У Чикаго відбувся VII щорічний тиждень латинської моди

Home | ЦІКАВО | Мода | У Чикаго відбувся VII щорічний тиждень латинської моди
image

Коли за вікном наступило справжнє бабине літо, а попереду — кілька місяців зими, яку народні синоптики прогнозують довгою й холодною, саме час подумати... про гардероб на весну й літо. По–перше, тому, що про зимовий одяг думати вже ніколи — його вже доводиться носити. А по–друге, в Чикаго завершився 7th Annual Latino Fashion Week Tour, тож час підбивати підсумки. 
Журналісти «Українського Слова» побували на показі моди (Block Thirty Seven, 108 N State St., 3rd Floor Chicago, IL 60602). Зазначу, Latino Fashion Week наразі є єдиним з Тижнів моди у Сполучених Штатах Америки, який створений для підтримки талантів з-поміж вихідців з Латинської Америки  на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
На 7th Annual Latino Fashion Week Tour було, як кажуть, ніде яблуку впасти. Направду, ця подія в індустрії моди  призначена для того, аби дизайнери або «будинки» моди мали можливість продемонструвати свої колекції, а глядачам дати можливість оцінити тенденції у світі латинської моди, перш за все, можливість побачити, що в моді у наступному сезоні.
Сучасна мода змінюється настільки стрімко, що часом, навіть самі всесвітньо відомі дизайнери не в силах за нею встигнути. Що вже говорити про нас, простих модників і модниць, які живуть за правилами і догматами Його Величності – стилю. На щастя, особливо кардинальних змін з кожним новим сезоном не відбувається, тому, відправляти у кошик для сміття торішні речі – зовсім не обов’язково, адже якщо вірити організаторам 7th Annual Latino Fashion Week Tour, в моді змінюються лише деякі деталі, які є таким собі симбіозом старих, добре забутих і нових рішень.
Отже, що ж буде модно в сезоні 2014 року? Одна з основних тенденцій майбутнього літа – це всілякі коротенькі блузки, топи та майки. Ще одним суперпопулярним і незвичайним рішенням наступного літа будуть – квіткові принти. Не одна модниця вже встигла помітити, наскільки в цьому сезоні популярні речі з різноманітними квітковими мотивами. Саме тому, кожному з нас просто необхідно освіжити свій літній гардероб симпатичним сарафаном, сукнею, спідницею або шортами з дивовижними квітковими мотивами.
Також у наступному сезоні буде популярна і стара добра класика, а саме – вбрання в чорно-білій палітрі. Хоча такий одяг, в основному, дещо офіційний, претензійний та формальний, в новому році він явно зуміє підкреслити ваш модний настрій.
Ну і на останок, знову в моді – смугасті й блискучі светри і топи, розшиті грайливими паєтками. Саме в такому вбранні ви зможете блищати і палахкотіти, як новенька монетка, осяюючи все навколо себе сліпучим модним світлом.
 Окрім подіумних подій, під час 7th Annual Latino Fashion Week Tour глядачам 1-5 жовтня були доступні різного формату мистецькі події, лекції, відео проекти.
Ольга КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»

 

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (9 posted):

Sas Homework Help on 15/06/2017 00:42:57
avatar
My friend recommended this blog and he was totally right keep up the good work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Queenie on 10/01/2015 18:07:41
avatar
Thanks for <a href="http://nmrphjncyl.com">shraing.</a> Always good to find a real expert.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Rope on 10/01/2015 17:06:58
avatar
Thanks for your <a href="http://scrcfz.com">thtsghou.</a> It's helped me a lot.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Geraldine on 08/01/2015 03:05:59
avatar
That's way more clever than I was excgtpine. Thanks! http://oigpcxm.com tlgsom [link=http://qqesuhvhmbr.com]qqesuhvhmbr[/link]
Thumbs Up Thumbs Down
0
Aneisha on 08/01/2015 02:05:47
avatar
There are no words to describe how boudcioas this is. http://ohzclzecp.com workygpw [link=http://fttegpg.com]fttegpg[/link]
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kenelm on 02/01/2015 20:28:56
avatar
Just do me a favor and keep writing such <a href="http://wgcwtq.com">trenhcant</a> analyses, OK?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Blessing on 02/01/2015 19:24:44
avatar
If time is money you've made me a <a href="http://uxsulzol.com">wehltaier</a> woman.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kelis on 01/01/2015 12:54:11
avatar
Well put, sir, well put. I'll ceiltrnay make note of that.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Tiberiu on 01/01/2015 03:29:21
avatar
Is that really all there is to it because that'd be flbinergastabg.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 9 | displaying: 1 - 9

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: