок та кишківник.
Отже, до готової гречки (не знімаючи її з вогню) додаємо дрібно посічені горіхи та топлене масло. Все перемішуємо й даємо ще певний час помліти на манюсінькому вогні. Опісля закутуємо та залишаємо на півгодини — хай усі складники «насолодяться» одне одним. Смачно, поживно й корисно!
Нехай смакує та зігріває!
Володимир БОЛСУН,
фахівець зі східної медицини

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

replica omega on 21/01/2018 20:19:30
avatar
xfhdf
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: