БУДИНОК ІЗ 1,4 МЛРД. ЄВРО

Home | ЦІКАВО | Дизайн | БУДИНОК ІЗ 1,4 МЛРД. ЄВРО
image

Безробітний ірландський художник звів будинок із подрібнених купюр загальною сумою 1,4 млрд. євро. За його словами, це “пам’ятник божевіллю”, яке почалося в Ірландії після введення євровалюти. Божевілля, на його думку, проявилося в будівельному бумі.
Френк Баклі створив будинок у холі однієї з офісних будівель у Дубліні, яка стоїть порожньою з моменту завершення будівництва чотири роки тому. Такі офіси у великій кількості будували на піку будівельного буму. Художник зробив цеглу з подрібнених єврокупюр, які йому надав Монетний двір Ірландії. Стіни й підлога будинку добре зберігають тепло.
На початку 2000-х, після приєднання Ірландії до ЄС і введення євро, країну захлиснула хвиля видачі дешевих кредитів. У 2007-му Ірландія пережила колапс, і в країні почався сильний економічний спад. Смарагдовому острову довелось просити фінансової допомоги у ЄС і МВФ. Сам Баклі отримав позику для придбання у передмісті Дубліна будинку вартістю 350 тисяч євро, хоча в нього не було постійного доходу. Пізніше він розлучився з дружиною, якій дістався будинок, що втратив за кілька років третину своєї вартості. Баклі тепер живе у “євромільярдному будинку” і вже прибудовує до нього кухню та їдальню.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»

 

 

 

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

rolex replica on 05/02/2017 00:47:27
avatar
к, що втратив за кілька років третину своєї вар
Thumbs Up Thumbs Down
0
Adidas Yeezy Boost 350 on 26/04/2016 04:54:50
avatar
The latest twist in the saga reported in today's Sunday Star-Times indicate that adidas has warned retailers it will remove its stock from their stores if they refuse to stop selling Canterbury's rival Invincibles jersey.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: