Дослідники нагадали простий спосіб

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Дослідники нагадали простий спосіб
image

Нове дослідження китайських учених припускає, що вправи для мозку можуть допомогти знизити ризик деменції.
За версією фахівців, до них належать такі прості захоплення, як читання і різні настільні та карткові ігри.
Висновки опубліковано у журналі JAMA Psychiatry. У дослідженні брали участь більше 15500 здорових людей у віці 65 років і старше, які проживають у Гонконзі.
Базові оцінки були зроблені в 2005 році, а наступні проводили з 2006-го по 2012 роки. Дослідники зібрали інформацію про участь в інтелектуальній діяльності чоловіків і жінок й оцінили її результати.
Як приклад інтелектуальної діяльності, вчені констатували, що ці люди регулярно читали книги, газети і журнали, грали у настільні ігри — маджонг (з фішками, аналог покеру) або інші карткові ігри, а також робили ставки на скачках, про що вони зазначають у дослідженні.
На підставі дослідження фахівці зробили висновок, що участь в інтелектуальній діяльності незалежно від умов пов’язана з більш низьким ризиком розвитку деменції у літніх людей.
З огляду на зростаючу кількість населення похилого віку в усьому світі заохочення регулярної участі в інтелектуальній діяльності може допомогти затримати або запобігти цьому захворюванню, підсумували дослідники.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: