ПОЯСКИ ТА РЕМЕНІ – ОРГАНІЧНЕ ДОПОВНЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОДЯГУ

Home | ЦІКАВО | Мода | ПОЯСКИ ТА РЕМЕНІ – ОРГАНІЧНЕ ДОПОВНЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ОДЯГУ
image

Ремені - хіт цьогорічного сезону. Бо ж, як відомо, правильно підібраний ремінь може перетворити найпростіші брюки або плаття на річ, яка нічим не поступатиметься дизайнерським витворам мистецтва.
Ремені, як і блузи, плаття, светри мають свій стиль і свою моду. Різноманітність ременів цього сезону дозволяє прекрасній половині людства знайти те, про що вони мріють. Адже багато модельєрів з любов'ю розробляють аксесуари й постійно використовують їх у своїх колекціях: чи то на тижні високої моди в Парижі, Мілані, або Лондоні, чи то на Українському Fashion Week.


Популярним цього сезону як і раніше залишається широкий ремінь. Особливо такі ремені пасують жінкам, які мають гарну талію.
Порада: повним жінкам не рекомендується носити широкі ремені з крупною пряжкою, оскільки він ще більше підкреслить вади тіла. А от тоненькі ремінці завширшки в один палець пасують до будь-якого стилю, органічно доповнюють одяг та роблять талію стрункішою.
І здійснено не важливо, якого кольору ремінь, і з якого матеріалу цей аксесуар виготовлений, головне, щоб він гармонував з одягом. Червоний колір - для сильних і стильних жінок. Він додає упевненість, та робить жінку більш розкутою.
В цьому сезоні модні ремені кольору «золото». Варіанти різні. Головне знайти той єдиний ремінь, який жінка носитиме із задоволенням.
Варто звернути увагу на ремені для брюк і джинсів. Вибір в магазинах і на ринках величезний, і він як і раніше за вами!
Провідні світові дизайнери на сезон весна-літо 2012 представили свої зразки ременів.
Якщо у вас є зайві гроші, то чом би не купити ремінь з натуральних каменів роботи дизайнера MOVIMENTTO. Це колекційна прикраса буде прекрасним доповненням до дорогого жіночого вбрання.
Робота дизайнера BLUMARINEB - ремінь, виготовлений з кольорового шпагату і застібки у вигляді метелика, всипаний стразами.
Ремені від ROSE - це новий, першокласний модернізм для сучасної жінки. Нейлон з гравірованою пластиковою пряжкою. У цьому напрямку працює і знаменитий будинок D&G. Й не важливо, з якого матеріалу виготовлений ремінь, головне його знаменитий логотип D&G - це якість, це марка, це ціна.
Не соромтеся носити ремені. Вони нададуть вашому образу неповторності, екзотичності, а вам - впевненості у тому, що життя прекрасне, а ви - його королева.
Ольга МАРИНЕЦЬ
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (928 posted):

health insurance on 13/12/2018 12:03:09
avatar
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
health insurance on 13/12/2018 11:52:29
avatar
Its a great pleasure reading your post.Its full of information I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Technicalustad on 13/12/2018 00:32:32
avatar
I love this blog!! The flash up the top is awesome!!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Buy Likes On Instagram on 09/12/2018 07:36:55
avatar
Buy YouTube views that viral your videos. Enhance no of Subscribers to high rank your channel. Get more likes & followers of Instagram Twitter and Facebook. Worldwide and UK-based quality services.
<a title="Buy Likes On Instagram" href="https://smmis.com/buy-instagram-likes/">Buy Likes On Instagram</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Buy YouTube Subscribers on 09/12/2018 05:33:09
avatar
Buy YouTube views that viral your videos. Enhance no of Subscribers to high rank your channel. Get more likes &amp; followers of Instagram Twitter and Facebook. Worldwide and UK-based quality services.
<a title="Buy YouTube Subscribers" href="https://smmis.com">Buy YouTube Subscribers</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
friends with benefits on 08/12/2018 02:32:32
avatar
This is the best dating love, romance, relationship, affair, dating, friends, singles, hookups, crushes, flirting, match, date, companion, personals, lover, partner, soulmate site i ever visit.

<a title="friends with benefits" href="https://www.ispace1.com">friends with benefits</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
velo2k on 06/12/2018 18:20:11
avatar
<a href="http://www.beyondvision.co.in/">Beyond vision</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Meditation Teacher Training Rishikesh on 06/12/2018 07:30:15
avatar
Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Free Ebook PDF on 06/12/2018 04:10:09
avatar
Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking.
Thumbs Up Thumbs Down
0
free pdf on 05/12/2018 05:18:59
avatar
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 928 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: