Деградацію легенів можна не тільки сповільнити але й усунути

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Деградацію легенів можна не тільки сповільнити але й усунути
image

Функціонування легенів у людей, які багато курять, може значно покращитися, якщо курець виділятиме час на регулярні інтенсивні фізичні вправи. Про це заявила група фахівців після завершення нового дослідження.
Учені зібрали і проаналізували результати досліджень, які проводилися під керівництвом Лондонського імперського коледжу протягом одного десятиліття у 25 наукових центрах 11 країн Європи. У сумі вийшло майже 4 тисячі учасників, яким у період експерименту було 25–57 років.
Під час досліджень добровольцям регулярно проводили спірометрію. Науковцям потрібно було знати, як змінюється об’єм легенів, коли людина потрапляє у різні умови. Крім того, всі учасники заповнювали спеціальні опитувальники, в яких вони мали вказувати, який спосіб життя вони ведуть.
Під терміном «інтенсивні заняття спортом» учені мали на увазі серію вправ або біг, яким займаються учасники не рідше двох разів на тиждень як мінімум протягом 60 хвилин. У підсумку припущення про зв’язок фізичних вправ і функціонування легенів підтвердилося.
Показники учасників, які регулярно виконували вправи, були значно кращими, ніж показники людей, котрі ігнорували спорт. Більш того, легені стали краще функціонувати й у завзятих курців, яким удалося відмовитися від пасивного способу життя і стати фізично активними.
Автори наукової роботи підтвердили, що у людей, які активно курять і при цьому стали займатися спортом, з роками легені стали краще працювати. Пригнічення легенів є процесом, який вражає багатьох людей, не тільки шанувальників сигарет. Однак саме у курців цей процес розвивається набагато стрімкіше.
Нове відкриття доводить, що деградацію легенів можна не тільки сповільнити, але й усунути.
Сторінку підготувала Ганна ВИННИК

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

more here on 16/03/2018 17:10:29
avatar
I like what you guys are up to. This type of smart work and reporting! Keep up the wonderful work friends, I’ve included you blogroll.
Thumbs Up Thumbs Down
0
click here on 12/03/2018 22:04:01
avatar
Landscaping normally relates to provide beautification to the spare outer land and convert it into a useful picturesque site. Australia is a preferred tourist destination of millions of visitors and the land of Australia is most suitable for landscaping.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: