ЧАРІВНО Й ВАБЛИВО. БЕЗ ТІНІ СУМНІВУ

Home | ЦІКАВО | Мода | ЧАРІВНО Й ВАБЛИВО. БЕЗ ТІНІ СУМНІВУ
image

У Центрі мистецтва Іллінойсу відбулася презентація колекції весна-літо-2012  знаного чиказького дизайнера Бориса Павела (Boris Powell).  Показ перевершив всі сподівання найвибагливіших  модниць і модників. Шоу «Without a shadow of doubt» («Навіть без тіні сумніву») справді відповідало задуму автора:  вибір кольорів, фасонів навіював впевненість у виборі.
Шоу розпочалось зі звуку мотору, на якому відтак до зали в’їжджає  мрія всіх блондинок - червоне спортивне «Ferrari», за кермом якого справжній мачо в бордовому костюмі.
Читачам «Українського Слова» зізнаюсь, що з двома подругами на показах часто граємось в одну гру: шукаємо у колекції «зайві», необов’язкові речі, які псують «головну думку» концепції або просто невдалі. Так от, у Бориса Павела «випадкових» речей практично не буває, він сам — найсуворіший «санітар» своїх колекцій. Нова «збірка» на весну–літо така вишукано проста, досконало чиста, модна, як завжди, що хочеться уже помістити її в якийсь підручник із еталонних колекцій.
Судячи за кількістю кольору – виразно гранатовий є найбільш вживаним у дизайнерській  колекції. Кажуть, червоному кольору надають перевагу впевнені в собі люди, які не бояться осуду, оскільки поставили конкретну мету й агресивно крокують до успіху.
Головна річ у  колекції Бориса Павела — як завжди, з ухилом у ретро. Цей силует — жіночний і кокетливий, він передбачає плавніші рухи, загадковіший погляд, прямішу спину. Аксесуари, сумки доповнювали образ жінки в собі, жінки, що рухається по світу зі своїм, своєрідним, трохи кіношним відчуттям прекрасного. Оксамит і шовк, фактури, що вбирають і відбивають світло, конструюють фігуру і намічають лінії поглядів.
Моделі у колекції Бориса Павела виглядали просто прегарно. Цього року дизайнер дебютував з своєю першою колекцією елегантного чоловічого одягу.
Ольга МАРИНЕЦЬ,
Чикаго
www.ukeslovo.net

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

solarmovies on 08/08/2018 22:03:27
avatar
Pretty great post. I recently unearthed your weblog and wished to say that I have truly enjoyed surfing around your blog entries. thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Ray Ban sunglasses Outlet on 17/02/2016 22:15:25
avatar
If you are accessory a actual academic occasion, abrasion a brittle white shirt.
Thumbs Up Thumbs Down
0
louis vuitton iphone 6 plus cases on 22/04/2015 03:59:09
avatar
Finnish-based technology accessory maker Legend is creating a dazzling line of Samsung Galaxy S6 phones in tandem with its collection of custom-made Apple products. Legend is putting full control of the design process in the hands of the customer
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: