Чим знімати поперековий біль

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Чим знімати поперековий біль
image

Біль у попереку є провідною причиною інвалідності у всьому світі. Він зачіпає майже 540 мільйонів людей.
Нове дослідження вчених показує, що люди часто не отримують правильного лікування. Пацієнтам традиційно лікарі рекомендують відпочивати й припиняти роботу, зазвичай призначають болезаспокійливі засоби, включаючи опіоїди, які не рекомендуються для лікування болю в попереку.
Доктор Скотт Блюменталь, спинальний хірург Техаського інституту, вважає, що більшість випадків болю в попереку можна виправити простими і фізичними методами лікування. Вправи підтримують людей, роблять їх більш активними та дозволяють залишатися працездатними.
Зазначається, що з приводу болю в попереку за екстреною допомогою в США щорічно звертаються 2,6 мільйона хворих. До того ж це призводить до високих показників опіоїдної залежності. Дослідження показало, що опіоїди призначали приблизно в 60% випадків відвідувань.
Хребет складніший, ніж інші суглоби, каже вчений, і якщо людина перестане рухатися, він стане жорстким. Саме це призводить до більш складних проблем, оскільки лікування людини ведеться в неправильному напрямку, вважає доктор Блюменталь.
Також він підкреслив, що звертатися до лікаря слід лише в тому випадку, якщо біль починається зі спини і віддає в ногу, якщо є лихоманка чи температура або біль триває понад тиждень.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

ali on 20/04/2018 05:56:16
avatar
mi
Thumbs Up Thumbs Down
0
replica watches sale on 16/04/2018 02:26:51
avatar
Who cannot simply stand by and watch the ship's auto pilot have the fun.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: