ДЕСЯТЬ ДНІВ НАСОЛОДИ ДЛЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ

Home | ЦІКАВО | Калейдоскоп | ДЕСЯТЬ ДНІВ НАСОЛОДИ ДЛЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ

img

У п’ятницю, 4 грудня, у Лос-Анджелесі відкрився міжнародний автосалон. Цього року в ньому беруть участь 40 автомобільних компаній. Низка світових автогігантів з метою економії ресурсів до Каліфорнії не приїхали, зокрема «Peugeot», «Renault», «Citroen», «Nissan», «Skoda», «Fiat», «Opel». Також з тієї самої причини Лос-Анджелеське автошоу вирішили пропустити й чотири люксових бренди – «Bentley», «Ferrari», «Lamborghini» й «Maserati».

Італійці вже показали свої новинки на автосалоні у Франкфурті у вересні (458 «Italia» від «Ferrari», «GranCabrio» від «Lamborghini» й «Reventon» від «Maserati»), а англійці свій новий «Bentley Mulsanne» привозили до Каліфорнії у серпні.

На цьогорічному лос-анджелеському автофорумі відбулося 7 світових прем’єр. Зокрема, «Cadillac» представив спортивне купе «CTS Coupe» з 3,6-літровим двигуном V-6, що з’явиться у продажу вже навесні 2010 року. «Dodge» презентує відкрите спортивне купе «Viper SRT-10». Серед світових новинок також спорткар «Porsche Boxster Spyder», універсал «Toyota Sienna» 3-го покоління, технічні характеристики якого трималися в секреті до автосалону, концептуальний електромобіль «Honda Personal-Neo Urban Transport», а також дві моделі від «Volkswagen» – мікромобіль «Final Edition Beetle» та концепт-кар «Up! Lite». У Лос-Анджелесі відбудеться також 31 північноамериканська прем’єра, найбільш дивовижна з яких – творіння BMW «Vision EfficientDynamics Concept», що вражає своїм футуристичним виглядом.

Автофорум триватиме до 13 грудня.

Назарій КАЛИТКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

fortnitebattleroyaleguide.com on 19/04/2018 08:27:29
avatar
some easy way to play the game fortnite <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> http://fortnitebattleroyaleguide.com </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Adidas Yeezy Boost 350 on 13/03/2017 00:20:21
avatar
From the photo, Flair is seated next to five different colorways of the Yeezy BOOST 350 V2s, but his favorite is the "Zebra" edition.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: