Тест по відбитку пальця відкриває несподівані таємниці здоров'я

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Тест по відбитку пальця відкриває несподівані таємниці здоров'я
image

За 10 хвилин і з точністю до 99% тест по відбитку пальця видає інформацію про вживання людиною наркотичних засобів. Він набагато перевершує за оперативністю традиційні аналізи крові або сечі, взяті у людей, що вживають ці речовини.
Такі функції виконує революційний сканер відбитків пальців Reader 1000. Це — відкриття нового дослідження, в якому розглянуті результати роботи порівняно з існуючими аналізами.
Пристрій точно тестує чотири основні групи наркотиків, найбільш часто вживані — кокаїн, опіати, канабіс й амфетаміни.
Він уже використовується у центрах реабілітації наркоманів, на робочих місцях і в школах. Також ведеться робота з його використання при скринінгу в аеропорту і для моніторингу правопорушників у тюрмах і службах пробації.
Експерти використовували технологію, розроблену фірмою Cambridge Intelligent Fingerprinting, щоб перевірити її ефективність.
Вони виявили точність і швидкість проведення аналізу, заснованого на відбитку пальця.
Професор, почесний доктор Університету Східної Англії, співавтор дослідження і засновник фірми Девід Рассел зазначив, що дослідження також показало, як технології використовують для оперативного виявлення можливої причини смерті, полегшення поліцейських розслідувань тощо.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Custom Hair Extension Boxes on 12/11/2018 00:29:10
avatar
With the growing market, you can still capture a decent share from people who are eager to buy by introducing your own line of eye-catching hair extension boxes that lure customers to pick your hair extensions right away from the shelves when they see it.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: