Втома, слабкі м'язи і зір говорять про дефіцит цього вітаміну

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Втома, слабкі м'язи і зір говорять про дефіцит цього вітаміну
image

За словами вчених, дефіцит вітаміну B12 може викликати широкий спектр проблем, таких як втома і порушення зору. Вітамін також необхідний для підтримки здорової нервової системи. Відсутність B12 може призвести до того, що організм вироблятиме аномально великі еритроцити, які не можуть нормально функціонувати.
Це і викликає велику кількість симптомів, у тому числі надмірну втому, брак енергії, поколювання в тілі, виразки в роті і хворий запалений язик.
Також можуть спостерігатися м’язова слабкість, порушення зору, психологічні проблеми, зниження пам’яті, нерозуміння того, що відбувається.
Дефіцит вітаміну найчастіше викликаний анемією. Це — стан, при якому імунна система атакує здорові клітини у шлунку, запобігаючи поглинанню вітаміну B12 з їжі.
Харчування, що включає м’ясо, рибу і молочні продукти, зазвичай забезпечує достатню кількість вітаміну B12. Лосось і тріска — кращі у цьому плані з усіх сортів риби. Люди, які нерегулярно їдять ці продукти, страждають від дефіциту цієї речовини.
На думку фахівців, нестача вітаміну виникає у людей, які дотримуються вегетаріанського стилю харчування чи чудернацьких дієт або в цілому погано харчуються протягом тривалого часу.
Якщо ви вегетаріанець або веган, B12 знаходиться у дріжджовому екстракті і соєвих продуктах.
Запаси B12 в організмі можуть зберігатися впродовж 2–4 років без поповнення. Якщо дефіцит не пов’язаний із харчуванням, потрібні ін’єкції або таблетки для відновлення балансу.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: