ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Home | ЦІКАВО | Долі людські | ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Шановна N! Ви ніколи не отримаєте цього листа, тому що я його ніколи не надішлю. Погодьтеся, нерозумно виглядало б, якби жінки надсилали поштові послання екс-дружинам своїх чоловіків. Але ніхто не заборонить звернутися до Вас подумки, й повірте, мені є що сказати.
Кажуть, коли Ви довідалися, що Максим став моїм чоловіком, то розсміялися: «Невже на нього хтось спокусився?» А я живу з ним п’ятий рік і щодня  думаю: «Яке щастя, що ми зустрілися!». Я ніколи не починала розмову про Вас, не збирала «досьє». Мені досить реакції чоловіка на мої вчинки, щоб скласти власну думку про вашу персону. Знаєте, коли люди розлучаються, кожен отримує, крім штампа в паспорті, цілий багаж досвіду сімейного життя. На жаль, у випадку з Максимом – здебільшого, негативного. І найжахливіше, що нові стосунки починаються з «витравлювання» міток минулого життя й заліковування ран, нанесених іншою жінкою...
Коли ми тільки одружилися, Максим з першої ж зарплати притягнув важкий пакет із баночками, тюбиками й коробочками.
– Це тобі! – сіяв він від радості.
– А навіщо?
– Як же? Сьогодні видали зарплату, я купив тобі парфуми, гель для душу й шампунь, скраб для обличчя й тіла й... Загалом, витягай подарунки й цілуй чоловіка!
– Коханий, спасибі. Але я боюся запитати, скільки ти витратив на все це багатство.
– І не питай! Майже всю зарплату вгрохав, – зніяковіло усміхнувся чоловік.
– Максиме, а навіщо?.. Нам зараз потрібний посуд, люстра й штори. Чи варто було витрачати гроші на предмети не першої необхідності?
– Ну як же... Адже N завжди вимагала, казала, що вона має почуватися жінкою, що їй потрібна якісна косметика. А на штори й посуд я в хлопців позичу або кредит візьму... Пробач, сонечко, я не повинен був згадувати про колишню дружину.
– Прощаю, мій любий, але від подарунків «відрікаюся». Ти віднесеш усе куплене назад і повернеш гроші.
– Як скажеш, – лагідно погодився Максим, але було помітно, що для нього подібний жіночий аскетизм – дивина.
...Максим спав, а я лежала й думала: «Нічого собі, непогане дресирування хлопець пройшов!» Ви, напевно, всіма способами давали зрозуміти: «Головне – мої інтереси, а побут та інше - справа твоя, викручуйся, як знаєш». А як же родина, де, як відомо, горе й радощі ділять навпіл? І мені довелося привчати чоловіка не дивуватися словам: «Завтра ми йдемо купувати тобі нові туфлі й светр».
– Мені? – округляв очі «учень». – Але ж у мене ще старі не протікають.
– І не потрібно, щоб вони протікали. Вони просто стали немодними.
Максим знизував плечима й ішов курити на балкон. Думка про те, що в нього є не тільки обов’язки, але й права, засвоювалася важко.
Якось я прийшла додому в поганому настрої, від чоловіка цей факт не приховаєш:
– У чому справа, сонечко?
– Так, нічого особливого, посперечалися з шефом. Зараз поплачу тобі в жилетку – і все як рукою зніме. Давай краще чаю поп’ємо...
Максим уважно спостерігав за мною, в очах вгадувалося запитання: «Невже без істерик обійдеться?» Я не витримала й розсміялася:
– Ну, що ти дивишся на мене, як на допиті? Вени різати не збираюся. Вже завтра ми з босом будемо в «шоколадних» стосунках, у нас це не перша сутичка.
Перед сном чоловік сконфужено промовив:
– Кохана, я тобою захоплююся. Прости, що знову ворушу минуле, але всі порівняння – на твою користь. Знаєш, ставши заступником директора, N через день звітувала про свої «успіхи»: сьогодні касира звільнила, потім на продавців нагримала, потім прибиральниць «відчитала». Соромно зізнатися, я боявся її повернень з роботи, тому що вечеря перетворювалася або на нараду, або N просто зганяла на мені поганий настрій. А коли її зарплата перевищила мою, я остаточно перекваліфікувався в число невдах. Спасибі тобі, що ти інша...
Як це часто буває, після того, як Ви, шановна N, піднялися кар’єрними сходами, то вирішили, що гідні іншого чоловіка. Навіщо Вам «ручний» чоловік, якщо можна піймати в тенета більшу рибку? Полювання було успішним: незабаром на вас звернув увагу якийсь багатій. Щоправда, кавалер був непривабливим і безнадійно одруженим, до того ж, мав славу невгамовного бабія. Але вас це мало бентежило: головне, щоб мав грошей якомога більше.
Аби зустрічатися із чоловіком своєї мрії «на законних підставах», Ви швиденько оформили розлучення й відправили Максима «у відставку». Думаєте, засуджую Вас? Аж ніяк. Але мені нестерпно жаль, що своїм вчинком Ви підірвали в Максимові віру в жіночу відданість і щирість стосунків. І тепер я по крихтах відновлюю знищене. А за найменші погрішності плачу подвійну ціну, загладжуючи не тільки свою провину, але й Ваші «подвиги»...
– Максиме, це всього лише корпоративні посиденьки, я затримаюся на годинку! – крутилася я перед дзеркалом.
– Я тебе зустріну, – висунув умову чоловік.
– Якщо є бажання – на здоров’я. О восьмій годині на зупинці.
...Я затрималася усього на 10 хвилин: як кажуть, «зачепилися язиками» з Галиною із сусіднього відділу. І побачила Максима, який за ці 10 хвилин немов постарішав на 10 років.
– Максимчику, любий, пробач нерозумну, з Галиною не могли наговоритися...
– Я тебе вже півгодини чекаю. Прийшов заздалегідь, думав, ти відчуєш, що чекаю й сумую, а тобі наплювати на все. Думаєш, повірю, що ти просто забалакалася? Ха, не роби з мене ідіота. Мабуть, шанувальник не відпускав? Знаєш, N спочатку також посилалася на якісь дні народження колег, наради після роботи, а сама милувалася з коханцем...
Тієї ночі ми вперше спали нарізно. Хоча «спали» – це не те слово. Я все шукала причину: за що він мене так? Я зрозуміла, що він боїться вдруге наступити на ті самі граблі. Вранці відбулося примирення, Максим каявся, я приймала його вибачення.
Кожен отримав те, що хотів: я – коханого чоловіка й міцну родину, Ви – яскраве життя серед дорогих речей. Думаю, мені вдалося вилікувати Максима від недовіри, прогнати його погані спогади. Вам вдалося із провінційної дівчинки з непомірними апетитами перетворитися на світську хижачку. За ті чотири роки, поки йшли «відбудовні процедури», я відчувала суперечливі почуття до Вас, шановна N. І ненавиділа, і нехтувала, і дивувалася, як такий «золотий» чоловік міг одружитися з панянкою недалекого розуму. А зараз я Вам дуже вдячна. За те, що колись Ви його покинули. Сам би він ніколи не пішов – занадто віддана людина. І окреме спасибі, що Ви покинули Максима «на ранній стадії хвороби», коли ще можна було все повернути: змусити його повірити в себе, навчити радіти життю й довіряти другій половинці.
... Коли одного разу ми зіштовхнулися з Вами віч-на-віч, зустрічі явно ніхто не зрадів. Обмінялися холодними ввічливими кивками й розійшлися. А потім у Максима бренькнув телефон, надійшло повідомлення від вас. Ви, шановна N, напевно, настільки переконані в своїй неповторності, що ризикнули написати: «Здрастуй, милий! Рада тебе бачити. Я скучила. Може, зустрінемося?». У нас із чоловіком немає таємниць одне від одного, він негайно продемонстрував Ваш «шедевр» красного письменства.
– Якщо хочеш, зустрінься, – знизала плечима я й хотіла додати, що «мені буде боляче, але якщо тобі потрібна ця зустріч, я потерплю». Але  він мене випередив:
– А навіщо мені з нею зустрічатися? Цієї жінки більше немає в моєму житті. Ні, не так. Її більше немає в нашому житті.
Валентина Ш.

Rate this article
5.00


Subscribe to comments feed Comments (315 posted):

Thomas on 09/12/2018 04:43:36
avatar
Це було неймовірно, як я отримав позику у розмірі 500 000 доларів. Мене звати місіс Боут, я громадянин Мексики. Я щасливий, що отримав позику від позикодавця, який допомагає мені з моєї позики. Я спробував різні послуги, але я ніколи не міг отримати кредит від цієї служби. деякі з них попроситимуть мене заповнити багато документів і наприкінці дня це не закінчиться добре. але я щасливий після зустрічі з thomasfrankfirms, я зміг отримати позику у розмірі 500 000 доларів, тепер мій бізнес йде добре, і я хочу дозволити всім вам знати це сьогодні, оскільки вони є швидкими і надійними на 100%. зараз я повертаю позику, яку я отримав від компанії (MAY_ FIELD FINANCE COMPANY). зв'яжіться з ними і не витрачайте свій час на тих, хто підробляє позику кредиторів: Email :(
Thomasfrankfirms@gmail.com) Успіх
Thumbs Up Thumbs Down
0
johnson loans on 07/12/2018 20:18:02
avatar
НАДІЙНИЙ І НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ЗА ПОПЕРЕДЖЕННЯМ.
johnsonloans96@gmail.com

Ви шукаєте комерційний кредит? особистий кредит, іпотечний кредит, іпотечний кредит, студентське навчання, консолідація заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал тощо. Ви були відхилені банком або фінансовою установою з будь-якої причини? Ми приватні кредитори, які надають кредити компаніям та приватним особам з низькою та доступною ставкою відсотка 2%. Якщо вас цікавить позика? Зверніться до нас сьогодні (johnsonloans96@gmail.com) і отримайте кредит сьогодні.НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАПРОШУЄТЬСЯ САЙТУ, ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЬСЯ НАДІЙНИЙ ГРОШІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Вам потрібна термінова позика та інша фінансова допомога?
Кредит від усіх видів кредитів на два відсотки (2%) відсотків. надішліть нам електронне повідомлення зараз
через: johnsonloans96@gmail.com з наступною інформацією, якщо
Вам потрібна термінова позика, це 100% гарантовано ©.

Повне ім'я:
Роки:
Номер телефону:
Країна:
Професія:
Сума кредиту
Тривалість кредиту
Мета кредиту:
Місячний дохід:

Звертайтесь до нашого офісу за адресою електронної пошти: johnsonloans96@gmail.com
Вітаю, кредити від позик Джонсона
Thumbs Up Thumbs Down
0
Олена on 01/12/2018 06:40:31
avatar
Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
Thumbs Up Thumbs Down
0
Susan Benson on 22/11/2018 02:06:11
avatar
Привіт і Ласкаво просимо до Sunshine Financial Group Inc.

Це сертифікована, авторитетна, законна та акредитована компанія-позика. Ми надаємо фінансову допомогу всім, хто терміново потребує кредиту. Ми пропонуємо всі види кредитів, особистих позик або комерційних кредитів, і ми також можемо надати вам кредит на запуск проекту або купити будинок або автомобіль.

Ви виявили, що настільки важко отримати позику від місцевих банків та інших фінансових інститутів? не турбуйтеся більше, тому що Sunshine Financial Group Inc, отримала вашу спину, коли справа доходить до отримання кредитів по всьому світу.

Якщо вам потрібна термінова позика протягом 24 годин, пишіть нам за додатковою інформацією за адресою електронної пошти нижче.

З повагою
Сьюзен Бенсон
Генеральний директор, С.Ф.Г.І.
Електронна пошта: (sunshine_fginc@outlook.com)
Електронна пошта: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: (+447903159998)
Thumbs Up Thumbs Down
0
acil kredi on 19/11/2018 04:48:16
avatar
Вам потрібна особиста або комерційна кредит без стресу та швидкого затвердження? Якщо так, будь ласка, зв'яжіться з нами. herofinancein@gmail.com
whatsapp +917338386140
Thumbs Up Thumbs Down
0
acil kredi on 09/11/2018 04:00:52
avatar
зараз ми пропонуємо кредит на 3%, застосовуємо сьогодні. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140
Thumbs Up Thumbs Down
0
HELEN BENJAMIN on 30/10/2018 21:08:04
avatar
ІММАКУЛЮТЬ ЛАЗОВИХ ПРОПОЗИЦІЇ LIMITED

Вирішіть свою фінансову проблему протягом 24 годин.

             Ви заробіток заробітної плати або власника бізнесу?
      Отримайте від 1000 євро - 200 000 000 євро за 24 години

               Простий грошовий розв'язок.

Для отримання додаткових запитів зв'яжіться з нами за адресою: immaculateloanprovidersltd@gmail.com
Генеральний директор: пані Бенджамін
або відвідайте нашу гілку: 29-й рівень, Тіффані Тауер, Джумейра-Лейкс-Тауерс Дубай. ОАЕ


Зверніться до нас за адресою: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

                              Дякую
Thumbs Up Thumbs Down
0
Thomas on 25/10/2018 18:30:54
avatar
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
Thumbs Up Thumbs Down
0
Олена on 24/10/2018 04:24:48
avatar
Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти elenanino0007@gmail.com

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
Thumbs Up Thumbs Down
0
Thomas on 19/10/2018 16:28:15
avatar
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 315 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: