Знайдено причину, через яку люди набирають вагу

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Знайдено причину, через яку люди набирають вагу
image

Висновок про те, що вага не завжди залежить від генетичного набору людини, зробили вчені з Королівського коледжу Лондона.
Дослідники вивчили біомаркери близнюків, які відповідали за збільшення вісцерального жиру навколо живота. Після аналізу молекул вони дійшли висновку, що генетика лише частково впливає на приріст маси тіла.
При цьому чинники навколишнього середовища мають набагато більше значення, запевняють дослідники.
За підсумками досліджень, тільки 17,9% процесів, що відбуваються у кишечнику, можна пов’язати зі спадковими факторами, а 67,7% процесів зумовлені факторами навколишнього середовища — наприклад харчуванням.
Учені вважають, що це дослідження може зіграти важливу роль у розробці методів лікування ожиріння в майбутньому.
Це означає, що можна змінити середовище кишечника і протистояти проблемі ожиріння з нових позицій — зміною харчування і мікробіома кишечника.
Робота засвідчила важливість зв’язку здоров’я і ваги від тисяч хімічних речовин, які викликають діяльність мікробів у відповідь на їжу. Вони значною мірою контролюються тим, що ми їмо, а не нашими генами. Це відкриває значну кількість способів вживання їжі як ліків, стверджують науковці.
Сторінку підготувала Ганна ВИННИК

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: