Очкасті дійсно розумніші через гени

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Очкасті дійсно розумніші через гени
image

Люди, які носять окуляри, дійсно розумніші, ніж інші, — такий висновок зробили вчені Едінбурзького університету, і пояснили цей факт генною схильністю.
Дослідники проаналізували генетичні дані близько 45 тисяч людей і виявили, що ті, хто вважався більш розумним, носили окуляри і на 30% частіше мали гени, які вказують на більш високу пізнавальну здатність.
Група фахівців вивчила 148 геномних ділянок, пов’язаних із когнітивною функцією, у тому числі 58, які раніше не досліджувалися.
Паралельно результати можуть допомогти зрозуміти зниження когнітивної функції, яке відбувається з хворобою та віком людей.
При цьому ще неможливо пояснити, чому існує генетичний взаємозв’язок між інтелектом, поганим зором і серцево-судинним здоров’ям.
Доктор Гейл Девіс вважає, що у генетичному дослідженні когнітивних функцій визначено багато розходжень у геномі, що спадкує мислення. Однак це дозволить вивчити механізми, за допомогою яких ці відмінності впливають на навички мислення протягом усього життя.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

avatar
そして、黒い耐久性のあるアウトソールから見える白い部分、ミッドソールの最下層部にはこちらも話題の『リアクト』を補完するように搭載しています。反応の良いレスポンスは、なるほどそこから醸し出されていたんですね。
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: