Знайдено спосіб порятунку сердечників від ранньої смерті

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Знайдено спосіб порятунку сердечників від ранньої смерті
image

Дослідники Університету Альберти проаналізували стан пацієнтів із захворюванням коронарної артерії і дійшли висновку, що постійний рух — це уникнення ранньої смерті.
На думку вчених, люди, над якими нависла загроза, повинні кожні 20 хвилин вставати з крісла і просто переміщатися. Така легка активність перш за все допомагає спалювати 770 кілокалорій на день. Це саме та кількість калорій, позбавлення від яких запобігає ранній смерті.
У процесі дослідження учасники із середнім віком у 63 роки носили пристрій, який контролював їхні рівні активності впродовж 22 годин протягом п’яти днів. Це допомогло підрахувати, як часто пацієнт із хворобою серця має рухатись, аби щодня спалювати 770 кілокалорій.
Автор дослідження доктор Айларов Рамаді зазначив, що зараз є багато доказів шкоди для здоров’я від тривалого сидіння, тому дослідження показує, що пацієнти із серцевою недостатністю повинні переривати його кожні 20 хвилин і здійснювати легку фізичну дію.
Правда, це невелике дослідження, представлене на Канадському конгресі із серцево-судинних захворювань у Торонто, не дає приводу для остаточних висновків. Тому необхідно проводити рандомізоване контрольоване дослідження, перш ніж така рекомендація увійде до переліку інших, зазначив професор Джоп Перкі з Європейського товариства кардіологів.
Однак він додав, що регулярна фізична активність є ключем до досягнення здорового життя пацієнтів не тільки з хворобами серця, а й з іншими, а також є хорошою профілактикою.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: