ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Home | ЦІКАВО | Долі людські | ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Шановна N! Ви ніколи не отримаєте цього листа, тому що я його ніколи не надішлю. Погодьтеся, нерозумно виглядало б, якби жінки надсилали поштові послання екс-дружинам своїх чоловіків. Але ніхто не заборонить звернутися до Вас подумки, й повірте, мені є що сказати.
Кажуть, коли Ви довідалися, що Максим став моїм чоловіком, то розсміялися: «Невже на нього хтось спокусився?» А я живу з ним п’ятий рік і щодня  думаю: «Яке щастя, що ми зустрілися!». Я ніколи не починала розмову про Вас, не збирала «досьє». Мені досить реакції чоловіка на мої вчинки, щоб скласти власну думку про вашу персону. Знаєте, коли люди розлучаються, кожен отримує, крім штампа в паспорті, цілий багаж досвіду сімейного життя. На жаль, у випадку з Максимом – здебільшого, негативного. І найжахливіше, що нові стосунки починаються з «витравлювання» міток минулого життя й заліковування ран, нанесених іншою жінкою...
Коли ми тільки одружилися, Максим з першої ж зарплати притягнув важкий пакет із баночками, тюбиками й коробочками.
– Це тобі! – сіяв він від радості.
– А навіщо?
– Як же? Сьогодні видали зарплату, я купив тобі парфуми, гель для душу й шампунь, скраб для обличчя й тіла й... Загалом, витягай подарунки й цілуй чоловіка!
– Коханий, спасибі. Але я боюся запитати, скільки ти витратив на все це багатство.
– І не питай! Майже всю зарплату вгрохав, – зніяковіло усміхнувся чоловік.
– Максиме, а навіщо?.. Нам зараз потрібний посуд, люстра й штори. Чи варто було витрачати гроші на предмети не першої необхідності?
– Ну як же... Адже N завжди вимагала, казала, що вона має почуватися жінкою, що їй потрібна якісна косметика. А на штори й посуд я в хлопців позичу або кредит візьму... Пробач, сонечко, я не повинен був згадувати про колишню дружину.
– Прощаю, мій любий, але від подарунків «відрікаюся». Ти віднесеш усе куплене назад і повернеш гроші.
– Як скажеш, – лагідно погодився Максим, але було помітно, що для нього подібний жіночий аскетизм – дивина.
...Максим спав, а я лежала й думала: «Нічого собі, непогане дресирування хлопець пройшов!» Ви, напевно, всіма способами давали зрозуміти: «Головне – мої інтереси, а побут та інше - справа твоя, викручуйся, як знаєш». А як же родина, де, як відомо, горе й радощі ділять навпіл? І мені довелося привчати чоловіка не дивуватися словам: «Завтра ми йдемо купувати тобі нові туфлі й светр».
– Мені? – округляв очі «учень». – Але ж у мене ще старі не протікають.
– І не потрібно, щоб вони протікали. Вони просто стали немодними.
Максим знизував плечима й ішов курити на балкон. Думка про те, що в нього є не тільки обов’язки, але й права, засвоювалася важко.
Якось я прийшла додому в поганому настрої, від чоловіка цей факт не приховаєш:
– У чому справа, сонечко?
– Так, нічого особливого, посперечалися з шефом. Зараз поплачу тобі в жилетку – і все як рукою зніме. Давай краще чаю поп’ємо...
Максим уважно спостерігав за мною, в очах вгадувалося запитання: «Невже без істерик обійдеться?» Я не витримала й розсміялася:
– Ну, що ти дивишся на мене, як на допиті? Вени різати не збираюся. Вже завтра ми з босом будемо в «шоколадних» стосунках, у нас це не перша сутичка.
Перед сном чоловік сконфужено промовив:
– Кохана, я тобою захоплююся. Прости, що знову ворушу минуле, але всі порівняння – на твою користь. Знаєш, ставши заступником директора, N через день звітувала про свої «успіхи»: сьогодні касира звільнила, потім на продавців нагримала, потім прибиральниць «відчитала». Соромно зізнатися, я боявся її повернень з роботи, тому що вечеря перетворювалася або на нараду, або N просто зганяла на мені поганий настрій. А коли її зарплата перевищила мою, я остаточно перекваліфікувався в число невдах. Спасибі тобі, що ти інша...
Як це часто буває, після того, як Ви, шановна N, піднялися кар’єрними сходами, то вирішили, що гідні іншого чоловіка. Навіщо Вам «ручний» чоловік, якщо можна піймати в тенета більшу рибку? Полювання було успішним: незабаром на вас звернув увагу якийсь багатій. Щоправда, кавалер був непривабливим і безнадійно одруженим, до того ж, мав славу невгамовного бабія. Але вас це мало бентежило: головне, щоб мав грошей якомога більше.
Аби зустрічатися із чоловіком своєї мрії «на законних підставах», Ви швиденько оформили розлучення й відправили Максима «у відставку». Думаєте, засуджую Вас? Аж ніяк. Але мені нестерпно жаль, що своїм вчинком Ви підірвали в Максимові віру в жіночу відданість і щирість стосунків. І тепер я по крихтах відновлюю знищене. А за найменші погрішності плачу подвійну ціну, загладжуючи не тільки свою провину, але й Ваші «подвиги»...
– Максиме, це всього лише корпоративні посиденьки, я затримаюся на годинку! – крутилася я перед дзеркалом.
– Я тебе зустріну, – висунув умову чоловік.
– Якщо є бажання – на здоров’я. О восьмій годині на зупинці.
...Я затрималася усього на 10 хвилин: як кажуть, «зачепилися язиками» з Галиною із сусіднього відділу. І побачила Максима, який за ці 10 хвилин немов постарішав на 10 років.
– Максимчику, любий, пробач нерозумну, з Галиною не могли наговоритися...
– Я тебе вже півгодини чекаю. Прийшов заздалегідь, думав, ти відчуєш, що чекаю й сумую, а тобі наплювати на все. Думаєш, повірю, що ти просто забалакалася? Ха, не роби з мене ідіота. Мабуть, шанувальник не відпускав? Знаєш, N спочатку також посилалася на якісь дні народження колег, наради після роботи, а сама милувалася з коханцем...
Тієї ночі ми вперше спали нарізно. Хоча «спали» – це не те слово. Я все шукала причину: за що він мене так? Я зрозуміла, що він боїться вдруге наступити на ті самі граблі. Вранці відбулося примирення, Максим каявся, я приймала його вибачення.
Кожен отримав те, що хотів: я – коханого чоловіка й міцну родину, Ви – яскраве життя серед дорогих речей. Думаю, мені вдалося вилікувати Максима від недовіри, прогнати його погані спогади. Вам вдалося із провінційної дівчинки з непомірними апетитами перетворитися на світську хижачку. За ті чотири роки, поки йшли «відбудовні процедури», я відчувала суперечливі почуття до Вас, шановна N. І ненавиділа, і нехтувала, і дивувалася, як такий «золотий» чоловік міг одружитися з панянкою недалекого розуму. А зараз я Вам дуже вдячна. За те, що колись Ви його покинули. Сам би він ніколи не пішов – занадто віддана людина. І окреме спасибі, що Ви покинули Максима «на ранній стадії хвороби», коли ще можна було все повернути: змусити його повірити в себе, навчити радіти життю й довіряти другій половинці.
... Коли одного разу ми зіштовхнулися з Вами віч-на-віч, зустрічі явно ніхто не зрадів. Обмінялися холодними ввічливими кивками й розійшлися. А потім у Максима бренькнув телефон, надійшло повідомлення від вас. Ви, шановна N, напевно, настільки переконані в своїй неповторності, що ризикнули написати: «Здрастуй, милий! Рада тебе бачити. Я скучила. Може, зустрінемося?». У нас із чоловіком немає таємниць одне від одного, він негайно продемонстрував Ваш «шедевр» красного письменства.
– Якщо хочеш, зустрінься, – знизала плечима я й хотіла додати, що «мені буде боляче, але якщо тобі потрібна ця зустріч, я потерплю». Але  він мене випередив:
– А навіщо мені з нею зустрічатися? Цієї жінки більше немає в моєму житті. Ні, не так. Її більше немає в нашому житті.
Валентина Ш.

Rate this article
5.00


Subscribe to comments feed Comments (300 posted):

Thomas on 22/09/2018 17:22:23
avatar
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
Thumbs Up Thumbs Down
0
yanet on 19/09/2018 08:22:41
avatar
Будь ласка, мій дорогий друг, мене звати Янет, я розповім усьому світу про допомогу, яку я отримав від лікаря первосвященика. Я просто бачу це як спосіб допомогти, хто потребує такої допомоги, яку я маю. переконайтеся, що ви прочитали це моє свідчення до кінця, це історія життя, тому що це свідчення, яке я скажу кожному, щоб почути. Я був одружений на 3 роки, і на своєму четвертому році одруження інша жінка відвернула мого коханого від мене, і мій чоловік залишив мене і дітей, і ми страждали протягом 2 років, поки я не зустрів службу, де чоловік називав голову Священик лікар допоміг когось, і я вирішив спробувати допомогти мені привести свого коханого додому і повірити мені, що я просто надіслав свою картину та мої дані йому та моїм чоловікам, і після 2 днів, як він сказав мені, я бачив, як машина загнала додому і побачила це був мій чоловік, і він прийшов до мене та дітей, і тому я радий зробити кожен, як ви хотіли б познайомитися з цією людиною, тому що я можу присягати в моєму житті людина дуже сильна перевірка правопису і його написання робіт дуже добре без будь-яких побічних ефектів, якщо ви хочете отримати більше інформації про стоматолога Чи дійсно ви відчуваєте себе у ваших відносинах прямо зараз? Ви хочете, первосвященик Докторське втручання у ваші відносини, щоб допомогти вам відновити ваші відносини? потім зв'яжіться з ним сьогодні через його електронний лист: spellspecialistcaster937@gmail.com, якщо у вас виникли проблеми з наступною проблемою
(1) Якщо ви хочете, щоб ти повернувся назад
(2) Якщо у вас завжди є погані мрії
(3) Ви хочете бути пропаговані у вашому офісі.
(4) Якщо ви хочете дитину.
(5) Захист рослин
(6) Ви хочете бути багатим.
(7) Ви хочете зв'язати свого чоловіка / дружини з вами назавжди.
(8) Якщо вам потрібна фінансова допомога.
(9) Нехай люди підкоряються твоїм словам і зроблять ваше бажання
(10) E.T.C падіння резолюції
Зв'яжіться з ним через його електронну пошту і всі ваші проблеми вирішено електронною поштою spellspecialistcaster937@gmail.com
Thumbs Up Thumbs Down
0
acil kredi on 12/09/2018 17:02:15
avatar
Вам потрібна термінова позика? застосувати зараз. herofinancein@gmail.com
whatsapp +917338386140
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mr donald lee on 10/09/2018 04:14:19
avatar
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
Thumbs Up Thumbs Down
0
murphy brooks on 02/09/2018 18:54:03
avatar
НАДІЙНИЙ І НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ЗА ПОПЕРЕДЖЕННЯМ.
murphybrooks001@gmail.com)

Ви шукаєте комерційний кредит? іпотечний кредит, іпотечний кредит, навчання учнів, консолідація заборгованості, необов'язкові позики, венчурний капітал тощо. Ви були відхилені банком або фінансовою установою з будь-якої причини? Ми приватні кредитори, які надають кредити компаніям та приватним особам з низькою та доступною ставкою відсотка 2%. Якщо вас цікавить позика? Зв'яжіться з нами сьогодні (murphybrooks001@gmail.com) і отримайте кредит сьогодні.НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАПРОШУЄТЬСЯ ДОПОМОГУ, ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЬСЯ НАДІЙНИЙ ГРОШІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Вам потрібна термінова позика та інша фінансова допомога?
Кредит на всі види кредитів на два відсотки (2%) відсотків. надішліть нам електронне повідомлення зараз
через: murphybrooks001@gmail.com з наступною інформацією, якщо
Вам потрібна термінова позика, це 100% гарантовано ©.

Повне ім'я:
Роки:
Номер телефону:
Країна:
Професія:
Сума кредиту
Тривалість кредиту
Мета кредиту:
Місячний дохід:

Звертайтеся до нашого офісу за адресою електронної пошти: murphybrooks001@gmail.com

З повагою,
Мерфі Брукс позики.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Oleg on 02/09/2018 02:57:03
avatar
Привіт, хлопці, я - Олег з України, я отримав кредит у 50 тис. Доларів від Wendy Finance, кредит був дуже швидким, кредит мав дуже низьку процентну ставку, я дуже радий, і я рекомендую Wendy Finance на весь кредит Ви можете звернутися до них за електронною поштою: wendyfinance04@gmail.com

Я бажаю вам удачі.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Tamara on 01/09/2018 10:28:54
avatar
Здравствуйте,

Вам потрібен кредит, щоб погасити рахунки? Або для вашого бізнесу, якщо да, напишіть нам: tamarasmith.loanfirm10@gmail.com, тоді заповніть цю інформацію, щоб зареєструвати своє ім'я в нашій базі даних.

• Запозичуйте щось від £ / $ / 10 000 до 500 000 євро.

(1) Ваше ім'я:
(2) Сума, необхідна для позики:
(3) Номер телефону:
(4) Тривалість:
(5) Країна:
(6) Пол:

Дякую
Пан Тамара Сміт
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mr donald lee on 30/08/2018 19:38:59
avatar
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
Thumbs Up Thumbs Down
0
carolina william on 28/08/2018 00:34:22
avatar
Я місіс Кароліна. Вільям з Об'єднаної держави, я хочу поділитися свідченням свого життя з кожним з них. Я був одружений з моїм чоловіком Вільямом, я так люблю його, що ми одружилися на сім років з двома дітьми. Коли він відправився у відпустку до Франції, він послався на жінку на ім'я Ешли, і сказав мені, що він більше не цікавиться нашим шлюбом. Я був настільки заплутаним і шукав допомоги, я не знаю, що робити, поки не зустрінеться з моєю дружею Марією, і я розповім їй свою проблему. Вона сказала мені, що ні я б не переймався б, якби я мав подібну проблему раніше, і я познайомився з людиною на ім'я Пророк Такута, який закинув заклинання на свого колишнього хлопця та повернувся до неї через 3 дні. Марія просить мене спілкуватися з пророком Такутою. Я зв'язався з ним, щоб допомогти мені повернути мого чоловіка, і він просить мене не турбуватися про те, що боги своїх предків боротимуться за мене. Він сказав, що через три дні він приєднається до мене та мого чоловіка разом. Через три дні мій чоловік зателефонував мені і сказав мені, що він знову шукає речі зі мною, який мене здивував, коли я побачив його і почав плакати про прощення. У цей момент я найщасливіша жінка на землі за те, що цей великий пророк зробив для мене та мого чоловіка, ви можете зв'язатися з його електронною поштою: takutaegbedie@gmail.com.or whatsApp .. його в цьому номері. +2348165186811
(1) Якщо ви хочете, щоб ваш екс повернувся
(2) якщо у вас завжди є погані мрії.
(3) Ви хочете бути пропаговані у вашому офісі.
(4) Якщо ви хочете дитину.
(5) Догляд за травами
(6) Ви хочете бути багатим.
(7) Він хоче зв'язати свого чоловіка / дружини з його назавжди.
(8) Якщо вам потрібна фінансова допомога.
(9) Нехай люди підкоряються його словам і зроблять його бажання
(10) ETC корпус рішення
Зверніться до нього ще раз за адресою takutaegbedie@gmail.com або whatsApp .. його в цьому номері. +2348165186811 і будьте благословенні
Thumbs Up Thumbs Down
0
thomas on 25/08/2018 12:56:17
avatar
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com

Дякую,
Томас
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 300 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: