Їжте, люди, огірки – будете здорові!

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Їжте, люди, огірки – будете здорові!
image

Серед плодів, які можуть регулювати або навіть знижувати рівень цукру у крові, лікарі назвали всім знайомий огірок.
Цей живильний овоч допомагає при діабеті, оскільки містить багато клітковини, зазначають фахівці в галузі діабету медичної спільноти Diabetes Council.
У свою чергу, вживання великої кількості клітковини може знизити рівень цукру в крові, додали вони. Волокно уповільнює перетравлення вуглеводів і цукру.
Це довело дослідження вчених, коли мишам-діабетикам згодовували шкірку огірка і гарбуза, щоб порівняти, як вони впливають на рівень цукру в крові.
Гризуни щодня отримували 500 мг плодів протягом 15 днів. Після цього вчені провели їх обстеження і виявили, що у них знизився рівень цукру в крові. Правда, дослідники зазначають, що більш ефективною себе показала шкуринка гарбуза, проте люди її практично не їдять і частіше на їхньому столі присутні саме огірки.
Коментуючи дослідження ефективності огірків для хворих на цукровий діабет, фахівці радять діабетикам вводити у свій раціон якомога більше цих хрустких, ароматних і свіжих плодів. Крім того що вони смачні, ще й допоможуть боротися з хворобою.
Інші продукти, які рекомендують лікарі, включають брюссельську і звичайну капусту.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

イージーブースト レプリカ on 03/09/2018 21:23:43
avatar
「ナイキ(NIKE)」は9月1日、BMX(バイシクルモトクロス)ライダーのナイジェル・シルベスター(Nigel Sylvester)とコラボレーションしたスニーカーを発売する。価格は2万円で、「ナイキ」の公式アプリ「NIKE SNKRS APP」や一部取扱店舗で販売する。
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: