Лише оди овоч поліпшить стан при діабеті, захворюваннях серця та очей

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Лише оди овоч поліпшить стан при діабеті, захворюваннях серця та очей
image

Один помідор може забезпечити близько 40% щоденного рекомендованого мінімуму вітаміну С. Більш того, помідори постачають вітамін А, який підтримує імунітет, зір і здоров’я шкіри; вітамін К, який корисний для ваших кісток; а також калій — ключову поживну речовину для функції серця, скорочення м’язів і підтримання здорового кров’яного тиску й балансу рідини.
Помідори містять антиоксидант, так званий лікопін, який відповідає за їх червоний колір.
Дослідження показують, що з точки зору переваг для здоров’я серця більш ефективно використовувати томати і томатні продукти, ніж приймати добавки лікопіну.
Інші дослідження показали, що більш високі рівні лікопіну в крові пов’язані з більш низькою смертністю у людей із метаболічним синдромом, групою факторів ризику, що підвищують шанси розвитку серцевих захворювань, діабету та інсульту.
Лікопін також корисний для очей. І це не єдиний захисний живильник у помідорах — вони також містять лютеїн і бетакаротин. Згідно з дослідженнями ці поживні речовини підтримують зір і захищають від очних захворювань, включаючи катаракту і дегенерацію жовтої плями.
Помідори можуть бути захисною їжею для людей із діабетом 2-го типу. В одному дослідженні люди з діабетом, які вживали приготовлені помідори протягом 30 днів, відчували зниження перекисного окислення ліпідів, що зменшує ризик серцевих захворювань. Це особливо важливо, тому що діабет подвоює ризик інсульту і серцевого нападу.
Обсерваційні дослідження встановили зв’язок між лікопіном і меншою кількістю випадків раку передміхурової залози, яєчників, легенів і шлунка.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

https://www.customdeluxeboxes.com/ on 12/11/2018 00:33:41
avatar
Thanks for sharing nice information with us. i like your post and all you share with us is uptodate and quite informative, i would like to bookmark the page so i can come here again to read you, as you have done a wonderful job.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: