Як за кольором сечі діагностувати рак передміхурової залози

Home | СІМЕЙНЕ КОЛО | ЗДОРОВ'Я | Як за кольором сечі діагностувати рак передміхурової залози
image

Рак передміхурової залози діагностується у чоловіків досить часто. Зазвичай симптоми не з’являються на ранніх стадіях, але вони сильно відчутні, коли пухлина виростає досить великою і чинить тиск на уретру.
Виходячи з цього, не можна проґавити деякі загальні ознаки, які є ключовими попереджувальними сигналами захворювання.
Наприклад, повинно насторожити, якщо колір сечі має червонуватий відтінок. Можливо, це наявність крові, що є одним із найпоширеніших ознак захворювання.
Також говорять про недугу часті вимушені нічні походи у туалет, повільний або слабкий потік сечі, відчуття наповненості сечового міхура. Усе це повинно стати приводом візиту до лікаря.
Але заздалегідь лякатися не слід. Більшість із цих ознак можуть бути викликані іншими причинами. Наприклад, проблеми із сечовипусканням набагато частіше спровоковані доброякісною гіперплазією передміхурової залози, тобто нераковим ростом простати.
Однак важливо повідомити свого лікаря про наявність будь-яких із цих симптомів, щоб установити причину, і, якщо це необхідно, вчасно почати лікування.
Якщо рак поширюється на інші частини тіла, у пацієнтів може розвинутися біль у кістках або спині. Незрозумілу втрату апетиту, маси тіла, біль в яєчках теж не можна залишати без уваги.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Rate this article
0
Subscribe to Newsletter
: