ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Home | ЦІКАВО | Долі людські | ЛИСТ КОЛИШНІЙ ДРУЖИНІ МОГО ЧОЛОВІКА

Шановна N! Ви ніколи не отримаєте цього листа, тому що я його ніколи не надішлю. Погодьтеся, нерозумно виглядало б, якби жінки надсилали поштові послання екс-дружинам своїх чоловіків. Але ніхто не заборонить звернутися до Вас подумки, й повірте, мені є що сказати.
Кажуть, коли Ви довідалися, що Максим став моїм чоловіком, то розсміялися: «Невже на нього хтось спокусився?» А я живу з ним п’ятий рік і щодня  думаю: «Яке щастя, що ми зустрілися!». Я ніколи не починала розмову про Вас, не збирала «досьє». Мені досить реакції чоловіка на мої вчинки, щоб скласти власну думку про вашу персону. Знаєте, коли люди розлучаються, кожен отримує, крім штампа в паспорті, цілий багаж досвіду сімейного життя. На жаль, у випадку з Максимом – здебільшого, негативного. І найжахливіше, що нові стосунки починаються з «витравлювання» міток минулого життя й заліковування ран, нанесених іншою жінкою...
Коли ми тільки одружилися, Максим з першої ж зарплати притягнув важкий пакет із баночками, тюбиками й коробочками.
– Це тобі! – сіяв він від радості.
– А навіщо?
– Як же? Сьогодні видали зарплату, я купив тобі парфуми, гель для душу й шампунь, скраб для обличчя й тіла й... Загалом, витягай подарунки й цілуй чоловіка!
– Коханий, спасибі. Але я боюся запитати, скільки ти витратив на все це багатство.
– І не питай! Майже всю зарплату вгрохав, – зніяковіло усміхнувся чоловік.
– Максиме, а навіщо?.. Нам зараз потрібний посуд, люстра й штори. Чи варто було витрачати гроші на предмети не першої необхідності?
– Ну як же... Адже N завжди вимагала, казала, що вона має почуватися жінкою, що їй потрібна якісна косметика. А на штори й посуд я в хлопців позичу або кредит візьму... Пробач, сонечко, я не повинен був згадувати про колишню дружину.
– Прощаю, мій любий, але від подарунків «відрікаюся». Ти віднесеш усе куплене назад і повернеш гроші.
– Як скажеш, – лагідно погодився Максим, але було помітно, що для нього подібний жіночий аскетизм – дивина.
...Максим спав, а я лежала й думала: «Нічого собі, непогане дресирування хлопець пройшов!» Ви, напевно, всіма способами давали зрозуміти: «Головне – мої інтереси, а побут та інше - справа твоя, викручуйся, як знаєш». А як же родина, де, як відомо, горе й радощі ділять навпіл? І мені довелося привчати чоловіка не дивуватися словам: «Завтра ми йдемо купувати тобі нові туфлі й светр».
– Мені? – округляв очі «учень». – Але ж у мене ще старі не протікають.
– І не потрібно, щоб вони протікали. Вони просто стали немодними.
Максим знизував плечима й ішов курити на балкон. Думка про те, що в нього є не тільки обов’язки, але й права, засвоювалася важко.
Якось я прийшла додому в поганому настрої, від чоловіка цей факт не приховаєш:
– У чому справа, сонечко?
– Так, нічого особливого, посперечалися з шефом. Зараз поплачу тобі в жилетку – і все як рукою зніме. Давай краще чаю поп’ємо...
Максим уважно спостерігав за мною, в очах вгадувалося запитання: «Невже без істерик обійдеться?» Я не витримала й розсміялася:
– Ну, що ти дивишся на мене, як на допиті? Вени різати не збираюся. Вже завтра ми з босом будемо в «шоколадних» стосунках, у нас це не перша сутичка.
Перед сном чоловік сконфужено промовив:
– Кохана, я тобою захоплююся. Прости, що знову ворушу минуле, але всі порівняння – на твою користь. Знаєш, ставши заступником директора, N через день звітувала про свої «успіхи»: сьогодні касира звільнила, потім на продавців нагримала, потім прибиральниць «відчитала». Соромно зізнатися, я боявся її повернень з роботи, тому що вечеря перетворювалася або на нараду, або N просто зганяла на мені поганий настрій. А коли її зарплата перевищила мою, я остаточно перекваліфікувався в число невдах. Спасибі тобі, що ти інша...
Як це часто буває, після того, як Ви, шановна N, піднялися кар’єрними сходами, то вирішили, що гідні іншого чоловіка. Навіщо Вам «ручний» чоловік, якщо можна піймати в тенета більшу рибку? Полювання було успішним: незабаром на вас звернув увагу якийсь багатій. Щоправда, кавалер був непривабливим і безнадійно одруженим, до того ж, мав славу невгамовного бабія. Але вас це мало бентежило: головне, щоб мав грошей якомога більше.
Аби зустрічатися із чоловіком своєї мрії «на законних підставах», Ви швиденько оформили розлучення й відправили Максима «у відставку». Думаєте, засуджую Вас? Аж ніяк. Але мені нестерпно жаль, що своїм вчинком Ви підірвали в Максимові віру в жіночу відданість і щирість стосунків. І тепер я по крихтах відновлюю знищене. А за найменші погрішності плачу подвійну ціну, загладжуючи не тільки свою провину, але й Ваші «подвиги»...
– Максиме, це всього лише корпоративні посиденьки, я затримаюся на годинку! – крутилася я перед дзеркалом.
– Я тебе зустріну, – висунув умову чоловік.
– Якщо є бажання – на здоров’я. О восьмій годині на зупинці.
...Я затрималася усього на 10 хвилин: як кажуть, «зачепилися язиками» з Галиною із сусіднього відділу. І побачила Максима, який за ці 10 хвилин немов постарішав на 10 років.
– Максимчику, любий, пробач нерозумну, з Галиною не могли наговоритися...
– Я тебе вже півгодини чекаю. Прийшов заздалегідь, думав, ти відчуєш, що чекаю й сумую, а тобі наплювати на все. Думаєш, повірю, що ти просто забалакалася? Ха, не роби з мене ідіота. Мабуть, шанувальник не відпускав? Знаєш, N спочатку також посилалася на якісь дні народження колег, наради після роботи, а сама милувалася з коханцем...
Тієї ночі ми вперше спали нарізно. Хоча «спали» – це не те слово. Я все шукала причину: за що він мене так? Я зрозуміла, що він боїться вдруге наступити на ті самі граблі. Вранці відбулося примирення, Максим каявся, я приймала його вибачення.
Кожен отримав те, що хотів: я – коханого чоловіка й міцну родину, Ви – яскраве життя серед дорогих речей. Думаю, мені вдалося вилікувати Максима від недовіри, прогнати його погані спогади. Вам вдалося із провінційної дівчинки з непомірними апетитами перетворитися на світську хижачку. За ті чотири роки, поки йшли «відбудовні процедури», я відчувала суперечливі почуття до Вас, шановна N. І ненавиділа, і нехтувала, і дивувалася, як такий «золотий» чоловік міг одружитися з панянкою недалекого розуму. А зараз я Вам дуже вдячна. За те, що колись Ви його покинули. Сам би він ніколи не пішов – занадто віддана людина. І окреме спасибі, що Ви покинули Максима «на ранній стадії хвороби», коли ще можна було все повернути: змусити його повірити в себе, навчити радіти життю й довіряти другій половинці.
... Коли одного разу ми зіштовхнулися з Вами віч-на-віч, зустрічі явно ніхто не зрадів. Обмінялися холодними ввічливими кивками й розійшлися. А потім у Максима бренькнув телефон, надійшло повідомлення від вас. Ви, шановна N, напевно, настільки переконані в своїй неповторності, що ризикнули написати: «Здрастуй, милий! Рада тебе бачити. Я скучила. Може, зустрінемося?». У нас із чоловіком немає таємниць одне від одного, він негайно продемонстрував Ваш «шедевр» красного письменства.
– Якщо хочеш, зустрінься, – знизала плечима я й хотіла додати, що «мені буде боляче, але якщо тобі потрібна ця зустріч, я потерплю». Але  він мене випередив:
– А навіщо мені з нею зустрічатися? Цієї жінки більше немає в моєму житті. Ні, не так. Її більше немає в нашому житті.
Валентина Ш.

Rate this article
5.00


Subscribe to comments feed Comments (277 posted):

Mr Anderson on 20/07/2018 10:00:54
avatar
Вам потрібна фінансова допомога? Якщо так, зв'яжіться з нами за адресою gerradloanfirm30@gmail.com
Thumbs Up Thumbs Down
0
roselyn james on 18/07/2018 08:08:04
avatar
Привіт.
Чи ви відмовляєтесь від позики підробленої кредитної компанії, Вам потрібна термінова позика, щоб погасити ваші рахунки, Вам потрібні необов'язкові позики, Ви шукаєте комерційну позику? особистий кредит, житловий кредит, кредит на автомобіль, студентський кредит, кредит, консолідація боргу, венчурний капітал тощо. ми відкрили кредитування фізичних можливостей для підприємств та приватних осіб за низькою і доступною процентною ставкою 2% відсоткової ставки. якщо ви зацікавлені в терміновому кредиті? Будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (ROSELYNJAMES19@GMAIL.COM) та отримайте кредит сьогодні.
Thumbs Up Thumbs Down
0
tomac on 12/07/2018 20:40:44
avatar
Увага!

Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com

Дякую,
Томас
Thumbs Up Thumbs Down
0
Ryan Jeremy on 12/07/2018 11:50:58
avatar
Я дуже вдячний корпорації з фінансування першої свободи за допомогу менеджера по кредиту Раймонда Абаса, який отримав позику у розмірі 250 000,00 євро, я вам вічно вдячний. моє життя обернулося, мої фінанси врегульовані, я зараз володію бізнесом, який я використовую для піклування про мою сім'ю. Я так щиро вам вдячний Раймонду і Бог благослови вас. Ви можете зв'язатися з ними за вашу фінансову допомогу по електронній пошті: (globalprovissioncompany@gmail.com) за вашу фінансову допомогу, якщо зацікавлена
Thumbs Up Thumbs Down
0
Helen Daniel on 11/07/2018 16:55:59
avatar
Вам потрібен будь-який тип кредиту? Ми найшвидша кредитна компанія у світі. Ось ваш шанс отримати кредит від нашої компанії зі ставкою 2%. Наші кредити забезпечені та гарантовані. Швидкі кредити в лічені хвилини. Зверніться до нас сьогодні, якщо у вас зараз потрібна пропозиція про позику. Будь ласка, поверніться до нас, якщо ви хочете використати нашу електронну пошту, щоб отримати кредит: helendanielsloanfirm@gmail.com. Ми радимо звернутися до справжнього героя, довіри та ефективної компанії-кредитора для отримання вашої позики. Я вітаю як людей, так і уряд за нашу велику ефективність. Щоб отримати кредит, будь ласка, поверніться, якщо ви хочете використати нашу електронну адресу: helendanielsloanfirm@gmail.com
З повагою,
Місіс Хелен Даніел
Thumbs Up Thumbs Down
0
mr donald lee on 10/07/2018 07:33:37
avatar
Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mr Barry Mike on 29/06/2018 22:36:13
avatar
Вам потрібна позика для оплати рахунків чи бізнесу? Ви шукали законну компанію, щоб надати вам комерційний або особистий кредит? Вам потрібна термінова позика будь-якого типу? я хочу інформувати вас про те, що Капітальна кредитна організація, розташована в NC USA, пропонує кредити будь-якої суми як компаніям, фірмам та фізичним особам за дуже низьку ставку, так і кредит для оплати рахунків, особисту позику та бізнес-позику, які ми пропонуємо тут, ми зареєстровані і затверджена організація кредитування, яка надає допомогу кредитам багатьом людям та компанії по всьому світу, яких обманюють так звані кредитори з Африки, тому, якщо вам потрібен будь-який вид кредиту, просто зверніться до: capitalhomefinance@outlook.com для отримання додаткової інформації.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bradley Abbott on 28/06/2018 08:29:36
avatar
Ігій Гунлер
Çok fazla banka tarafından reddedildin mi? Чи можете ви керувати фінансовими інструментами? Чи можете ви вирішити питання, що стосується фінансових питань? Yoksa kişisel bir kredy mi ihtiyacınız var? Şirketimizin kredisi kişisel ve ticari krediler arasında değişmektedir. Файз Орань зок уігун і в кредит, що зараховує гроші. Tüm finansal sıkıntılarınızı geçmişte bırakmaya çok istekliyiz. Малі проблеми, пов'язані з цією забороною. Давайте, коли ви вказуєте, що ви отримуєте повідомлення, надіславши електронну пошту на адресу електронної пошти: {Bradleyabbottloanfirm@gmail.com}or ayrıca +15186011639, щоб отримати доступ до електронної пошти. Бунлар, імітіяч дуйдугунуз ілгі аланларіна йолліткітрір, в якому зазначено, що це не так, як це робити.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kenneth Abrighten on 25/06/2018 02:55:16
avatar
Привіт усім. Ось компанія, яка надає кредити, яка надає всі види кредитів як короткострокові, так і довгострокові кредити для серйозних людей та співпрацюють з органами. якщо ви серйозно і зацікавлені в отриманні кредиту від нас, зв'яжіться з нами для отримання нашої заявки за адресою: customercare@kabusinesshome.com або відвідайте нашу веб-сторінку: kabusinesshome.com

Примітка. Ми будемо відвідувати тільки серйозні клієнти.
Дякую, ми сподіваємося надати вам позику.
Місіс Пілар Джером
Громадський виразник
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mr. Carter Collins on 19/06/2018 16:48:38
avatar
Мене звуть містер Картер Коллінз, я приватний кредитор, який виділяє позику приватним та корпоративним особам. Чи вас відкинули так багато банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібна особиста позика ?. зв'яжіться з нами зараз :cartercreditunionoffer.link@gmail.com


 Кваліфікація щодо даної транзакції:

  1) Позичальник повинен довіряти добросовісним і необмеженим граціозом. 2) Навіть при поганому кредиті ми як і раніше гарантуємо позичальнику позику без обмежень у цій компанії. 3) Позика може бути надана навіть за низьких кредитів. 4) Фіксована ставка відсотка за кредитом становить 2%. Ми виділяємо кредит у розмірі 5000 доларів США до 30 000 000 доларів США. Дол. США

ФОРМА ДАНИХ ЗАГАЛЬНИКІВ

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) СЕКС:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ОКУПАЦІЯ:
5) ВАШ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС:
6) НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
7) МІСЯЧИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) ЗАПРОШЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:
11) ДИСТРИБУВАННЯ КУРОРТІВ:

зв'яжіться з нами зараз :cartercreditunionoffer.link@gmail.com

З найкращими побажаннями
Пан Картер Коллінз
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 277 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: