I смачно, і корисно

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | I смачно, і корисно
image

Чорниця містить багато цінних речовин, приміром, вітаміни С, А, К, Е, групи В, а також мінерали: калій, кальцій, залізо, магній, фосфор. Є у цих ягодах і дубильні речовини, глюкоза, фруктоза, цукри, органічні кислоти тощо. Крім того, що чорниця поліпшує зір, адаптує очі до темноти, вона ще й є чудовою профілактикою курячої сліпоти.
Ці ягоди чинять протизапальну, антидіарейну дії, зокрема, із сушених ягід варять кисіль при проносі. Їх варто споживати за анемії, захворювань органів травного тракту, серцево-судинної системи, нирок. Корисними будуть чорниці хворим на ревматизм, подагру, ангіну, атеросклероз, гіпертонічну та жовчнокам’яну хворобу.
Тож для поповнення організму вітамінами та мікроелементами, поліпшення зору, що важливо для молоді, яка багато працює з комп’ютером, телефоном, планшетом, у сезон уживайте до 100 грамів ягід щодня протягом місяця.
Смачний і настій із сухих ягід: чотири столові ложки плодів залити 500 мл окропу, кип’ятити 15 хвилин, настояти годину. Пити по 50 мл чотири рази на день до їди.
Юлія ПОВОРОЗНЮК,
дієтолог

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost350 偽物 on 03/09/2018 21:23:58
avatar
また、スウッシュには夜間のライディングも考慮したリフレクティブ素材が使用され、つま先にはスウッシュが小さくワンポイントで刺しゅうされているなど、オリジナルの“エア ジョーダン 1”にはないこだわりも詰まっている。
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: