Падіння у літньому віці небезпечні, але їм можна запобігти

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Падіння у літньому віці небезпечні, але їм можна запобігти

Експерти відносять до небезпечних випадків падіння літніх людей. За статистикою, вони є причиною складних травм, особливо переломів шийки стегна, і смертей.
У 2014 році одна особа з трьох віком понад 65 років повідомила про падіння. Тим часом падіння були пов’язані з 33 тисячами смертей.
У зв’язку з цим науковці вважають, що запобігти такій ситуації можливо за допомогою регулярних вправ, які зменшують імовірність падінь і травм, пов’язаних із ними.
Дані вправи були спрямовані на тренування сили й опору, балансування і ходи.
Учасники тренувалися тричі на тиждень близько року. За матеріалами дослідження стало зрозуміло, що це на 10–20% зменшило ризик падіння учасників.
На додачу до вправ фахівці рекомендують вживати вітамін D і кальцій, що запобігають крихкості кісток, оскільки близько 20% людей похилого віку страждають від дефіциту вітаміну D.
У даний час учені вивчають ці питання, щоб визначити, чи можуть більш високі дози вітаміну D сприяти зниженню переломів при падінні.
У США й Європі зараз проводиться два клінічних випробування, в яких тестується препарат вітамін D 2000 МО. Таким чином, клініцисти незабаром отримають більше даних, якими вони зможуть керуватися щодо цих важливих областей медичної допомоги.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: