Голодування повертає молодість нашим судинам

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Голодування повертає молодість нашим судинам

Нові дослідження показали, що голодування запускає молекулу, яка здатна уповільнити старіння наших артерій. Це з’єднання може допомогти запобігти хронічним захворюванням, пов’язаним із віком, таким як рак, серцево-судинні захворювання і хвороба Альцгеймера, тобто воно може утримувати нашу судинну систему пружною і молодою.
Не так давно дослідники змогли повернути назад такі ознаки старіння, як випадання волосся і зморшки у мишей, і, можливо, що більш вражаюче, іншій групі дослідників удалося омолодити старіючі клітини людини.
Тепер нове дослідження додає докази, що старіння дійсно може бути скасоване. Учені на чолі з доктором Мін-Хуі Цзоу — директором Центру молекулярної і трансляційної медицини у Державному університеті Джорджії в Атланті — показали, що голодування або обмеження споживання калорій може активувати молекулу, яка затримує старіння судин.
Виявлено, що бета-гідроксибутират може уповільнювати старіння судин. Це фактично забезпечує хімічний зв’язок між обмеженням калорій і голодуванням та ефектом проти старіння.
Бета-гідроксибутират представляє собою кетон, тобто молекулу, яка продукується печінкою і використовується як джерело енергії, коли глюкоза недоступна. Тіло виробляє кетони під час голодування або на дієтах із низьким вмістом вуглеводів і після тривалих фізичних навантажень.
А якщо судинна система стає молодшою, у неї менша ймовірність серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера і раку, тому що всі ці хвороби пов’язані з віком.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: