ПОЯСКИ ТА РЕМЕНІ – ОРГАНІЧНЕ ДОПОВНЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОДЯГУ

Home | ЦІКАВО | Мода | ПОЯСКИ ТА РЕМЕНІ – ОРГАНІЧНЕ ДОПОВНЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОДЯГУ
image

Ремені - хіт цьогорічного сезону. Бо ж, як відомо, правильно підібраний ремінь може перетворити найпростіші брюки або плаття на річ, яка нічим не поступатиметься дизайнерським витворам мистецтва.
Ремені, як і блузи, плаття, светри мають свій стиль і свою моду. Різноманітність ременів цього сезону дозволяє прекрасній половині людства знайти те, про що вони мріють. Адже багато модельєрів з любов'ю розробляють аксесуари й постійно використовують їх у своїх колекціях: чи то на тижні високої моди в Парижі, Мілані, або Лондоні, чи то на Українському Fashion Week.


Популярним цього сезону як і раніше залишається широкий ремінь. Особливо такі ремені пасують жінкам, які мають гарну талію.
Порада: повним жінкам не рекомендується носити широкі ремені з крупною пряжкою, оскільки він ще більше підкреслить вади тіла. А от тоненькі ремінці завширшки в один палець пасують до будь-якого стилю, органічно доповнюють одяг та роблять талію стрункішою.
І здійснено не важливо, якого кольору ремінь, і з якого матеріалу цей аксесуар виготовлений, головне, щоб він гармонував з одягом. Червоний колір - для сильних і стильних жінок. Він додає упевненість, та робить жінку більш розкутою.
В цьому сезоні модні ремені кольору «золото». Варіанти різні. Головне знайти той єдиний ремінь, який жінка носитиме із задоволенням.
Варто звернути увагу на ремені для брюк і джинсів. Вибір в магазинах і на ринках величезний, і він як і раніше за вами!
Провідні світові дизайнери на сезон весна-літо 2012 представили свої зразки ременів.
Якщо у вас є зайві гроші, то чом би не купити ремінь з натуральних каменів роботи дизайнера MOVIMENTTO. Це колекційна прикраса буде прекрасним доповненням до дорогого жіночого вбрання.
Робота дизайнера BLUMARINEB - ремінь, виготовлений з кольорового шпагату і застібки у вигляді метелика, всипаний стразами.
Ремені від ROSE - це новий, першокласний модернізм для сучасної жінки. Нейлон з гравірованою пластиковою пряжкою. У цьому напрямку працює і знаменитий будинок D&G. Й не важливо, з якого матеріалу виготовлений ремінь, головне його знаменитий логотип D&G - це якість, це марка, це ціна.
Не соромтеся носити ремені. Вони нададуть вашому образу неповторності, екзотичності, а вам - впевненості у тому, що життя прекрасне, а ви - його королева.
Ольга МАРИНЕЦЬ
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (689 posted):

TheMightyFlaws on 20/04/2018 07:27:34
avatar
<a href="https://www.analyzo.com/search/invoicing-tools/118"> Best Invoicing Tools Online </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
<a href='https://www.testbankcampus.com/test-bank-for-essentials-of-dental-radiography-for-dental-assistants-and-hygienists-10th-edition-by-thompson.html'>Test Bank for Essentials of Dental Radiography for Dental Assistants and Hygienists 10th Edition by Thompson</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
handmade leather wallet on 18/04/2018 12:26:07
avatar
i read a lot of stuff and i found that the way of writing to clearifing that exactly want to say was very good so i am impressed and ilike to come again in future..
Thumbs Up Thumbs Down
0
amarres de amor con sangre on 14/04/2018 01:23:07
avatar
Your website is really cool and this is a great inspiring article. Thank you so much.
Thumbs Up Thumbs Down
0
asimseo on 12/04/2018 05:14:57
avatar
Thank you for taking the time to publish this information very useful!
<a href='http://globalasiaprintings.com/products'>wholesaler of business gifts</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Great info! I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have.
Thumbs Up Thumbs Down
0
create blog on 10/04/2018 08:37:49
avatar
This content is written very well. Your use of formatting when making your points makes your observations very clear and easy to understand. Thank you.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
This is a good post. This post gives truly quality information. I’m definitely going to look into it. Really very useful tips are provided here. Thank you so much. Keep up the good works.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I love this blog!! The flash up the top is awesome!!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Headquarters on 07/04/2018 07:41:38
avatar
I found that site very usefull and this survey is very cirious, I ' ve never seen a blog that demand a survey for this actions, very curious...
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 689 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: