ГОРОСКОП НА 2009 РІК - РІК ЖОВТОГО БИКА

Home | ЦІКАВО | Гороскоп | ГОРОСКОП НА 2009 РІК - РІК ЖОВТОГО БИКА

img1
ОВЕН

Чоловіків та жінок-Овнів у 2009 році чекають значні зміни. Ви вже не зможете жити так, як раніше. Якщо раніше вас влаштовував існуючий стан речей, то зараз усередині вас визріває могутнє бажання пофарбувати свою шкурку в інший колір або побігти пастися на інше пасовисько. Не стримуйте себе, інакше ваш вулкан пристрастей просто вибухне і заллє вогнедишною лавою все живе!

Вас не влаштовуватиме ні фінансове, ні соціальне становище в суспільстві. Тому рік очікується напруженим: Овни активно включаться у процес боротьби за владу та фінанси, за краще місце під сонцем. У чоловіків-Овнів дуже вірогідна зміна сексуального партнера. Можливо, деякі гарячі жінки-Овни навіть нарешті погодяться бути окільцьованими і вийдуть заміж за коханого.

Головний секрет успіху для Овнів полягає у тому, щоб не боятися змін. Сміливіше – успіх того вартий! Обов’язково підтримуйте сталі дружні стосунки, у тому числі і з колегами: вони можуть відчутно допомогти саме тоді, коли вам потрібна буде підтримка.

До кінця лютого Овнам краще всього відпочивати після новорічних свят, вибравши пасивне спостереження за ситуаціями замість активних дій. А от після того, як Сонце перейде у ваш рідний знак, можна проявити ініціативу — але дуже акуратно, оскільки недоброзичливці не дрімають. Навесні висока вірогідність того, що чоловіки та жінки-Овни вирішать змінити місце своєї роботи — чи то через сварку з керівництвом або колегами, чи то з приємної причини очікування дитини.

У червні Овни зможуть знайти свою долю — свою другу половинку, а також матимуть шанс одержати або заробити велику суму грошей. У серпні та вересні добре займатися ремонтом і придбанням нерухомості. До жовтня доведеться вирішувати практичні питання, які вас вкрай виснажать: але ніщо не вічне під Місяцем — всі труднощі швидкоплинні й переборні. Вже до жовтня ви будете знову на коні і примусите людей вас поважати. У листопаді, коли Сонце знаходитиметься в Скорпіоні, краще всього стримувати душі своєї прекрасні пориви і не грубіянити всім направо і наліво: дріб’язкове необережне зауваження може спричинити як для чоловіків, так і для жінок-Овнів, непередбачувані наслідки.

До Нового 2010 року ви “припливете” морально виснаженою істотою: і все ж перспективи майбутнього варті тих зусиль, яких Овни доклали для досягнення успіху в 2009 році. На самому початку 2010-гу Овнів чекає несподівано приємний фінансовий подарунок.

img2
ТЕЛЕЦЬ

Для багатьох Тельців 2009 рік виявиться переломним. Висока вірогідність одруження або зав’язувань нових романтичних стосунків, які кардинально змінять ваше життя. Навряд чи жінки, що люблять стабільність, і чоловіки-Тельці будуть в захопленні від урагану змін, в який потраплять їх долі в 2009 році. Проте, як кажуть, не було би щастя — непрості ситуації цього року закладуть фундамент вашого фінансового процвітання на майбутнє. Ви раптом захочете різко змінити місце роботи або взагалі виїхати на постійне місце проживання в далеку заморську країну, наприклад, в Австралію або Японію.

Фінансове становище Тельців у 2009 році буде нерівномірним: вас чекають і білі смуги везіння, і гострий дефіцит грошей, тому намагайтесь не розпилюватися і залишайте заначку про чорний день. На початку березня і квітня, кінці червня і серпня, а також перед самим Новим 2010 роком, на Тельців може пролитися золотий дощ. Велика вірогідність того, що жінки й чоловіки-Тельці відкриють для себе новий спосіб підзаробити, який з часом може стати головним джерелом доходів.

Цього року Тельцям доведеться несолодко — ви будете змушені наступити на горло своїй улюбленій пісні і різко поміняти власні консервативні погляди й установки в ім’я збереження стосунків з рідними. Але навіть якщо стосунки зберегти не вдасться, Тельці неминуче зіткнуться з необхідністю духовного вдосконалення: багато чоловіків і жінок

Тельців поринуть у релігію, щоб замолити свої гріхи. Проте, в пориві досягнення моральної рівноваги не перестарайтеся: оточуючі швидше повірять вашому розкаянню, якщо його буде виражено не в словесній формі, а втілено в конкретні дії.

У середині літа Тельцям, щоб уникнути проблем, необхідно проявити максимальну гнучкість і дипломатичність. У листопаді не уникнути розбірок, аж до судових, з недоброзичливцями. У грудні 2009 року напруга спаде і Тельці будуть винагороджені за своє ангельське терпіння і зразкову поведінку численними подарунками долі — у тому числі й фінансовими.

img3
БЛИЗНЮКИ

2009 рік стане переломним для всіх знаків зодіаку. Не обмине ця доля і мінливих Близнюків. Сили, що накопичилися за 2008 рік і попередні роки, доведеться застосовувати в 2009-му на ділі, заради досягнення реально відчутних фінансових і матеріальних результатів. Все, що жінки і чоловіки-Близнюки планували раніше, отримає широкі можливості для реалізації в рік Бика. Постарайтеся не проґавити свій шанс і за зовнішньою суєтою зрозуміти важливість подій, що відбуваються. Чи зловите ви синього птаха щастя за хвіст саме цього року чи ні - залежить тільки від вас самих. Зірки зі свого боку зробили все можливе, щоб така бажана пташка нарешті опинилася в руках Близнюків.

Рік Бика — це рік однієї з найбільш сімейних тварин, тому багатьом самотнім жінкам і чоловікам-Близнюкам доведеться почути марш Мендельсона у найближчому ЗАГСі. Молоді сімейні, але ще бездітні пари, чоловіком або дружиною якої є Близнюки, зважаться на такий відповідальний крок, як зачаття дитини. Єдине, що рекомендується, - вибере дату зачаття, ідеальну дату народження дитини з урахуванням гороскопів сумісності з обома батьками. Так, наприклад, для батьків-Близнюків дитина, народжена в місяць Діви або Риби за гороскопом, обіцяє одні лише неприємності, образи й розчарування. Тому наперед прорахуйте оптимальну дату зачаття дитини і його зразкову сумісність за знаком зодіаку.

Що стосується роботи — можлива зміна місця зміни роботи Близнюками, особливо в лютому 2009 року. Постарайтеся поєднати в своїй поведінці такі якості, як гнучкість і твердість, умійте наполягти на своєму і не бійтеся ворогів. Ви їх всіх подолаєте, правда на вашому боці. Будь-які зміни на краще — якщо Близнюки займаються не тим, що їм до душі, найправильніше кинути це марне заняття, навіть якщо воно й вигідне з фінансової точки зору. Займаючись улюбленим, але маловигідним і не особливо перспективним заняттям, Близнюки в 2009 році досягнуть набагато більших висот, ніж якби вони продовжували силувати себе ненависною роботою.

З навчанням у Близнюків-студентів у 2009 році все буде відмінно — головне, докладіть до здачі іспитів хоч трохи зусиль і періодично напружуйтеся перед сесією.

Для багатьох Близнюків рік Бика стане роком зміни місця проживання, можливо, навіть не одного. Та все ж буде краще, якщо знайдете власне житло, а не продовжуватимете міняти будинки і квартири, орендуючи їх. З цієї точки зору, навіть проживання у батьків для Близнюків буде вигіднішим, ніж обмін шила на мило.

На початку травня Близнюки можуть звертатися у банки за тим, щоб узяти іпотечний кредит: проте зумійте розрахувати свої сили — якщо грошей не вистачає і на виплату кредиту з відсотками, і на життя, це означає, що ви ще не дозріли до свого житла. Не турбуйтеся, почекайте кілька років і житлова проблема вирішиться найвдалішим способом, якщо ви докладатимете до рішення цього питання максимум сил і навчитеся економити.

Фінансове становище чоловіків та жінок-Близнюків у 2009 році стабільне. Більше того, якщо попередні роки ви витратили не на вживання пива з чипсами на лавці, а на самовдосконалення і духовну реалізацію свого творчого потенціалу, то в чекайте в рік Бика упевнене зростання вашого матеріального благополуччя. Щоб зберегти позитивні тенденції у сфері грошей і інвестицій, Близнюкам доведеться працювати ще сильніше, чим раніше. Велика вірогідність створення успішного бізнесу, який годуватиме самих Близнят і всіх членів його сім’ї до глибокої старості. Що посієте...

img4
РАК

У 2009 році чоловікам і жінкам-Ракам гороскоп передбачає фінансовий і кар’єрний штиль. Найрозумніше в ситуації, що склалася, — це просто пливти за течією, як всі, і не висовуватися на роботі — все одно начальство ініціативи Раків не гідно не оцінить. 2009 рік — це рік Бика за китайським, східним гороскопом, а Бик вважається найбільш сімейною твариною зі всієї зодіакальної братії. Тому й сімейних Раків цього року чекають головні зміни у сімейному й особистому житті.

Молоді Раки зненацька вирішать вилетіти з батьківського гнізда і звити своє. Успішним буде укладення офіційних шлюбів і неофіційних цивільних альянсів. Багато Раків зважаться народити першого спадкоємця або спадкоємицю, а то й обзавестися другою дитиною. У зв’язку з епохальними змінами в особистому та сімейному житті, чоловіки й жінки-Раки велику частину часу присвятять рішенню житлового питання, переїздам, придбанню і продажу житлової нерухомості — будинків, квартир і навіть гаражів, а також ремонту нового придбаного житла.

У середині 2009 року Ракам необхідно проявити максимум обережності, дотримуватися правил гігієни, щоб не підхопити хронічну болячку. Також Раків весь рік турбуватимуть взаємини з родичами та друзями, які будуть дуже вимогливі до Рачків. Сприятливими будуть будь-які придбання, пов’язані з будинком — домашньої побутової техніки, сім’єю, а також... купівля музичних інструментів.

У 2009 році Раки навряд чи доб’ються істотних результатів на фінансовому, матеріальному фронті. Але якщо ви докладете певних зусиль, то зможете закласти фундамент процвітання у наступних роках. Щаслива сім’я — це запорука успішної кар’єри і прибуткового бізнесу. Займіться цього року своїм особистим життям і щастям, створенням комфорту в домі. А розслаблятися потрібно, але не цілий рік.

img
ЛЕВ

У 2009 році Леви за гороскопом укріплюватимуть свої позиції на всіх фронтах. Девіз року: сім разів відміряй і один раз відріж. Не поспішайте ухвалювати важливі рішення. Справі час, утіхам зась — не цього року. Час, витрачений на розваги, риболовлю, боулінг, більярд, нічні клуби, жінок-чоловіків, вино і доміно, обійдеться Левам у значний фінансовий мінус і перекриє кран їх творчої реалізації для втілення в життя дійсно вартих проектів.

2009 рік виявиться для чоловіків та жінок-Левів, з одного боку, дуже вдалим — активно розвиватимуться і приноситимуть дохід вже працюючі теми, а з іншого боку — роком випробування Царів всіх знаків зодіаку на міцність. Вас хвилюватимуть питання стану вашого здоров’я. Можливі проблеми з шлунком і хребтом, тому рекомендується навесні пройти повне медичне обстеження і призначений лікарем-фахівцем курс профілактичного лікування.

Весь рік будуть актуальними питання далеких і близьких подорожей: не звалюйте на себе все, а наприкінці серпня необхідно буде в дорозі бути особливо обережними. Висока вірогідність появи нових покровителів, спонсорів або інвесторів, які висловлять бажання взяти участь в одному із зухвалих проектів Лева. Але не погоджуйтеся на першу ж пропозицію, довіртеся голосу інтуїції в ухваленні доленосних рішень — він підкаже правильне рішення.

У сімейному житті багато жінок і чоловіки-Леви успішно продовжать порочну практику зради своїй другій половині по шлюбу. Але якщо ви не готові вкладати дуже багато в свою дружину/чоловіка №2, то не варто морочити коханці/коханцю голову казками з прекрасним кінцем — людина в майбутньому може сильно помститися Левам за брехню.

Просто живіть сьогоднішнім днем і не обіцяйте неможливого, а також того, що робити навіть і не збираєтеся.

До грудня 2009 року Левам рекомендується завершити всі важливі проекти — інакше вони так і залишаться висіти в повітрі. Вдалий, неквапливий, однозначно хороший рік для чоловіків та жінок-Левів.

img
ДІВА

2009 рік обіцяє чоловікам і жінкам-Дівам за гороскопом масу випробувань. Початок і кінець цього року ви зустрінете різною людиною. Те, що ви є зараз, і те, чим ви станете напередодні 2010 року, — це дві різні людини з різним світовідчуттям, цінностями і цілями в житті. Багато Дів будуть вимушені змінити місце роботи через різні зовнішні обставини. Як результат, велика частина Дів вдариться створювати свій бізнес і почне виношувати наполеонівські плани на майбутнє. Також можливе отримання вигіднішої пропозиції у плані кар’єри від фірми-конкурента.

Протягом року у чоловіків і жінок Дів виникне маса приводів інакше поглянути на себе. Ви проведете переоцінку своїх моральних цінностей, можливо, зверніться в релігію. Ці зміни — на краще, оскільки звичний раніше стан речей зробив з багатьох Дів справжніх егоїстів/егоїсток, снобів і навіть циніків. У 2009 році Дівам дуже не рекомендується крутити інтрижки на стороні; також постарайтеся обірвати існуючі порочні зв’язки — вони не тільки принесуть вам самі по собі масу неприємностей, а правда, яка несподівано відкриється, позбавить вас сімейної підтримки саме в той момент, коли вам будете особливо погано.

Липень і серпень — найскладніші місяці 2009 року в психологічному плані: Дівам доведеться продемонструвати оточуючим усю свою холоднокровність і витримку. Постарайтеся не хвалитися перед іншими людьми власними досягненнями, інакше ви самі собі наврочите і швидко позбудетеся того, чим так гордилися. Восени Дівам доведеться відбудовувати своє життя наново, але вже у грудні все налагодиться.

Насправді 2009 рік — це рік підготовки до майбутніх фундаментальних звершень. У матеріальному плані східний рік Бика для Дів буде достатньо успішним і стабільним. Тому Дівам необхідно стійко приймати все, що відбувається і не ремствувати на долю: у Бога на вас свої плани. Зміцнюйте своє здоров’я, у тому числі й психологічне, любіть рідних вам людей, цінуйте їх, і тоді будь-які зміни долі виявляться по плечу.

img
ТЕРЕЗИ

2009 акцентує для Терезів за гороскопом тему любові й романтики. Ваша душа бажатиме уваги і прояву пристрастей з боку залицяльників. Самотні жінки та чоловіки-Терези проведуть весь рік у пошуках любовної насолоди і своєї другої половинки. Нарешті ті, що вічно сумніваються і вагаються, серйозно задумаються над тим, що вдвох вирішувати проблеми набагато легше. І 2009 рік — за східним, китайським гороскопом — рік сімейного Бика краще всього підходить для влаштування особистого життя.

Багато жінок-Терезів стануть цього року щасливими мамами, а чоловіки-Терези — гордими батьками. 2009 рік не найкращий для укладення офіційних шлюбів, якщо одним з молодят є людина, народжена під знаком Терези за гороскопом. Проте східний рік Бика винятково вдалий для зав’язування нових, довгострокових, перспективних стосунків. Закоханим Терезам добре переїздити жити під один дах зі своїм коханим або коханою. Пари, що перебувають у шлюбі, зможуть зміцнити свої стосунки і стати щасливішими, зокрема — і в інтимному житті.

2009 рік дуже вдалий для розкриття Терезами свого внутрішнього творчого потенціалу. Якщо раніше, в дитинстві або юності, ви глибоко закопали свій талант до музики, малювання або писання, то зараз прийшов час прокинутися від душевної сплячки і прокинутися. Будь-яка творча діяльність Терезів цього року буде мегауспішною і прибутковою. Жінки та чоловіки-Терези, що мають свій бізнес, будуть на коні. Будь-які оновлення гардеробу сприятливо позначаться на вашому іміджі та соціальному статусі.

У цілому, рік буде непростим: любовні хвилювання та підступи недоброзичливців не дадуть приводу розслабитися. Але це період прориву й отримання сенсу життя. Ну і нехай, що на роботі вас не просунуть кар’єрних сходинками. Ну і гаразд, що ви не заробите всіх грошей світу. Не факт, що в 2009 році Терези зможуть купити собі окреме житло. Зате ви нарешті відчуєте себе щасливими й потрібними. Зате у вас буде маса шанувальників і прихильниць, з яких обиратимете і оберете найбільш гідного кандидата/кандидатку на місце у вашому серці. Все життя — гра, а Терези — прекрасні актори й актриси, і головна роль героя-коханця у 2009 році — за ними, за Терезами.

img
СКОРПІОН

За східним гороскопом 2009 рік — це рік Бика, найбільш сімейної тварини. Тому саме в 2009 році для Скорпіонів акцентуються теми сім’ї, дому, а також організації нового бізнесу. Багато чоловіків і жінки-Скорпіони нарешті втомляться пурхати з квітки на квітку і захочуть обзавестися повноцінною сім’єю — з власною квартирою, дітлахами і памперсами. Ну що ж, це буде вельми до речі. Адже на всіх інших фронтах — у стосунках з друзями й партнерами спостерігається затишшя.

Так або інакше, але в рік Бика Скорпіони захочуть або відремонтувати своє житло, або придбати нове, більшою площею. Деякі запасливі Скорпіони розкриють свої скарбниці і навіть розоряться на придбання милого заміського котеджу з невеликою ділянкою землі і гаражем. Ну, щоб житло просто так не простоювало, ще й приведуть у новий упорядкований будинок свою суджену або судженого. У сім’ях багатьох Скорпіонів народяться дітки.

У 2009 році Скорпіонам рекомендується підтримувати тісні контакти з родичами — вони принесуть вам успіх як в особистих справах, так і у фінансових питаннях, у разі потреби нададуть могутню матеріальну підтримку. Здоров’я Скорпіонів турбувати не буде — тут усе гаразд. Щоправда, Скорпіонам не вистачатиме звичного дружнього спілкування, щирих розмов з товаришами за банкою пива або з подружками в кафе. Зате Скорпіони стануть щасливішими, нарешті знайшовши свою долю. Зустрічати разом світанки і заходи сонця, робити спільні покупки, обговорювати плани на майбутнє — що може бути кращим?

2009 рік дуже успішний для організації нового бізнесу: проект виявиться дуже вигідним і прибутковим. Таким чином, рік Бика для Скорпіонів виявиться досить тихим і спокійним — ніяких тобі авантюр і надзвичайних подій. Але в глибині душі, погодьтеся, ви вже втомилися від бурхливого перебігу вашого життя. 2009 рік допоможе Скорпіонам закласти міцний фундамент сімейного щастя, на якому в подальші роки ви зможете успішно зводити стіни й дах вашого фінансового, матеріального благополуччя.

img
СТРІЛЕЦЬ

Однозначно, що 2009 рік буде для Стрільців ненудним, насиченим різноманітними подіями. Усі сфери життя Стрільців будуть активізовані, вони хвилюватимуть вас, надихатимуть і розбурхуватимуть. Отже, тема роботи буде актуальна, як ніколи. Чоловіки й жінки Стрільці повільно, але впевнено зміцнюватимуть свої позиції на кар’єрних фронтах. Головне — більше витримки і терпіння, не чекайте цього року миттєвої віддачі — її не буде. Професійне зростання у 2009 році відбуватиметься поволі, часом взагалі непомітно, але це неважливо — важливо те, що всі ваші зусилля будуть багато разів винагороджені у вашому майбутньому житті.

Розширення контактів у суспільстві принесуть Стрільцям не тільки моральне задоволення, а й цілком реальні фінансові вливання. Авантюризм у рік Бика (за східним, китайським гороскопом) у Стрільців не те, щоб загостриться, ні, він буде як завжди — на дуже високому рівні. Тому велика вірогідність легкого флірту й безладного сексу без зобов’язань. Круговерть любовних зв’язків крутитиме і вертітиме чоловіками та жінками-Стрільцями відчайдушно. Важливо, щоб в запалі пристрастей ви не обпекли свою другу половинку, якщо ви не самотні.

Бізнес і фінанси будуть у 2009 році у Стрільців достатньо стабільні. Цього року ви обов’язково багато подорожуватимете, причому не самі, а з близькою, коханою людиною (ну або декількома коханими людьми). Таким чином, романтика і робота стануть найголовнішими темами для Стрільців. Протягом року може виникати відчуття, що ваші зусилля не дають своїх плодів, що ви б’єтеся, мов риба об лід і без толку. Та все це — тимчасово. Саме зараз закладається фундамент майбутніх звершень Стрільців, можливо, на все подальше життя. Суть того, що відбувається в 2009-му, ви зможете повністю оцінити лише через декілька років.

img
КОЗЕРІГ

У 2009 році Козероги нарешті одержать те, що заслужили в попередні роки. Все, про що мріялося у фінансовому плані, буде кинуто долею до ваших ніг. Якщо Козероги мріяли про матеріальне благополуччя і процвітання, довго йшли до цього, вчилися, працювали, старалися, то в 2009 році вони одержать заслужену винагороду. Велика частина грошових надходжень приходитиме не з офіційних джерел за місцем роботи, а шляхом подарунків коханих і дорогих людей, також це будуть доходи від додаткових заробітків, особливо пов’язаних з комп’ютерними, інтернет- та іншими високими технологіями.

2009 рік — це рік реалізації тих планів, які Козероги обмірковували ще рік-два назад. Не зупиняйтеся на досягнутому: ваші знання й уміння будуть затребувані цього року, як ніколи раніше. При належному рівні завзятості і працездатності, Козероги зможуть створити спочатку невеликий, а в майбутньому — грандіозний успішний бізнес. Що стосується кар’єрних питань, то не чекайте в рік Бика за східним, китайським гороскопом стрімкого зростання і просування. Начальство вас випробовуватиме на міцність, навантажуватиме складними завданнями і проектами: якщо витримаєте цей тест на витримку, а ви обов’язково витримаєте, то в наступних роках вас чекає успішна і швидка кар’єра.

На любовному фронті у самотніх чоловіків і жінок-Козерогів все круто: ви зустрінете свою любов, свій ідеал — інтелектуальної і розумної людини, з якою вам приємно буде спілкуватися. Що стосується сімейних Козерогів, то в рік сімейного Бика у вас не намічається бурхливих пристрастей або запаморочливої романтики. У цьому є і частина вашої провини, і вашої другої половини. Не дозволяйте побуту топити ваші почуття у трясовині повсякденної рутини. Робіть сюрпризи коханій людині, дивуйте його/її, а він/вона, у свою чергу, віддячить вам у фінансовому еквіваленті — принесе матеріальний успіх.

Як було сказано вище, левова частина доходів у Козерогів у 2009 році намічається з другорядних, часто неофіційних джерел. Але ці надходження будуть вельми великими, можливо, навіть більшими, ніж ви могли собі про це мріяти. Розпорядіться фінансовими можливостями, що посипалися на вашу голову, розумно — інвестуйте кошти в організацію бізнесу, в нерухомість, акції та інші цінні папери, відкладіть гроші на депозити і під матрац, потратьтесь на ремонт в домі або на придбання автомобіля.
2009 і 2010 рік стануть переломними для багатьох Козерогів по гороскопу, тому не розслабляйтеся, не спочивайте на лаврах досягнутих успіхів, а працюйте вдесятеро більше, ніж раніше. І тоді на старості ви розповідатимете своїм внукам, що саме завдяки своїй працьовитості і завзятості досягли такого видатного соціального становища.

img
ВОДОЛІЙ

Новий 2009 рік для Водоліїв за гороскопом не стане проривом століття. Звичайний такий рік. Стосунки з коханою людиною не будуть стабільні, можливо, жінка або чоловік-Водолій вчергове круто вильнуть хвостом і змінять чергового партнера на нового журавля в небі. Незважаючи на деяку нестабільність в особистому і сімейному житті, в 2009 році багато Водоліїв стануть мамами і татами — позначиться вплив покровителя цього року, року Бика за східним, китайським гороскопом, — найбільш сімейної тварини.

У роботі не чекайте особливих підвищень і просувань. Начальство бачитиме заслуги Водоліїв, цінуватиме вас, але не більше того — ще не прийшов ваш час для тріумфу. Вдалими будуть далекі, закордонні подорожі та відрядження. У дорозі товариські Водолії зможуть познайомитися з цікавими і корисними людьми. З навчанням все складатиметься достатньо оптимістично.

А от з фінансами можливі проблеми, особливо якщо Водолії зважаться в 2009 році зв’язати себе кредитними узами. Тому в крайньому випадку попросіть допомоги у батьків, дядьків і тіток, але не залазьте в борги, а також нікому не позичайте, якщо не хочете проблем матеріального і психологічного плану. Доходи, у принципі, стабільні. Висока вірогідність того, що Водолії відриють в собі якийсь, раніше заритий в землю, талант письменника або художника, дизайнера або музиканта.

Девіз цього року для жінок і чоловіків-Водоліїв — довіряй, але перевіряй. Обмежте фінансову взаємодію з друзями до мінімуму. Відкриття власної справи може бути успішним тільки за умови, якщо ви готові працювати на благо свого успіху 24 години в добу. Можливі проблеми з офіційними, перевіряючими інстанціями. Юридичні суперечки не принесуть Водоліям задоволення, тому не дозволяйте втягувати себе в судову тяганину.
2009 рік — проміжний для Водоліїв: проживіть його собі на втіху.

img
РИБИ

2009 рік для Риб обіцяє не дуже багато приємного. На роботі краще не висовуватися, щоб не одержати по носу. Удома теж буде неспокійно. За східним, китайським гороскопом 2009 рік — рік Бика, вельми сімейного звіра. Тому тема дому, сімейних відносин хвилюватиме Риб цілий рік. Добре, якщо у вас міцний шлюб і в сім’ї панує взаєморозуміння. Якщо це не так, то морально готуйтеся навіть до розлучення. Самотні чоловіки та жінки-Риби можуть закохатися і з’їхатися з об’єктом свого кохання, щоб жити під одним дахом.

2009 рік для Риб буде вдалим тільки в тому випадку, якщо ви змиритеся з думкою, що його доведеться пережити в тиші та спокої, подалі від друзів і знайомих. Таємницями і секретами повітря навколо Риб буде просто просочене — і це добре. Не розкривайте ні перед ким всіх своїх карт, якщо бажаєте в наступних роках все-таки добитися успіху і визнання. Мовчання — золото. Амінь.

2009 рік не обіцяє Рибам ні кар’єрних звершень, ні збільшення доходів, ні успіхів в організації бізнесу, ні особливої романтики у стосунках з коханою людиною. АЛЕ. Це рік вашої творчої самореалізації. Ви повинні мобілізувати все свої внутрішні душевні сили, щоб стати кращим/кращою. Напишіть книгу, пісню, намалюйте картину — чим більше, тим краще. Творіть. Не стримуйте свої таланти, навіть якщо самі сумніваєтеся в їхній наявності. Творіть уві сні і наяву, фантазуйте, підстройте реальністю під свій світ марень. Це період Вашого духовного зростання.

У жодному випадку не діліться з оточуючими своїми планами на майбутнє і нікому не показуйте і не давайте читати ваші творіння — вони будуть гідно оцінені дещо пізніше, але не зараз, не цього року. Буде добре, якщо жінки й чоловіки-Риби займуться серйозно своїм здоров’ям. Фітнес, медитація, відвідини спортзалу і ранкові пробіжки — все це повинно стати невід’ємною частиною вашого життя, якщо ви бажаєте уникнути захворювань.

2009 рік — це рік внутрішнього розкриття Риб, ви маритимете наяву, будете мріяти й сумніватися — і це добре. Трохи менше зв’язків із зовнішнім світом, і через рік ви перевернете своє життя на 180 градусів, якщо в рік Бика чоловіки й жінки-Риби почують свій внутрішній голос і рухатимуться туди, куди він кличе, то в майбутньому у вас усе

буде добре. Не стійте на місці! Розвивайтеся, але непомітно для оточуючих. Гребіть плавничками під водою щосили, зовні залишаючись холодними і байдужими...

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (291 posted):

Gregoryseeve on 18/11/2017 15:18:20
avatar
<a href=http://www.heidelbergsecatechismus.nu/nike-air-force-1-flyknit-low-176.html>Nike Air Force 1 Flyknit Low</a>
Want to know another way that juicing can save you dollars? You'll have the ability to skip the pricey contra--wrinkle and serious moisturizing pores and skin therapies you've been getting at the department store! Juicing vegatables and fruits leads to far healthier, much better searching skin area since they are full of hydrating ingredients. The contra--oxidants present in a lot of generate goods could also slow up the growing older of skin area by itself.

<img>https://www.soulwork.dk/images/sou2/3956-nike-air-force-1-wheat.jpg</img>

When choosing jewellery, have a family member or friend go along with you. They can assist you since you are choosing a bit of expensive jewelry, plus they can also help remind you of essential particulars you will probably have neglected, much like the band dimension or preferred gem stone of the individual you happen to be purchasing for. A companion also can stop you from acquiring overloaded as you retail outlet.

<img>https://www.gezondontbijt.nu/images/gez2/2242-lacoste-kengät-kokotaulukko.jpg</img>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Brycenal on 18/11/2017 07:42:16
avatar
<a href=http://www.maler-hamburg-spotin.de/nike-free-5.0-damen-schwarz-39-5-484.html>Nike Free 5.0 Damen Schwarz 39 5</a>
To avoid wasting money vehicle insurance consider investing in a car that is economical. Usually the much more an auto fees the greater your insurance superior will be. Rates for complete and crash coverage aren't much different, when you can't manage to spend much cash for insurance policy, you should look at purchasing a auto which is less expensive.

<img>https://www.fastfoodcatering.nl/images/fas2/17570-adidas-zx-flux-zwart-heren.jpg</img>

When you have youngsters, convey to them the rules around the house for consuming. Make sure that you designate merely one area of the house for having to help lessen any infestations that you might have. If all people of the property are accountable for their work, you will possess less of a pest problem.

<img>https://www.studio10m.pl/imagess/stu2/11415-buty-vans-damskie-bordowe.jpg</img>
Thumbs Up Thumbs Down
0
JamesJum on 17/11/2017 04:34:40
avatar
ufqdvzi

http://www.sono-dj-nantes.fr/448-ugg-vente-en-ligne-maroc.html
http://www.hiqube.it/943-moncler-piumini-uomo-collezione-2013.aspx
http://www.apte.es/751-ugg-para-niños-baratas.html
http://www.diemeigener.de/duvetica-daunenjacke-rot-983.htm
http://www.littlesushi.fr/327-bottes-ugg-marseille.html

<a href=http://www.upforestale.it/784-moncler-baby-snowsuit.htm>Moncler Baby Snowsuit</a>
<a href=http://www.fl-webdesign.de/808-woolrich-jacke-schwarz-damen.shtml>Woolrich Jacke Schwarz Damen</a>
<a href=http://www.notaphil.de/846-duvetica-online-outlet.htm>Duvetica Online Outlet</a>
<a href=http://www.oceanpalace.co.uk/canada-goose-chilliwack-bomber-womens-white-626.html>Canada Goose Chilliwack Bomber Womens White</a>
<a href=http://www.fsgheinkel.de/608-moncler-bastien.htm>Moncler Bastien</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
ManuelShEcy on 16/11/2017 13:07:03
avatar
<a href=http://www.acgproducciones.es/zapatillas-gucci-para-hombre-008.html>Zapatillas Gucci Para Hombre</a>
If you are possessing any kind of mental problems whilst in school, you shouldn't wait to check out your college counseling heart. In fact, that is what it is there for. Regardless of whether is marks, a break up or another type that is certainly troubling you, your consultant will there be to help.

<img>https://www.hygienecodebakkerij.nl/images/hyg2/4560-michael-kors-riem-zwart.jpg</img>

In web marketing, exposure is vital to obtaining by far the most customers. If you place keywords in your hyperlinks, you will definately get more visibility. Once you put keywords that individuals will seek out inside your hyperlinks, your search motor exposure increases considerably, which supplies you the chance to marketplace to your broader market.

<img>https://www.ajedrezlinares.es/images/ajedrezlinareses/137-adidas-gazelle-mujer-azul-marino.jpg</img>
Thumbs Up Thumbs Down
0
JamesSew on 16/11/2017 03:59:10
avatar
<a href=http://www.neugierig-niedersachsen.de/nike-shox-nz-black-741.php>Nike Shox Nz Black</a>
Make sure to make use of the toilet for spend and bathroom paper only. Don't put pure cotton swabs and other products in the toilet as if it is a trashcan. Be sure that whatever you devote the potty can certainly liquefy, in order that you don't result in key clogging and back-up within your piping and drains.

<img>https://www.littlenatives.es/images/nike-4pics/5434-nike-blancas-mujer-bota.jpg</img>

Occasionally, a poor situation of acne can seem to be similar to a death phrase. You wish to cover yourself clear of the rest of the world so you feel like stuff will never ever alter. Whilst owning an pimples flare up can be a stress filled function, it is possible to take steps to minimize the consequences. We will deal with several of the actions you can take to help reduce your skin breakouts.

<img>https://www.buchhandlung-lubig.de/images/buc2/29414-vibram-5-fingers-review.jpg</img>
Thumbs Up Thumbs Down
0
MichaelTow on 15/11/2017 09:14:04
avatar
<a href=http://www.rompantiek.nl/156-puma-suede-heren-sale.htm>Puma Suede Heren Sale</a>
Many individuals neglect the significance of getting a great night's sleep in relation to beating pimples. The skin requirements an opportunity to heal, and with out adequate sleep, it won't reach recover and definately will experience as a result. So for any shining appearance, don't overlook to hit the hay!

<img>https://www.s-comdirect.dk/images/s-c2/2970-nike-air-max-90.jpg</img>

Consider sending your video tutorials to varied online video internet sites. Youtube . com is extremely well-liked and ought to be applied, but don't forget about there are many video clip web hosting websites on the market. Web sites like Meta Caf茅, Vimeo, and Every day Motion can offer some variety to the promotion. You can include video lessons to the own site, but don't go over the top as it may affect your web page loading time.

<img>https://www.hausaufblick.de/images/hausaufblick/30185-nike-free-alternative.jpg</img>
Thumbs Up Thumbs Down
0
RobertMep on 15/11/2017 07:04:26
avatar
<a href=http://www.platinsistem.com/system/cache.php?sort=278-Human-Growth-Hormone-Steroid-Jintropin-Ukraine-Hygetropin.Cn-Reviews>Human Growth Hormone Steroid</a>
Learn that is speaking about your products or your brand on social networking sites due to equipment like Interpersonal Point out. The program search queries through upgrades to tell you what folks must say regarding your manufacturer. You must recognize much more fascination on a single site than one more along with get genuine thoughts concerning your products.
<a href=http://www.yeniisp.com.tr/access/cache.php?gee=Cialis-Uk-Online-Buy-Cialis-Online-Reviews-Cialis-5mg-Online-Uk-92.html>Cialis Uk Online</a>
Be very cautious about everything free on earth of online game playing. Generally, should you be supplied anything for absolutely nothing, you will see a find. You might be exposing your laptop or computer to destructive computer software or opening up your budget without realizing it. Be wise and play it cool with video game free stuff!
<a href=http://www.gulhanbrode.com//Scripts/cache.php?IDS=7-Buy-Sildenafil-Australia-Viagra-Online-Paypal-Viagra-Price-Sydney>Buy Sildenafil Australia</a>
To help keep dirt from getting caught within the leaves of lettuce and also other leafy fresh vegetables, use compost. If the vegetation appear, distribute an inch or 2 of compost round the bottom of the plants. This will prevent grime from engaging in the plant plus prevent irritating weeds. Just be sure the compost is natural and organic and without treatment by bug sprays.
<a href=http://www.gunmed.com/images/back.php?mon=244-Hgh-Pills-Buy-Kigtropin-Lr3-Side-Steps-Uk.html>Hgh Pills</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
MatthewCax on 13/11/2017 09:36:07
avatar
<a href=http://www.aleramos.com/media/mail.php?jaaa=174-Viagra-Originale-Prezzo-Viagra-Generico-Prezzo-Viagra-Per-Donne-In-Italia/>Viagra Originale Prezzo</a>
In no way purchase a auto in your initial acquire towards the display room. Every car car dealership will try to get you to walk out with a new pair of secrets in hand. Whilst this could be tempting, know that this can be a major acquire. Take your time shopping around and be sure how the package you're available is actually the best choice for you.
<a href=http://www.coopertronicos.com.br/images/gallery.asp?c=39-Cialis-Eiaculazione-Precoce-Acquisto-Cialis-Sicuro-Vendita-Cialis-Online/>Cialis Eiaculazione Precoce</a>
Should you call for the assistance of a residence service provider for your own home development project, make sure that you make an effort needed to acquire different quotations to help you do a little excellent cost-shopping. This may make sure that you are becoming the most effective value possible for the being infected with services that you desire.
<a href=http://www.eservent.net/files/images/back.php?c=4-Cialis-20-Mg-Cialis-20-Mg-Online-Apotheke-Cialis-Goedkoop.html>Cialis 20 Mg</a>
Speak with your entire medical professionals concerning your apnea. This can help them to to prevent suggesting prescription medication that may be harmful to your condition, and it will surely assist them to to suggest remedies that are great for into the regiment to your apnea. Trying to keep your physicians knowledgeable will allow you to greater manage this problem.
<a href=http://www.pqp-pt.com/fileman/wity.php?plan=Viagra-Apotek-Online,Viagra-Apoteket,Viagra-Kvinner-Virkning-74>Viagra Apotek Online</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Williamvem on 12/11/2017 20:19:01
avatar
<a href=http://www.atdprecision.com/controls/client.asp?p=32-Kamagra-Bestellen-Günstig-Kamagra-Bestellen-Strafbar-Kamagra-Online-Kaufen-Per-Nachnahme/>Kamagra Bestellen Günstig</a>
Oncologists and also other physicians handling cancer head to school for your far better a part of ten years and yet have no idea all of the replies. So thinking that this article has created an skilled is not something for you to do. You can expect to always need correct info, however you ought to continue for more information than what you've study on this page.Contra--Aging Recommendations That Will Get Final results
<a href=http://www.aquacarechem.com/css/backup.php?ea=175-Viagra-Rezeptfrei-Kaufen-Erfahrungen,Lovegra-Erfahrung,Viagra-150-Mg/>Viagra Rezeptfrei Kaufen Erfahrungen</a>
When you are taking any form of a arrival management, be sure that your absorption is controlled. Whether it isn't, you might be continuously messing along with your degrees of Ph, which can lead to instability. Every single time you are taking time off from your tablet, you will produce a flare-up of yeast infection which often can bring about infection.
<a href=http://www.emmaus-hamm.de/images/back.php?p=122>Original Levitra Rezeptfrei Kaufen</a>
Should you be dealing with hair thinning, it is advisable to stay away from tight hairdos. The tight hairdos involve buns, ponytails, and braids. Should you keep your hair inside a tight style, you may practical experience a lot more baldness. Try to keep the hair as free as is possible if it needs to be drawn up.
<a href=http://www.puzzlefilm.ir/Images/peyk.php?pro=31-Kamagra-Jelly-100mg,Levitra-Suisse,Kamagra-Jelly-Effets-Secondaires>Kamagra Jelly 100mg</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
GeraldDew on 12/11/2017 08:31:38
avatar
<a href=http://www.hazellighting.com/images/templatemo.php?de=Viagra-Wirkungsdauer,Lovegra-100mg,Viagra-Für-Mann-Kaufen-225.html>Viagra Wirkungsdauer</a>
Try out which include true consumer recommendations. Only a few want to be the first to try a product or service, so permit customers understand that other people have tried out your products and they have been satisfied with them. Try out wondering some customers that have done tasks along to produce a short section concerning their exposure to your business, to wear your web site.
<a href=http://www.advocaciamoraes.adv.br/admin/images/form.php?page=209/>Viagra Senza Ricetta Europa</a>
A lot of people discover the e-cigarettes the best way to quit smoking. They do not possess as lots of the unwanted side effects of standard cigarettes and will be a great way to taper off of your smoking cigarettes from your typical degrees to your cheaper level, until you are will no longer smoking cigarettes at all.
<a href=http://www.audehm-tewel.de/seiten/app.php?i=40>Cialis Bestellen Online</a>
All kinds of smoke cigarettes can set off asthma, so avoid it if you can. You should also avoid substances or normal water vapors, these can make it hard for the lung area to get inside a complete breathing of air flow.
<a href=http://www.bermongkhol.net/fonts/cache.php?p=84-Levitra-20mg-Review-Kamagra-Kopen-In-Belgie-Kamagra-Pil>Levitra 20mg Review</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 291 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: