Для кісток харчування має більше значення, ніж вправи

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Для кісток харчування має більше значення, ніж вправи
image

Дослідники з Мічиганського університету вивчали мінеральні добавки і вправи у мишей і виявили дивовижні результати — харчування має більший вплив на масу і силу кістки, ніж фізичні вправи.
Крім того, навіть після того, як тренування припинилися, мишам удалося зберегти приріст кісткової тканини до того часу, доки вони дотримувалися дієти, доповненої мінералами.
Другий важливий висновок полягає у тому, що тільки дієта благотворно впливає на кістку, навіть без тренування.
Це здивувало Кона, який очікував від фізичних вправ з нормальною дієтою підвищення ефективності кісток, але це виявилося не так.
«Дані свідчать про те, що довгострокове споживання дієти з додаванням мінералів може бути корисним для запобігання втратам кісток і сили з віком, навіть якщо ви не займаєтеся фізичними вправами», — зазначив він.
Результати не переносяться безпосередньо від мишей на людей, але вони дають дослідникам концептуальний початок для роздумів.
Відомо, що люди досягають пікової маси кісток до 25 років, і після цього вона знижується. Питання полягає в тому, як максимізувати масу кісток, коли вони молоді, щоб мати запас на майбутнє.
На додачу до тестування маси і сили кістки Кон та його колеги виконали повну механічну її оцінку, що важливо, тому що маса кістки не завжди масштабується або гарантує механічну якість тканини.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Custom Rigid Boxes on 12/11/2018 00:25:36
avatar
All of our services include an exquisite design and perfect style for your customized rigid boxes. Your order is of prime importance to us and make sure you are guided at any time you need any consultation or guidance.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: